Evde Paketleme İşi

Trendyol Paketleme İş İlanları & Garanti İş

Trendyol paketleme iş ilanları başlıklı içeriğimde bugün sizlere Trendyol’dan nasıl ek iş alabileceğiniz hakkında bilgi vereceğim. Trendyol Türkiye’de açık ara en fazla satış yapan E-ticaret sitelerinden birisi. Özellikle paketleme işi yapan firmalar satışların fazla olmasından dolayı evde paketleme işi için yardımcı eleman aramaktadırlar. En çok tercih edilen alanlar nikah şekeri paketleme, hediyelik eşya paketleme işi olmaktadır. Bugün bu içeriğimde sizlere Trendyol home office iş ilanları ile ne kadar para kazanabileceğiniz, Trendyol iş ilanlarına nasıl ve nereden ulaşabileceğiniz hakkında bilgi vereceğim. 

Trendyol evde paketleme işi nasıl yapılır?

Trendyol evde paketleme işi yapmak oldukça kolaydır. Öncelikle Trendyol eleman alımı ilanlarından evde paketleme işi veren firmalara ulaşmanız gerekiyor. Bunu iki şekilde yapabilirsiniz.

 • İlk seçenek Trendyol’a girin. Örneğin nikah şekeri İstanbul yazın. Çıkan satıcılardan İstanbul’da olanların iletişim bilgilerini bularak iş başvurusu yapın. Eleman ihtiyacı olduğu için genelde başvurular olumlu şekilde değerlendirilir.
 • Ayrıca Trendyol iş başvuru sayfası üzerinden evde paketleme işi haricindeki Trendyol depo iş ilanları gibi işlere de başvurabilirsiniz.

Trendyol paketleme iş ilanları arasında en çok verilen işler ise şunlardır;

Trendyol evden çalışma şartları

Trendyol evden çalışma şartları kısaca şöyle sıralanabilir;

 • Tercihen bu işleri daha önce yapmış olmak,
 • Tercihen en az lise mezunu olmak,
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak,
 • Trendyol ve ya Trendyol’da satış yapan firma tarafından istenen özel şartlara sahip olmak,
 • Trendyol evden çalışmak için bir engeli olmamak.

Trendyol Paketleme İşi ne kadar kazandırır?

Trendyol paketleme işi ile kazanılacak aylık gelir yapılacak işe ve işi veren firmaya göre farklılık gösterir. Ortalama aylık kazanç değişkenlik gösterse de 3000-4000 TL minimum gelir elde edilmektedir. İş başvurusu yaparak evde paketleme işi yapan binlerce kişi gibi siz de evden çalışarak para kazanmak için başvurularınızı doğrudan firmalara ya da aracı kuruluşlara yapabilirsiniz.

Trendyol evden çalışma iş başvurusu nasıl yapılır?

Trendyol evden çalışma iş başvurusu için;

 • Kariyer.net üzerindeki Trendyol açık iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Bu sayfada genellikle çağrı merkezi, teknik personel gibi alımlar için iş başvuruları yapılmaktadır.
 • Trendyol iş ilanları İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi illerde daha fazladır.

BİTCOİN’E HEMEN ŞİMDİ BİTGET İLE YATIRIM YAPMAK İÇİN TIKLA !!

Trendyol iş başvurusu home office

Trendyol iş başvurusu home office çalışmak isteyenler için de uygundur. Zaten aşağıdaki yapılacak başvuruların tamamı home office yani evden çalışarak yapılacak işlerdir. Bunların haricindeki işlere kariyer.net sayfasındaki Trendyol iş ilanları sayfasından erişebilirsiniz.

Trendyol paketleme iş ilanları Ankara

Trendyol paketleme iş ilanları Ankara ve çevresinde oldukça fazladır. Firmalar Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında iletişim ve diğer bilgilerinin paylaşılmasını istemiyor. Bu nedenle Trendyol evde paketleme işi Ankara firmalarının iletişim bilgisini paylaşılan sitelere güvenmemenizi tavsiye ederim. Eğer Ankara ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız firmalara başvurabilirsiniz.

Trendyol paketleme iş ilanları İstanbul

Trendyol paketleme iş ilanları İstanbul için Ankara’ya göre daha fazladır. Çünkü birçok firma İstanbul il sınırları içerisinde faaliyet göstermektedir. Siz de İstanbul ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Trendyol evde iş imkanı

Trendyol evde iş imkanı konusunda bu içeriğimde size bilgi vermeye çalıştım. Evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden başvurularınızı yapabilirsiniz. Türkiye genelinde eleman ihtiyacı olan birçok işletme var ve bunlardan birisi size dönüş sağlayacaktır.

BİTCOİN’E HEMEN ŞİMDİ BİTGET İLE YATIRIM YAPMAK İÇİN TIKLA !!

Trendyol evde paketleme işi başvuru formu

Trendyol evde paketleme işi başvuru formu Trendyol resmi sitesi üzerinde yoktur. Zaten Trendyol firması doğrudan kendisi paketleme işi vermemektedir. Trendyol üzerinden paketleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Bunun dışında Trendyol evde ek iş fırsatlarından yararlanmak için ise içeriğimizde bahsettiğimiz yolu takip ederek başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

3.3/5 - (7 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Kocaeli Darıca oturuyorum evde paketleme işi istiyorum elim cabuktur 4 kisiyiz ulasirmisiniz

 2. Şanlıurfa Bozova koçhisar mh ikamet ediyorum evde paketleme işi için yardımcı olursanız sevinirim

 3. Merhabalar, İstanbul’da ikamet etmekteyim. Evde paketleme işi için yardımcı olabilir misiniz lütfen?

  1. İstanbul’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz rica etsem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle