Ek İş Fikirleriİş Hayatı

Trendyol Kurye Başvuru 2023 & Ayda 20.000 TL Net Maaş

Trendyol kurye başvuru işlemi yapmak istiyorsanız bu içerik sizin için tam bir rehber olacaktır. Trendyol go araçlı kurye işi son zamanların popüler işleri arasındadır. Bu yazımızda Trendyol motorlu kurye ve araçlı kurye başvurusunu nasıl yapabileceğiniz, Trendyol çalışma şartları ve Trendyol go kurye kazançları hakkında ayrıntılı olarak bilgi verilecektir.

Trendyol go nedir?

Trendyol go, Trendyol tarafından sunulan bir hizmettir. Bu sisteme kayıtlı olan kuryeler sisteme düşen market, restorant ve mağazaların siparişlerini teslim ederek teslim edilen sipariş başına ücret alırlar. Trendyol go sisteminde esnek çalışma sistemi mevcuttur. Kurye ödemeleri gidilen kilometre ve parça başına hesaplandığından kurye ne kadar çalışırsa o kadar yüksek kazanç elde etmektedir.

Trendyol go kurye başvurusu nasıl yapılır?

Trendyol araçlı kurye başvuru işlemi Trendyol go sayfası üzerinden yapılmaktadır. Bu sayfaya giriş yaptığınızda “Hemen Başvur” seçeneğini göreceksiniz. Trendyol Go araçlı kurye başvuru ya da motorlu kurye bavşurunuz üzerine yetkililer sizinle iletişime geçecektir. Eğer aşağıdaki Trendyol go kurye şartlarını sağlıyorsanız sizi ofislerine ön görüşme için çağıracaklardır. Şartları kabul ederseniz ve onlar da sizinle çalışmayı uygun görürse hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Trendyol Express İş başvurusu

Trendyol Express, Trendyol’da satılan ürünlerin dağıtımı ya da satıcılardan alınarak kargolara dağıtımının sağlandığı bir sistemdir. Taşıyıcı olarak çalışanlar Trendyol üzerinden satışı yapılan ürünlerin dağıtımını yaparken toplayıcılar ise Trendyol’da satış yapanlardan sattıkları ürünleri alarak ilgili birimlere götüren kişilerdir.

Her iki sistem için Trendyol kargo iş başvurusu yapmak ve sistem hakkında detaylara erişmek için Trendyol Express sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Trendyol kurye şartları

Trendyol araçlı kurye şartları motorlu ve ya araçlı kuryelik yapacaklar için farklılık göstermektedir. Motorlu kurye olmak için gerekenler şunlardır;

 • En az 18 yaş ve üzerinde olmak,
 • Suç kaydı yani adli sicil kaydı olmaması,
 • En az A1 ya da A2 ehliyetine sahip olmak,
 • Tercihen minimum lise ve ya dengi okul mezunu olmak,
 • Askerliği yapmış ya da tecilli olmak,
 • Esnek ve oldukça yoğun çalışma temposuna uyum sağlamak,
 • İletişim becerilerinin iyi olması,
 • Engeli olmaması,
 • Hızlı ve zamanında siparişlerin teslim edilmesi,

Trendyol go başvuru şartları araçlı kuryelik yapacaklar için şu şekildedir;

 • Suç kaydı olmaması,
 • 18 yaşın bitirilmiş olması,
 • Askerlik yapılmış ya da tecilli olması,
 • Tercihen lise ya da dengi bir okuldan mezun olmak,
 • Kuryelik yapılacak araca uygun ehliyet sahibi olmak (en az B sınıfı),
 • Yoğun, hızlı ve esnek çalışma zamanlarına uyumlu çalışabilmek,
 • Siparişleri zamanında ve en pratik bir şekilde teslim etmek.

Trendyol go kurye maaşları 2023

Trendyol go kazanç bilgisi kuryeliğe başvuranların merak ettiği konuların başında geliyor. Kurye olarak çalışanların Trendyol aylık kazancı performansa göre değişmektedir. Ayda ortalama 10.000 TL kazanan da var 20.000 TL kazanan da. Esnek çalışma saatleri sistemi uygulandığından ve tamamen performansa dayalı bir sistem olduğundan Trendyol kazancı değişkenlik gösterebilmektedir. Araçlı ve motorlu kuryeler için Trendyol maaşları ayrı başlıklar halinde ve tablolu olarak aşağıda paylaşılmıştır.

Trendyol motorlu kurye maaşları

Trendyol go maaş tutarı motorlu kuryeler için aylık ortalama 7000 TL’den başlamaktadır. Ayda 20.000 TL’ye kadar kazanan kurye tanıdıklarım da var. Teslim edilen paket başına Trendyol motorlu kurye maaş tablosu aşağı yukarı şu şekilde olmaktadır;

Günlük Teslim Edilen sipariş sayısıAylık ortalama net gelir
70 sipariş teslimi5.500,00 TL
125 paket teslimi10.900,00 TL
150 Paket teslimi13.100,00 TL
175 sipariş teslimi15.300,00 TL
200 sipariş teslimi17.412,00 TL
  

Trendyol araçlı kurye maaşları

Trendyol araçlı kurye maaşları gün içerisinde teslim edilen sipariş sayısına göre değişiyor. Araçlı kuryeler motorlu kuryelere göre daha yüksek gelir elde etmektedirler. Taşınan paketler daha ağır olduğundan ödenen sipariş başı ücret tutarı da daha yüksek olmaktadır. Araçlı kuryelerin 2023 ortalama aylık gelirleri 20-25 bin TL’den başlamakta ve 20-25 bin TL gibi rakamlara çıkabilmektedir.

Trendyol go paket başı ücret

Trendyol go paket başı ücret tutarı İstanbul’da çalışacaklar için 9,5 TL, Ankara ve İzmir’de 8,5 TL , diğer illerde ise 7 TL olarak ödenmektedir. Paket başı ödenecek ücretler mesafeye bakılmaksızın aynı tutarlarda ödenmektedir.

Trendyol go nerelerde var?

Trendyol go hangi şehirlerde var? Trendyol Go neredeyse tüm Türkiye’ye yayılmış durumda. Bazı illerdeki küçük ilçeler haricinde şu anda neredeyse tüm illerde faaliyeti bulunmaktadır. Trendyol go ofis bilgilerine Trendyol Go ofislerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Trendyol Go kurye destek hattı

Trendyol Go kurye destek hattı numarası 0212 331 02 00. Trendyol kurye iletişim numarasını haftanın 7 günü ve 24 saat arayarak destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Trendyol Go kurye yorumları

Trendyol Go kurye yorumlarına göz attığımızda genellikle herkes işin zorluğundan bahsediyor. Özellikle motorlu kuryelik yapanlar kış aylarında iklim şartları nedeniyle çok zorlanmaktalar. Eğer kurye olarak çalışmak istiyorsanız içeriğin devamındaki yorumlara göz atabilirsiniz. Daha önce Trendyol’da kuryelik yaptıysanız görüşlerinizi bize yorum bölümünden iletebilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol araçlı kurye yorumlarına da göz atabilirsiniz.

Aşağıdaki içerikler ilginizi çekebilir;

Trendyol’da nasıl kurye olunur?

Trendyol’da kurye olabilmek için 18 yaşı tamamlamış olmasınız ve sürücü belgesi sahibi olmanız gerekmektedir. Buna ilave olarak moto kurye ve araçlar için aranan özel şartları da sağlamalısınız.

Trendyol kurye kazandırıyor mu?

Evet kazandırıyor. Ancak işin zorlukları oldukça fazla. İyi performans gösterirseniz aylık en az 15-20 bin arası kazanabilirsiniz.

Trendyol Go src gerekiyor mu?

Evet. Trendyol go için SRC belgesi isteniyor.

Kurye günde kaç paket dağıtır?

Yoğunluğa göre değişir ama ortalama 100-150 arası dağıtım yaptıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle