Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Sigara Sarma İşi (Aylık 7000 TL Kazan)

Evde tütün sarma işi olarak da bilinen bu işi yaparak aylık 7500 liraya kadar ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer evde sigara sararak para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz ve bu içerik tam size göre. Bu içerikte evde sigara yapma işi ile ilgili olarak nasıl yapıldığı, ne kadar para kazanıldığı gibi konu hakkındaki tüm detayları bulabilirsiniz.

Evde sigara sarma işi nasıl yapılır?

Tütün sarıp satmak ya da evde sigara sarma işi olarak tanımlanabilecek bir ek iştir. Herkesin kolayca yapabileceği ve pratik bir iştir. Zaten makinesi ile birlikte teslimat yapıldığından işin yapılması kolay olmaktadır. Bu işi yapmak için öncelikle tütün sarma işi verenler ile iletişime geçmeniz ve güvenilir bir ek iş firması bulmanız gerekmektedir. Evde sigara sarma işi verenler iş ilanlarına İşkur evlere tütün sarma işi verenler sayfasından erişebilir  ve nasıl başvurabileceğiniz hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Evlere sigara sarma işi veren firmalar ile İşkur ya da diğer iş ilan siteleri üzerinden bağlantı kurabilmek biraz zor olabilmektedir. İyi bir firma bulup başvurduktan sonra;

  • Firma sizinle iletişime geçer ve sigara sarma işi nasıl yapılır hakkında ön bilgilendirme yapar.
  • Paket, adet başına ödenecek tutarlar, teslimat şekli ve süresi gibi hükümleri tarafınıza bildirirler.
  • Eğer bildirilen hükümler konusunda anlaşma sağlarsanız firma paketleme yapılacak tütün ve gerekli diğer malzemeleri adresinize kargo ya da firma aracı ile teslim eder.
  • İşi bitirip teslim ederek hak ediş tutarınızı banka hesabınıza ya da elden alabilirsiniz.

Tütün sarma işi ne kadar kazandırır?

Tütün sarma işi ile elde edilecek gelir ilden ile, işi veren firmaya, paketleme ve ya sarma başına ödenen ücrete, sizin performansınıza ve daha birçok kritere göre değişir. Bu işten ortalama elde edilebilecek gelir tutarı haftalık 1000 TL civarındadır. Aylık ise en düşük 3000-4000 TL civarında olabilmektedir. Tabi bizden ek iş alan çalışma arkadaşlarımdan aldığım teşekkür mesajlarında haftalık en az 1500-2000 TL civarında para kazandıklarını belirtmekteler. n.

Tütün sararak para kazanma

Tütün sararak para kazanma da sigara zammının ardından popüler işlerden birisi olmuştur. Evlere iş veren firmalardan bağımsız olarak yapabileceğiniz bu işle kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Kaliteli tütün ve kağıtlar alarak ve bir de makinesini satın alarak evde kendiniz tütün sarabilir, toptan ya da perakende olarak satışını yapabilirsiniz.

Evlere tütün sarma işi veren firmalar

Evlere tütün sarma işi veren firmalar güvenlik sorunları ve yoğunluk gibi sebeplerle iletişim bilgilerinin paylaşılmasını çok da uygun görmüyorlar. Numaraları paylaşamadığımızdan başvuruları doğrudan firmalara ya da aracı firmalara yapabilirsiniz.

Sigara sarma işi ile nasıl, ne kadar para kazanılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Tütün sarma işine ilave olarak aşağıdaki işlere de göz atarak ek iş imkanınızı arttırabilirsiniz;

3.7/5 - (4 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Arkadaşlar sigara sarmaktayim makinam var sardirmak isteyen arkadaşlar bana ulasabilirmi tutuncu arkadaşlar koceeli cayirova ve geneli

  2. Merhabalar, İstanbul’da ikamet etmekteyim. Evde paketleme işi için yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle