Finans Hayatı

Maxipuan Nerelerde Geçerli & Güncel Tam Liste

Maxipuan nerelerde geçerli sorusunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Türkiye İş Bankası aynı zamanda Türkiye’de kredi kartı kullanıcısı en fazla olan bankalardan birisidir. Tüm Türkiye’de birçok işletme ve online alışveriş siteleri ile anlaşması olan Türkiye İş Bankası kredi kartı kullanıcılarına alışverişler karşılığında Maxipuan vermekte ve bunların da anlaşmalı işyerlerinde kullanılmasını sağlamaktadır. Eğer İş Bankası Maxipuan nerelerde kullanılır sorusunun cevabını arıyorsanız bu içerikte cevabını net olarak bulabilirsiniz. İçeriğinde devamında Maximum puan nerede kullanılır konusunda tüm ayrıntılar paylaşılacaktır.

Maxipuan nerede kullanılır?

Maxi puanları nerelerde kullanabiliriz sorusunun cevabı oldukça geniştir. Çünkü Maxipuan kullanabileceğiniz binlerce işyeri var. Ancak İşbank Maxipuan nerelerde kullanılır sorusunun cevabına kısaca yanıt vermeye çalışacağım.

Maximum üye işyerleri

 • Tüm alışveriş merkezlerinde ve Süpermarketlerde kullanabilirsiniz.
 • Zincir mağazalar olan Migros, Bim, A101, Şok gibi mağazaların tamamında kullanabilirsiniz.
 • Online platformlarda satışı olan e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi siteler maximum puan kullanma imkanı sağlayan siteler arasında öne çıkmaktadır.
 • Maxipuan kullanma yerleri arasında yemek firmaları da öne çıkmaktadır. AVM’lerde yer alan tüm cafe ve restoranlarda puanlarınızı kullanabilirsiniz.
 • Tüm akaryakıt istasyonlarında kullanabilirsiniz.
 • Giyim ve tekstil ürünleri satan tüm işletmelerde kullanabilirsiniz.
 • Özetlemek gerekirse Maxipuan kullanılan yerler İş Bankası ile anlaşmalı tüm işletmeleri kapsamaktadır.

Maximum puan geçen siteler

Maxipuan kullanılan siteler arasında en çok alışveriş yapılan tüm E-ticaret siteleri yer almaktadır. Trendyol, Hepsiburada, N11 ve benzeri tüm e-ticaret sitelerinde Maxipuanlarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Maxipuan hangi akaryakıt firmalarında geçerli?

Maxipuan geçen yerler arasında puanlarınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz yerler arasında akaryakıt istasyonları yer almaktadır. Maxipuan kullanım yerleri arasında yer alan akaryakıt istasyonlarından öne çıkanları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Shell,
 • BP,
 • Türkiye Petrolleri,
 • Opet,
 • Lukoil,
 • Total,
 • Aytemiz,
 • Go ve anlaşmalı diğer petrol istasyonları.

Maxipuan geçen marketler

Maksimum kart puan İş Bankası ile anlaşmalı olan tüm üye işyerlerinde kullanılabilmektedir. Süpermarket kapsamında maximum puan geçen yerler şu şekilde sıralanabilir;

 • Bim,
 • A-101,
 • Şok,
 • Migros,
 • CarrefourSA,
 • Diğer tüm zincir marketler ve süpermarketler.

Bim’de MaxiPuan geçerli mi?

Bim, Türkiye İş Bankası anlaşmalı işyerleri arasındadır. BİM marketlerinde maximum puanla alışveriş yapabilirsiniz.

Maxipuan nasıl harcanır?

Maxipuan Nasıl kullanılır? Maxipuan geçerli yerlerde puanlarınızı kolayca kullanabilirsiniz. Puanlar temassız alışverişlerde kullanılamaz. Eğer puanları kullanacaksanız kartı vermeden önde puan kullanmak istediğinizi iletmeniz gerekmektedir. Alışverişimin puandan çekilmesini istiyorum demezseniz puanlar kullanılmaz ve kartınızda birikmeye devam eder. Süreli olanlar süresi dolduktan sonra yanar ve hiç kullanamazsınız.

MaxiPuan internet alışveriş kullanma

Online alışverişlerinizde anlaşmalı E-ticaret sitelerinde puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için alışveriş yaptığınız E-ticaret sitesinin puanla ödemeye izin vermesi gerekmektedir. Online alışverişlerde puanla alışveriş için ödeme aşamasında “Ödeme Seçenekleri” bölümünde “Kredi Kartı Puanı ile ödemek istiyorum” kısmını tıklamanız gerekmektedir.

100 MaxiPuan kaç TL?

Her 1 maxipuan 1 TL’ye karşılık gelmektedir. Dolayısıyla 100 Maxipuan 100 TL’ye karşılık gelmektedir.

Trendyol’da Maxipuan nasıl kullanılır?

Trendyol’da dönem dönem kart puanları ile ödeme seçeneği sunulabilmektedir. Ancak çoğu zaman kullanamayacağınızı bilmenizi isterim. Ödeme aşamasında kart bilgilerinizi girdikten sonra ilave seçenek olarak “Kredi Kartı Puanlarımı kullanmak istiyorum” seçeneğini görürseniz kullanabilirsiniz. Aksi takdirde kullanamazsınız.

İş Bankası Maxi puanları nerelerde kullanabilirim?

Maximum puan kullanılan siteler, AVM’ler, petrol istasyonları, cafe ve restoranlar, süper marketler ve İş Bankası ile anlaşmalı tüm işyerlerinde Maxipuanlarınızı kullanabilirsiniz.

Maxipuan nedir?

Türkiye iş Bankası’nın anlaşmalı üye işyerlerinde kredi kartı ya da bankomat kartı ile yapılan satın alma işlemlerinde kampanya dahilinde kullanılan ödül olarak tanımlanabilir. Bunlar alışverişlerde para yerine kullanılmaktadır.

İş Bankası MaxiPuan Migrosta geçerli mi?

Migros Sanal Market’te Maxi Puan ile alışveriş yapamazsınız. Ancak Migros marketleri maxipuan kullanımı imkanı sağlayan marketler arasında yer almaktadır.

A101 de MaxiPuan geçiyor mu?

A101, Türkiye İş Bankası üye işyerleri arasındadır. Dolayısıyla Maxipuanlarınızı A101 marketlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca A101’den yaptığınız alışverişlerde de Maxipuan kazanırsınız.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle