Ek İş Fikirleri

Ödev Yaparak Para Kazanmak (Haftalık 750 TL Kazan)

Ödev yaparak para kazanmak ek iş olarak evden yapılabilecek popüler işler arasında yer almaktadır. Ödev çözme siteleri aracılığı ile ödev yaptırmak isteyen öğrencilere ulaşabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Ek iş yaparak para kazanmak konusunda bilgilendirme yaptığımız web sitemizde bugün ödev yaparak ayda nasıl ve ne kadar kazanabileceğiniz hakkında bilgiler paylaşmaya çalışacağım.

Evde ne iş yapılarak para kazanılır?

Evde neler yapılarak para kazanılır konusunda araştırma yapıyorsanız bu sitemiz tam size göre. Sitemizdeki paketleme yaparak para kazanma ilanlarına göz atarak bunlara başvurabilir yarıca ek iş fikirleri sayfamızdan yapabileceğiniz ek işlere göz atabilirsiniz. İlgili sayfada hem ev hanımları hem de öğrenciler için evde para kazanma yolları hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Ayrıca bir kişinin para kazanmak için yaptığı işlerden diğer ek işlere yine sayfamızdaki ilgili kategoriler ve ilanlardan göz atabilirsiniz.

Ödev yap para kazan ne kadar kazandırır?

Parayla ödev yaptıranlar her geçen gün artıyor. Özellikle tez, proje gibi zaman ve emek gerektiren projeleri üniversite öğrencileri artık ücret karşılığında yaptırmaktadır. Öğrenciye para kazandıran işler arasında da yer alan ödev yap para kazan işi ile kazanılacak para yapılacak ödevin niteliğine göre farklılık gösterir. Bir ödev için ödenecek ücret 100 lira iken bir diğer ödev, proje için 500 TL ödeniyor olabilir. Bu iş özellikle işinde uzman olanlar için uygundur ve düzenli bir ek gelir imkanı sağlar.

Evden ödev yaparak para kazanmak ilan siteleri

Ödev siteleri isimleri ve özellikleri aşağıda ayrı başlıklar halinde paylaşılmıştır. Sizin için en iyi ödev yapma işi bulabileceğiniz siteleri listelemeye çalıştım. Farklı kanalları da kullanabilirsiniz ancak en popülerleri bunlardır.

1-Facebook

Ödev yaparak para kazanmak istiyorsanız Facebook’ta bu ilanların verildiği guruplara katılabilir ve bu guruplarda verilen ilanlara tekliflerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca siz de gurupta uzmanlıklarınız ve hangi alanlarda ödev yapabileceğiniz hakkında paylaşım yaparak ödev yaptırmak isteyenlerin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

2-Bionluk

Bionluk freelance olarak çalışanların en çok tercih ettiği popüler sitelerden birisidir. Bu platforma üye olduktan sonra örneğin şu şekilde bir iş ilanı oluşturabilirsiniz “Matematik Ödevlerinizi Yapabilirim”. İyi bir profil sizi her zaman öne çıkarır. Bu nedenle iyi bir profil oluşturmanız sizin daha fazla tercih edilmenizi sağlayacaktır. Sayfaya buradan üye olabilirsiniz: Bionluk üyelik sayfası.

3-Sadeceon

Ödev yaparak para kazanmak isteyenler için Bionluk benzeri bir freelance ilan sitesidir. Siteye üye olduktan sonra yapabileceğiniz işler ile ilgili ilanlar oluşturabilirsiniz. İyi bir profil oluşturmanız ve kendinizi iyi tanıtmanız ödev yaptırmak isteyenler açısından ön plana çıkmanızı sağlayacaktır.

4-Uzman kirala

Ödev yap para kazan sistemi ile gelir elde edebileceğiniz bir diğer site Uzman Kirala sitesidir. Diğer platformlara göre daha profesyonel çalışır bu site. Üye olarak profil oluşturabilir ve ilanlarınızı yayımlayabilirsiniz. Sistemde ilan paylaşmak ücretsizdir.

5-Proje kurdu

Diğer sitelere göre çok da iş olmayan bir sitedir. İş arayanlar ile işverenleri buluşturan bir sitedir. Ancak çok da popüler olduğunu söyleyemeyiz. Yine de yukarıdaki sitelerle birlikte bu siteye de üye olarak şansınızı arttırabilirsiniz.

Ödev yaparak para kazanmak sistemi nasıl işler ve aylık ne kadar para kazandırır konusunda bilgi vermeye çalıştım. Aşağıdaki içerikler de ilginizi çekebilir;

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle