Ek İş FikirleriFinans Hayatı

Para Bulma Yolları & 1 Saatte Para Kazanma

Para bulma yolları konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu içerikte size en geç 1 saat içinde acil para bulma yolları konusunda bilgi vereceğim. Eğer acil para ihtiyacınız varsa ve kısa yoldan para bulma gibi bir arayış içerindeyseniz bu içerik tam size göre. Lafı fazla uzatmadan 1 saat içinde acil para bulmanın yolları için tüm yöntemleri paylaşmaya geçelim.

Para bulmanın yolları

Nakit para bulmanın yolları konusunda birçok yöntem vardır. Ancak ben bu içerikte en kolay para bulma yöntemleri konusundan bahsedeceğim. İçeriğin devamında paylaşacağım para bulmanın kısa yolları ile siz de kısa yoldan ve en geç 1 saat içinde ve ihtiyacınız olan tutarda nakit paraya erişebileceksiniz. Hadi parayı kolay bulmanın yolları konusuna geçelim.

1- Bankaya gitmeden anında krediye başvur

Acil para bulmak konusunda benim de en çok başvurduğum yöntemler arasında yer alır. Anında online krediler kolay para bulmanın yolları içerisinde en iyi yöntemdir. Eğer kredi puanı konusunda bir engeliniz yoksa ve bankalardan kredi çekebiliyorsanız nakit bulma yolları içerisinde en iyi yöntem olan bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bankalar 50.000 TL’ye kadar anında ve şartsız kredi kullandırabilmektedir. Yapmanız gereken oldukça basit.

 • Bankanızın “Kredilerim” bölümüne girin.
 • Burada Hazır Kredilerim ya da Anında Kredi gibi isimlerle anlık olarak kredi kullanabileceğiniz menüleri göreceksiniz.
 • Bu menüye giriş yaparak size anında kredi ile sağlanan limiti görebilirsiniz.
 • Devam ederek aylık taksit tutarlarınızı ve ödeme gününüzü belirleyin.
 • Son aşamada başvurunuzu gönderdiğiniz anda kredi tutarınız bankaya gitmeden anında hesabınıza aktarılmış olacaktır.

2-Senetle para bulmak

1 saat içinde para bulmak için en iyi yöntemlerden bir diğeri de senetle para bulmaktır. Tabi para bulmak lazım diyerek gidip tefeciye bulaşın demiyorum ki senetle para verenler arasında tefeciler de vardır ve akıl almaz faizler uygulamaktadır. Tefecilere kesinlikle gitmeyin ve zaten bu yasal bir şey de değil.

Anında para bulma konusunda en uygulanabilir yöntemlerden birisi olan senetle para bulmak için;

 • Eşinizden, dostunuzdan ya da çevrenizdeki esnaftan belli vade ile borç alabilirsiniz.
 • Senetle kredi veren Ziraat Bankası, Halk Bankası ve ya Vakıf Bank gibi devlet bankalarından kredi alabilirsiniz.

3-Cep telefonu kredisi almak

Anlık para kazanma daha doğrusu para bulma yollarından birisi de cep telefonu kredisi almaktır. Cep telefonlarına kredi kartı ile taksit uygulaması olmadığından cep telefonu firmaları ve E-ticaret siteleri satışları telefon kredisi ile yapmaktadır. Kredi süreci şu şekilde işliyor;

 • Anlaşmalı cep telefonu bayilerinden birisine cep telefonu kredisi başvurusu yapıyorsunuz.
 • Bayi size senet imzalatıyor ve kredinizi onaylatıyor.
 • Kredi onaylandıktan sonra siz telefonu almak istemediğinizi ve sadece krediyi almak istediğinizi belirtiyorsunuz.
 • Gerekli evrakları imzaladıktan sonra 36 aya kadar vadeli cep telefonu kredisi kullanabiliyorsunuz.

4-Kredi kartı ile cep telefonu alıp aynı gün satmak

Basit yolla para kazanmak isteyenlerin en çok uyguladığı yöntemler arasında yer alır. Bunun için kredi kartı ile cep telefonu satın alıyor ve sonra aynı gün biraz düşük bir miktarla telefon alan yerlere satıyorsunuz. Bu sistemde faiz olmadığından ve kart ile doğrudan ödeme yapıldığından ödemek için yaklaşık 30-40 gününüz oluyor. Eğer bankanız tarafından uygulanan bir kampanya varsa peşin olarak yaptığınız bu alışverişinizi faizsiz ya da düşük faiz oranları ile taksitlendirme imkanı da sağlanabiliyor.

5-Kredi kartı ile altın alıp satmak

En hızlı para kazanma yolları arasında sayamayız ancak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yöntemler arasında yer alır. Herhangi bir kuyumcudan ya da online altın satan sitelerden gram altın alarak aynı gün ya da sonraki gün satışını yapabilirsiniz. Böylece elinize acil olarak nakit para geçmiş olacaktır.

Acil para kazanma yolları konusunda arama yapıyorsanız sayfamızdaki iş fırsatlarını değerlendirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Acil para kazanmam lazım diyenler için aşağıya ilginizi çekebilecek bazı içerikler bırakıyorum. İlgili içeriklerde acil para nasıl kazanılır konusunda tüm detaylar yer almaktadır.

Netten Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten para kazanmak için birçok seçenek vardır. Makale yazmak, Google Adsense ile para kazanmak, çeviri, anket ve reklam/video izleyerek para kazanmak online para kazanmak isteyenler için bazı alternatifler arasındadır.

Öğrenci nasıl para bulur?

Öğrencilerin yapabileceği birçok günlük, part time işler vardır. Bu işleri yaparak para kazanabilir. Ayrıca internetten yapılabilecek ek işlerle de ek gelir fırsatı yakalanabilir.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle