Ek İş FikirleriFinans Hayatı

Para Kazanma Uygulamaları & En İyiler

Para kazanma uygulamaları son zamanların popüler ek gelir kapılarından birisi haline gelmiştir. Evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kişilerin sık araştırdığı konulardan birisi olan gerçek para kazandıran uygulamalar konusunda bu içeriğimde sizlere detaylı bilgiler vereceğim. Sizin için en iyi ve güvenilir para veren uygulamaları hakkında araştırma yaptım ve avantajları ile dezavantajları hakkında içeriğimin devamında bilgi paylaşacağım. Siz de para kazanmak istiyorsanız hadi başlayalım.

Para kazandıran uygulamalar

Telefonda oyun oynayarak para kazanma, anket ile para kazanma ya da görevleri yerine getirerek para kazanma gibi birçok uygulama bulunmaktadır. Türkiye’de para kazandıran uygulamaları sizin için araştırdım ve en iyilerini liste olarak içeriğin devamında paylaşıyorum.

1-Google ödüllü anketler

Uygulamadan para kazanma amacı olanlar için en güvenilir pasif gelir uygulamasından birisi tabi ki açık ara Google ödüllü anketler uygulamasıdır. Uygulama şu anda sadece Android işletim sistemli telefonlara indirilebilmektedir. Yapmanız gereken Google Play Store’dan uygulamayı indirmek ve gelen anketleri cevaplamak. Uygulamada cevapladığınız her bir anket için ortalama 0,10-1 dolar arasında gelir elde edebiliyorsunuz. Diğer güvenli anketten para kazanma uygulamaları için anket doldurarak para kazanma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2-Slidejoy

En çok para kazanan uygulamalar arasında yer almıyor olsa da aylık düzenli gelir elde edebileceğiniz bir uygulamadır. Android kullanıcılarına özel olarak geliştirilen bu uygulamada para kazanmak için ek bir şey yapmanız da gerekmiyor. Uygulamayı indiriyorsunuz. Uygulama telefonunuzun ana ekranına sabit bir reklam alanı yerleştiriyor ve size bunun için aylık 20 dolar ödeme yapıyor. İnternetten para kazandıran uygulamalar arasında oldukça popüler olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

3-Anket cepte

Uygulamalardan para kazanma için popüler bir diğer uygulama Anket Cepte uygulamasıdır. Anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamada size gönderilen anketleri gerçek bilgilerle tamamlamanız gerekir. Tamamladığınız her bir anket için ortalama 5-10 TL arasında ödeme alabilirsiniz.

4-Nays

İnternetten para kazanma uygulamaları listesinde sırada NAYS uygulaması bulunmakta. Son dönemlerde TV reklamlarından da sık olarak karşımıza çıkan uygulamadan para kazanabilmek için yapmanız gereken çok basit. Uygulamayı indirin ve üye olun. Referans linkinizi arkadaşlarınıza gönderin ve onların da üye olmasını sağlayın. Böylece referansınız ile üye olan herkes için size 100 TL ödül verilecektir.

5-Money APP- Oyun oynayarak para kazanma mobil

Para kazandıran oyunlar mobil listesinde sırada Money APP uygulaması var. Bu uygulama ile çeşitli görevleri yerine getirerek kazanç elde edebilirsiniz. Bir çeşit görev sitesi olan Money APP uygulamasını indirerek size verilen görevleri yerine getirebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

6-What’s Around

En iyi para kazandıran uygulamalar listesinde sayamasak da What’s Around ile fotoğraf çekerek para kazanabilirsiniz. İsminden de anlaşılabileceği üzere etrafınızda olup biteni, ilginç anları fotoğraflayarak ve bu fotoğrafları paylaşarak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır.

7-Bounty

Hediye kazandıran uygulamalar arasında popüler olan Bounty de bir çeşit görev sitesidir. Uygulamada çeşitli görevleri yerine getirerek gelir elde edebiliyorsunuz.

8-Artıway

Para kazandıran mobil uygulamalar listesinde sırada Artıway uygulaması var. E-ticaret artık hepimizin vazgeçilmezi. İşte bu uygulama tam e-ticaret severler için bir uygulama. Bu uygulama doğrudan para kazanmanızı sağlamıyor ancak Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerden yaptığınız harcamaların bir kısmını size iade ediyor.

9-PostBee

Uygulama ile para kazanma Postbee uygulaması ile oldukça basit. Yapmanız gereken uygulamanın verdiği reklamları İnstagram sayfanızdan paylaşmak. Paylaşım yaptığınız her bir reklam için gelir elde edebilirsiniz.

10-DV Closet

Para kazanabileceğimiz uygulamalar listesinde DV Closet uygulaması da var. Uygulamada temel amaç fikir üretmek. Bir kombin fikri ya da başka bir fikir. Ürettiğiniz fikirler kullandığında onaylı her bir fikir için size ödeme yapılmaktadır.

Gerçek para kazanma uygulamaları

Hangi uygulama para kazandırır konusunda bilgi paylaşımında bulunduğum bu içerikte sizin için gerçek para kazanma uygulamaları hakkında bilgi verdim. Tabi bedava para veren uygulamalar listesine yüzlerce uygulama yazılabilir ancak ben en iyilerini sizinle paylaştım. Kendiniz de telefondan para kazandıran uygulamaları özellikle global sitelerde araştırarak üye olabilir ve pasif gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

1 Saatte para kazanma

Güvenilir para kazandıran uygulamalar hemen kazanma imkanı sunmaktadır. Tabi öyle hemen üye olayım çuvallarla para kazanayım gibi bir uygulama yok. Olsa önce kendim indiririm:). Ancak paylaştığım kolay para kazanma uygulamalarının tamamında az da olsa ilk 1 saat içerisinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dolar kazandıran uygulamalar da buna dahildir.

Görev Yap Para Kazan

Bedava para kazandıran uygulamaların çoğu görev yap para kazan uygulamalarıdır. Mobil uygulama ile para kazanma için yukarıda liste olarak paylaştığım uygulamaların çoğu görev yaparak para kazabileceğiniz siteler/uygulamalardır.

Yürüyerek para kazanma için yürüyerek para kazanma sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Hangi uygulamadan para kazanılır?

En çok para kazandıran uygulamalar listesini içeriğimizde sizinle paylaştık. Mobil para kazanma uygulamalarından en iyileri şunlardır; Google ödüllü anketler, Slidejoy, PostBee, Bounty, Moneyapp.

Telefon üzerinden nasıl para kazanılır?

Telefonla para kazanmak için ücretsiz para kazandıran uygulamaları kullanabilir, anket doldurarak, video ya da reklam izleyerek, görev sitelerine üye olup görevleri yerine getirerek, sanal asistanlık yaparak para kazanabilirsiniz.

Dolar üzerinden nasıl para kazanılır?

Uygulama üzerinden para kazanma dolar ile para kazanmak için popüler işlerden birisidir. Slidejoy dolar ile para kazanabileceğiniz mobil bir uygulamadır. Uygulamaların haricinde Uppwork gibi freelancer alan sitelere üye olabilir ve oradaki işleri yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Ücretsiz bir uygulama nasıl para kazanır?

Mobil uygulamadan para kazanma hizmeti genellikle ücretsiz uygulamalar aracılığı ile olmaktadır. Uygulamayı indirip üye olduktan sonra size verilen görevleri yerine getirdiğinizde para kazanmaya başlarsınız.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle