Ek İş FikirleriFinans Hayatı

Tişört Tasarla Para Kazan & Aylık 15.000 TL

Tişört Tasarla Para Kazan! Kulağa güzel geliyor değil mi? Tasarım yaparak para kazanmak son dönemlerin popüler işleri arasında yer almaktadır. Evde güvenilir ek işler ve kazançlı işleri paylaştığım web sitemde bugün sizlere kar marjı yüksek olan t shirt tasarla para kazan işinden bahsedeceğim. İçeriğin devamında tişört tasarla sat işini nasıl yapabileceğiniz, aylık olarak ne kadar kazanç elde edebileceğiniz, tişört tasarlama siteleri ve konu hakkındaki tüm bilgileri bulabileceksiniz.

Tişört tasarlayarak para kazanmak

T shirt tasarla sat işi içeriğin girişinde de belirttiğim gibi popüler işler arasında yer alıyor. Şu an bu işi yapan ve aylık 15-20 bin gibi rakamlara rahatlıkla ulaşabilen birçok arkadaşım var. Özellikle İnstagram ve diğer sosyal medya araçları üzerinden ya da Trendyol, Hepsi Burada gibi sanal mağazalardan satış yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Tasarım yap para kazan sistemi ile çalışan diğer işlerde de olduğu gibi Tişört tasarlayıp para kazanabilmek için tasarım yeteneğinizin olması ve en azından grafik tasarım para kazanma işlerinde daha önceden az da olsa tecrübenizin olması gerekiyor.

Tişört tasarlayıp satmak & Nereden başlamalıyım?

Kendi tişörtünü tasarla sat fikri cazip bir iş ancak rekabet analizini iyi yapmalısınız. Çünkü bu işi yapan şu anda yüzlerce kişi var. Öncelikle;

 • İyi bir Tişört toptancısı ve tedarikçisi bulmalısınız.
 • Satışını yapacağınız ürünlerin kalitesini, işçiliğini ve tedarikçinin güvenilirliğini iyi araştırmalı ve özellikle ürünü yerinde görmelisiniz.
 • Size düzenli olarak Tişört tedarik edecek firma ile anlaştıktan sonra baskı işine geçmelisiniz. Baskı bu işin en önemli bölümü.
 • Kaliteli bir baskı makinesi almalısınız ve baskı makinesi kullanımı hakkında tecrübeniz yoksa bir süre bu konuda eğitim almalısınız.
 • Satış için öncelikle sosyal medyayı ve özellikle İnstagram ve Facebook’u aktif olarak kullanabilmeli ve sosyal medya reklam verme konusunda bilgi sahibi olmalısınız.
 • İlk etapta Trendyol, Hepsi Burada gibi online alışveriş sitelerinde mağaza açmanızı önermem. Zira buralarda rekabet oldukça yüksektir. Ayrıca komisyon oranları da fazladır.
 • İnstagram ve Facebook’ta reklam vererek satışa başlayabilir ve işi büyüttükten sonra E-ticaret sitelerinde de sanal mağazanızı açarak devam edebilirsiniz.

Tişört tasarımı nasıl yapılır

Tişört tasarımı programlarla kolayca yapılabilmektedir. Ben bir alt başlıkta sizinle en iyi tişört tasarlama sitesi listesini paylaşacağım. Kullanımları genellikle aynıdır ve basittir. Zaten tasarla kazan işi yapmaya karar verdiyseniz daha önce bu konuda tecrübe sahibi olduğunuzu düşünüyorum.

Kendi tasarımını yap şeklinde hizmet veren aşağıdaki uygulamaları/programları kullanarak istediğiniz şekilde Tişört tasarlayabilir ve satışına başlayarak gelir elde edebilirsiniz.

T shirt tasarlama sitesi

Kendin tasarla sat işi hakkında kararlıysanız o zaman en iyi tasarlama sitelerinin hangileri olduğunu da bilmelisiniz. Tabi tasarımla para kazanmak isteyenler için listesini paylaştığım bu siteleri uzun uzun araştırdım ve en iyilerinin bunlar olduğuna karar verdim. Nasıl kullanılacaklarını burada uzun uzun paylaşmayacağım. Youtube’de her birisi için ayrı ayrı kullanım kılavuzları mevcut.

Online tişört tasarla işi için kullanabileceğiniz en iyi siteler ve uygulamalar şunlardır:

 • Tshigo,
 • Kammana,
 • Tisho,
 • Baskimo,
 • Shirtbaz,
 • Spreadshirt,
 • Designhill,
 • Redbubble,
 • Printfull,
 • Gelato,

Ücretsiz tişört tasarla

T shirt tasarım sitesi olarak listesini paylaştığım yukarıdaki sitelerin çoğu bir yere kadar ücretsiz kullanabileceğiniz sitelerdir. Ancak premium versiyonlarını kullanmak için aylık olarak ücret ödemeniz gerekebilir. Eğer online t shirt tasarla işi ile para kazanmak istiyorsanız bu sitelerden size uygun olana belirli ücreti ödemeniz gerekebilir.

Aşağıdaki içerikler de ilginizi çekebilir;

Tshigo nasıl para kazanılır?

Tshigo, Tasarımların online olarak satışının yapıldığı web sitesidir. Burada tasarımlarınızı satışa sunabilir ve tasarım satışlarından gelir elde edebilirsiniz.

Tasarım yaparak nasıl para kazanılır?

Tasarım işlerinde tişört satarak para kazanmak cazip işler arasındadır. Ayrıca tasarımlarınızı online T-shirt tasarlama sitesi üzerinden satışa sunarak da gelir elde edebilirsiniz.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle