Ek İş FikirleriGüncel Ek İşler

Tesbih Dizme İşi ile Ek Gelir İmkanı ( Aylık 4000 TL )

Tesbih dizme işi ile ek kazanç elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Son zamanlarda siz de internette birçok sayfada ve sosyal medyada “Evlere tesbih dizme işi verilir” ilanlarını görmüşsünüzdür. Özellikle sosyal medyada satışı fazla olan ve aynı zamanda hastası da çok olan tespihlerin üretimi konusunda evden çalışacak kişilere olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Evde tesbih işi veren firmalar her gün yüzlerce kişi talep etmektedir. Eğer siz de bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yazımızın devamında hem işin nasıl yapıldığı hakkında bilgi bulabilir hem de yazının sonunda bu iş için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evde tesbih dizme işi nasıl yapılır?

Tespih dizme işi oldukça basit bir iştir. Ancak biraz zahmetli ve sıkıcı bir iş olduğunu söyleyebilirim. Bu işi yapmak için öncelikle uygun bir firma bulmalı ve iş başvurunuzu yapmalısınız. İnternet bu konuda biraz güvensiz bir ortam yaratmakta. Çalışacağınız firmayı iyi araştırmanız gerekiyor.

Tesbih dizme işi başvurusu yapıldıktan sonra firma yetkilisi sizinle iletişime geçer. İşin detaylarını anlatır. Ücrette ve işte anlaştıktan sonra belirlenen gün eve tespih ipi, boncuklar ve gerekli diğer malzemeler ayrı ayrı poşetlerde getirilir. Ürünün daha önce yapılmış birkaç numunesi size verilir ve aynı ürünü yapmanız istenir. Firma yetkilisi işin detaylarını gösterir ve size anlatır. Daha sonra siz işi bitirerek teslim eder ve ücretinizi firmadan alırsınız.

Tespih dizme işi ne kadar kazandırır?

Evde tesbih dizme işi nasıl yapılır

Tespih dizme işi aylık geliri çok değişkenlik gösterir. Bu size verilecek olan işin durumuna, firmaya ve size bağlı olarak çok farklılık gösterir. Genellikle tespih başına ücret ödemesi yapılmaktadır. Tespih başına ortalama 10-15 lira ödeyen firmalar vardır. Tabi biraz zahmetli bir iştir. Diğer evde ek iş ilanlarına göre bu iş biraz daha zordur. Günde ortalama 7-8 tespih yapabileceğinizi hesaplarsak ortalama günlük kazancınız 100 liraya ulaşabilmektedir. Aylık olarak ise 2022 yılı için ortalama tesbih dizme işi fiyatları 3000 TL civarında aylık ek gelir elde edebilirsiniz.

Tespih dizme işi veren firmalar

Tespih dizme işi veren firmalar iletişim numaraları ve unvanlarını gizli tutmaktadır. Tüm Türkiye’de bu işi veren firmalar bulunmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ilgili başvuru kanallarından başvuru yaparak bu iş ilanlarına ulaşabilir ve evde ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

Evde tesbih işi veren firmalar telefon numarası

Evde tesbih işi veren Firmalar Telefon numarası listesini internette birçok sitede görebilirsiniz. Bu paylaşılan numaraların çoğu ya sahte numaralar ya da dolandırıcılar. Hiç bir ek iş firması ya da Kurumsal firma iletişim bilgilerini ya da telefon numaralarını internetten paylaşmaz.

Tesbih dizme işi veren yerler Konya

Konya’da evde tesbih dizme işi oldukça popüler bir iştir. Konya tesbih dizme işi veren firma sayısı diğer illere göre oldukça fazladır. Çünkü Konya’da tespih tutkunu çoktur. Dolayısıyla bu işi yapacak elemanlara da ihtiyaç fazladır. Eğer siz de Konya İl/ilçelerinden birisinde ikamet ediyorsanız hemen başvurunuzu yapın. Diğer Konya’da para kazandıran işler ve ek iş ilanları için ana sayfamıza göz atabilirsiniz. Evde tesbih işi telefon numarası Konya ve diğer illerdeki firmalar için güvenlik nedeni ile paylaşılamamaktadır.

Menemen tesbih dizme işi

Menemen tesbih dizme işi Menemen, İzmir ve diğer ilçelerde ikamet edenler için oldukça uygun bir ek iştir. İzmir, Menemen ya da çevre ilçelerde ikamet ediyorsanız bu iş için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Erzurum evde tesbih dizme

Erzurum evde tesbih dizme işi Erzurum ve ilçelerinde ikamet edenler için popüler bir ek gelir kaynağıdır. Bildiğiniz gibi Erzurum özellikle değerli taşları ile meşhur bir ilimizdir. Bu taşlardan yapılan tesbihler ise tüm Türkiye’ye ve yurtdışına gönderilmektedir. Talep fazla olduğundan bu işi evde yapabilecek eleman ihtiyacı da fazladır. Eğer Erzurum il ya da ilçelerinden birisinde ikamet ediyorsanız bu iş sizin için uygun olacaktır. Başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Evde tesbih dizme işi Kütahya

Evde tesbih dizme işi Kütahya ve çevre ilçelerde ikamet edenlere iş imkanı sağlamaktadır. Kütahya ya da çevresinde ikamet ediyorsanız hemen başvurun ve ek iş fırsatlarından yararlanmaya başlayın.

Tesbih dizme işi nasıl yapılır ve ne kadar kazandırır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştım. Aşağıdaki yorum kısmında bu işi yapanların yorumlarını görebilirsiniz. Siz de bu işi yapmak isterseniz vakit kaybetmeden ilgili başvuru kanalları üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Uygun işler olduğunda firmalar size iletişim adresinizden ulaşmaktadır.

Aşağıdaki ek işlere göz atarak kazancınızı nasıl katlayabileceğiniz hakkında bilgi bulabilirsiniz;

4.5/5 - (2 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle