Ek İş Fikirleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanma (Günlük 100 TL Kazan)

Müzik dinleyerek para kazanma son dönemlerin popüler konuları arasındadır. Eğer hem müzik dinleyip hem de nasıl para kazanırım araştırması içerisindeyseniz o zaman doğru yerdesiniz. Bugün müzik dinleyerek nasıl para kazanılır konusunda size bilgi vereceğim ve bunu yapabileceğiniz en iyi web sitelerini sizinle paylaşacağım.

Türkiye’de müzik dinleyerek para kazanmak

Müzik dinle para kazan oldukça popüler olan para kazanma yöntemleri arasında yer alıyor. Online para kazanmanın yolları arasında yer alan müzik dinleyerek para kazanma Türkiye’de de mümkün. Şimdi sizlerle en iyi şarkı dinleyerek para kazanma uygulamaları ve para kazanma yöntemleri hakkındaki bilgileri bir alt başlıkta paylaşacağım.

Müzik dinleyerek para kazanma sitesi

İnternet üstünden para kazanma isteği olan ve aynı zamanda müzik dinlemeyi de seven kişiler için uygun olan müzik dinle para kazanma uygulamalarının sayısı Google Play Store ve App store’da her gün artmaktadır. Birçok uygulama var tabi ki ama hepsi para kazandırmıyor. Şimdi sizlerle en iyilerini paylaşmaya çalışacağım.

1- Slicethe Pie

Amerika ve Avrupa’da yaşayanların kullanabileceği bir uygulamadır. Bu uygulamada hesap açmak oldukça kolaydır. Hesap açtıktan sonra müzik dinleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamada her bir müziği en az 90 saniye dinledikten sonra müzik hakkında yorum yapmanız gerekiyor. Bu şekilde yaptığınız her bir işlem için 5 cent kazanabiliyorsunuz. Ödeme eşiği olan 10 dolar eşiğine eriştiğinizde ödemenizi Paypal hesabınıza aktarabilirsiniz.

2-Music Xray

Music Xray, müzik dinleyerek para kazanmak için en popüler siteler arasındadır. Aslında sitenin temel amaçlardan birisi henüz popüler olamamış sanatçıların popüler olmasını sağlamaktır. Site aynı zamanda müzik dinleyerek para kazanma imkanı sağlıyor. Dinlediğiniz her bir müzik için yaklaşık 10 cent kazanıyorsunuz. Ödeme eşiği olan 20 dolara ulaştığınızda hesabınızda biriken bakiyeyi çekebiliyorsunuz . Music Xray ile para kazanmak için hemen buradan sayfaya giriş yaparak hesap açabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz ⇒ Music Xray üyelik.

3-Radio Loyalty

Müzik dinlerken para kazanmak isteyenlerin bir diğer tercihi de Radio Loyalty olmaktadır. Site aynı zamanda video izleyerek de para kazanma imkanı sağlamaktadır. Video izleyerek ya da müzik dinleyerek puanlar elde edebiliyor, bu puanlarınızı nakde ya da hediye çekine çevirerek kullanabiliyorsunuz.

4-Hit Predictor

Müzik yorumlayarak para kazanma sistemi ile çalışan sitelerden birisidir. Bu sitede müziği dinledikten sonra müzik hakkında kısa bir ankete katılıyorsunuz. Bu şekilde her bir anketle para kazanıyorsunuz. Ödemeniz eşiğe ulaştığında ise nakit ya da hediye çeki olarak alabiliyorsunuz.

5-WeLocalize

Yeni para kazanma modellerinden birisi olan ve dinlenilen şarkının söze dökülmesi kazanç sistemini uygulayan sitelerden birisidir WeLocalize. Web sitesini ziyaret ederek hesap açıyorsunuz. Hesabınızı açıp onay işlemlerini tamamladıktan sonra size gönderilen şarkıları söze döküyorsunuz. Bu şekildeki her bir işlem için yaklaşık 4 dolar kazanabiliyorsunuz. Bence diğer site ve uygulamalar içerisinde en çok gelir elde edebileceğiniz sitelerin başında geliyor.

6-Current.us

Current.us, hem İos’ta hem de Android’de mobil uygulaması olan ve online para kazanma konusunda önemli bir yere sahip sitelerden birisidir. Uygulamayı telefonunuza indirip hesap açtıktan sonra şarkı dinleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamanın en iyi yani aktif olduğunuz süre boyunca size para kazandırmasıdır. Bu nedenle uygulamada ne kadar çok vakit geçirir ve aktiviteleri ne kadar çok yaparsanız kazancınız o kadar artar.

7- RadioEarn

RadioEarn isminden de anlaşılacağı üzere radyo dinleyerek para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Özellikle masa başında çalışan ve radyo dinleyenler radyo dinleme sürelerini pasif gelire çevirebilmektedir. Sitedeki para kazanma sistemi de çok basit. Yapmanız gereken tek şey üye olmak ve radyo dinlemeye başlamak. Bu şekilde kazançlarınız otomatik olarak işlemeye başlamakta. Her 15 dakikalık radyo dinlemesi için 1 puan veriyor. Puanlar ödeme eşiğine ulaştığında ödemenizi alabiliyorsunuz.

8-Research.fm

İsminde de anlaşılacağı üzere bir araştırma şirketi. Radyo yayıncılarına müzikler hakkında geri bildirim yapan bir firma. Bunu kullanıcılar aracılığı ile yapıyor. Siteye üye olduktan sonra radyolar ve müzikler hakkındaki görüşleriniz anketler şeklinde sorulur. Bu anketleri tamamladığınızda puan/para elde edersiniz.

9- Cash4minutes

 Cash4minutes radyo programlarına katılma şartı ile ödeme yapan bir sistem. Bu şekilde katıldığınız her bir program için dakika başına 8 cent kazanabiliyorsunuz. Ödemeler çeşitli yöntemlerle yapılmaktadır. Paypal, Litecoin ve Bitcoin başlıca ödeme yöntemleri arasındadır.

10-Earnably

Müzik ve radyo dinleme ile para kazanabileceğiniz bir sitedir. Ayrıca anketler, video izleme gibi çeşitli görevleri tamamlayarak da para kazanabiliyorsunuz. Ödeme eşiği 225 puan. Her 225 puan ise yaklaşık 2 dolar ediyor.

Music xray güvenilir mi?

Music xray güvenilir mi sorusu bu konuda sık sorulan sorulardan birisi olmakta. Dünyada binlerce kullanıcısı olan bir site ve uygulama. Bu nedenle güvenilir olduğunu söyleyebilirim. Sistemde kişisel bilgilerinizi paylaşmamanız önemlidir. Onun dışında ödemeleri zamanında ve eksiksiz yapan bir firmadır. Music Xray para kazanma sistemi ile kazanmaya başlamak için hemen yukarıda verdiğim bağlantıdan sayfaya üye olabilirsiniz.

Music Xray nasıl kullanılır?

Kullanımı oldukça kolaydır. Yapmanız gereken siteye üye olmak ve doğrulama işlemlerini tamamlamak. Daha sonra size verilen görevleri yerine getirmek. Ödeme eşiğine ulaştığınızda ise ödemelerini kolayca hesabınıza aktarabilirsiniz.

Music Xray yorum

Music xray yorumlarına içeriğimizin alt bölümünden erişebilirsiniz. Eğer bir yorumunuz ya da görüşünüz varsa siz de Music Xray hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bu bölüm aracılığı ile yapabilirsiniz.

Online para kazanmak ile ilgili aşağıdaki içerikler de ilginizi çekebilir;

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle