Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Sakarya Evde İş İlanları & Haftalık 1500 TL

Sakarya evde iş ilanları ile Sakarya ve ilçesinde yaşayan ev hanımları, öğrenciler ve ek iş yapmak isteyenler ek gelir imkanı elde ediyor. Sakarya eve iş ilanlarına başvurarak evde çalışma imkanı yakalayabilir ve böylece boş zamanınızı değerlendirerek bütçenize ilave katkıda bulunabilirsiniz. Evde iş imkanı Sakarya ve çevresinde ikamet edenler için uygundur. Eğer Sakarya İl/ilçe sınırları içerisinde yaşıyorsanız bu ilanın devamı sizin için uygun. Başka il/ilçede yaşıyorsanız güncel iş ilanları sayfamızdan Türkiye geneline verilen işlere göz atabilirsiniz.

Evde iş Sakarya’da nasıl yapılır?

Evde iş Sakarya firmalarından alınan işe göre farklı kazançlar sağlamaktadır. Sakarya’da evlere en çok verilen işler şunlardır;

 • Mum paketleme işi,
 • Sabun paketleme işi,
 • Nikah şekeri paketleme işi,
 • Evde kına paketleme işi,
 • Evde baharat paketleme işi.

Evde paketleme işi ile kazanılabilecek aylık gelir birçok faktör esas alınarak değişkenlik gösterir. Firmaların paket başına ödedikleri ücretler, işin yoğunluğu ve paketleme yapan kişilerin performansına göre aylık kazanç değişkenlik göstermektedir. Sakarya’da iş sağladığımız yüzlerce kişiden aldığımız geri dönüşlere baktığımızda ortalama haftalık gelirlerinin 1000 TL civarında olduğunu , aylık ise 5000 TL gibi rakamlara ulaştığını söyleyebilirim. Daha fazla kazanç için farklı paketleme işleri yapabilirsiniz. Diğer paketleme ilanlarına sayfamızdan erişebilirsiniz.

Sakarya’da evlere boncuk işi verilir

Sakarya’da evlere boncuk işi verilir firmalarından iş alarak kazanmaya başlamak ister misiniz? O zaman hemen güvenilir iş ilanları sitelerinden başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca Boncuk İşi ile Ek Gelir İmkanı sayfamızdan Türkiye geneli verilen iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.

Sakarya’da evde sabun paketleme

Sakarya’da evde sabun paketleme popüler ek işler arasında yer almaktadır. İşkur açık iş ilanları sayfasından firmalara başvurabilirsiniz.

Sakarya paketleme iş ilanları

Sakarya paketleme iş ilanlarına en kolay İşkur resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

 • Sakarya’da evde paketleme ve diğer iş ilanlarına bakmak ve başvurmak için öncelikle buradan İşkur açık ilanlar sayfasına giriş yapın: İşkur Sakarya evde iş ilanları sayfası girişi.
 • İl ve ilçe seçimi yaptıktan sonra meslek kısmında ” Paketleme İşçisi” seçili olduğundan da emin olduktan sonra arama yapın.
 • Sayfanın altında evde paketleme iş ilanları çıkacaktır.
 • Sakarya İŞKUR evlere iş ilanlarını inceleyebilir, şartlarına göz atabilir ve size uygun ilanlara başvurabilirsiniz. Başvuru için İşkur iş arayan profili açmanız ve “iş arama statünüzü aktifleştirme”niz gerekiyor.

Sakarya Erenler evde iş ilanları

Sakarya Erenler evde iş ilanları için yukarıda anlattığımız gibi İşkur açık iş ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada İl kısmını Sakarya, İlçe kısmını Erenler seçtikten sonra meslek bölümüne de “Paketleme İşçisi” yazarak size uygun iş ilanlarına göz atabilir ve başvurabilirsiniz. Ayrıca Sakarya Erenler’e iş veren firmalar da İşkur iş ilanları sayfalarında yer alabilmektedir.

Karasu evde iş imkanları

Karasu evde iş imkanları Karasu ve çevresindekiler için evde çalışma imkanı sağlıyor. İşkur açık iş ilanları sayfasından Sakarya/Karasu şeklinde filtreleme yaparak başvurabilirsiniz.

BİTCOİN’E HEMEN ŞİMDİ BİNANCE İLE YATIRIM YAPMAK İÇİN TIKLA !!

Sakarya Serdivan Evde iş İlanları

Sakarya Serdivan Evde iş İlanlarına İşkur açık iş ilanları sayfasından Sakarya/Serdivan şeklinde filtreleme yaparak ulaşabilirsiniz.

Sakarya Arifiye evde iş

Sakarya Arifiye bölgesinde yaşıyorsanız çevrenizde eve iş veren firmalardan, aracı iş kuruluşlarından ve İşkur üzerinden iş imkanlarına erişebilirsiniz.

Sakarya evlere ek iş veren firmalar

Sakarya evlere iş veren firmalar nasıl bulacağınız ve başvurabileceğiniz hakkında yukarıda bilgi verdik. Sayfamızdaki bilgileri verilen evlere iş ilanlarından yararlanmak için ilan siteleri üzerinden başvurularınızı yapmanız gerekmektedir.

Sakarya’da evlere iş veren yerler telefon numaraları

Sakarya’da evlere iş veren yerler telefon numaraları şeklinde internette ve sosyal medyada açılan birçok sayfa görüyorum. Sakarya evde paketleme işi konusunda size bir uyarım olacak. Lütfen dolandırıcılara dikkat edin. Çünkü paylaşılan çoğu numara ya sahte numaralar ya da dolandırıcı numaraları. Bu numaralar ile özellikle kişisel bilgilerinizi paylaşmayın. Firmalar güvenlik nedeni ile telefon numaralarını paylaşmıyor.

Sakarya’da paketleme iş ilanları ve nasıl başvurabileceğiniz hakkında bilgi vermeye çalıştım. Evde paketleme işi sayfamızdan Türkiye geneli dağıtılan ek işlere göz atarak şansınızı arttırabilirsiniz.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Merhaba ben Pakize . Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü son sınıf öğrencisiyim ve boş zamanlarımda bütçeme destek olmak adına iş arıyorum.

 2. Merhaba daha önce mum paketleme ve boncuk işleme falan yapmıştım. Sakarya / Adapazarı nda oturuyorum.

 3. Furkan Sevikoglu , üniversite mezunuyum hafta sonlari organizasyon işlerine gidiyorum Düzce ili merkez ilçesinde ikamet etmekteyim çocukluğumdan itibaren çok işte çalıştım verilen her işi layiginla zamanında yaparım. Elimden her iş gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle