Ek İş FikirleriFinans Hayatı

Kwai Para Kazanma & Video Çek Dolar Kazan

Kwai para kazanma son dönemlerde içerikle internetten para kazanma konusunda popüler yöntemler arasında yer almaktadır. Eğer siz de Kwai’den para kazanma konusunda araştırma yapıyorsanız bu içerik tam size göre. Kwai video izleyerek para kazanma, içerik üreterek ya da davet kodu oluşturarak para kazanma gibi birçok kazanç yöntemi sunmakta. Ödemeler ise dolar olarak yapılmakta. Şimdi Kwai uygulaması ile nasıl ve kadar para kazanabileceğiniz hakkında bilgi vereceğim.

Kwai nedir ne işe yarar?

Kwai, Tiktok benzeri kısa video paylaşımına imkan sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Kullanıcılar Tiktok uygulamasında olduğu gibi videolar çekerek ya da mevcut videoları düzenleyerek, yeni efektler ekleyerek paylaşım yapabiliyor ve ilgi çekici içeriklere göz atabiliyor.

Kwai para kazandırıyor mu?

Evet kazandırıyor. Ancak bunun için belirli şartların sağlanması gerekiyor. Tiktok ya da benzeri diğer uygulamalar kadar para kazandırmasa da Kwai uygulamasından da dolar bazında hatırı sayılır gelir elde edebilirsiniz.

Kwai para kazanma şartları

Kwai para kazanma özelliğinden yararlanabilmek için;

  • Sisteme gerçek kullanıcı bilgileri ile giriş yapmanız,
  • Doğru bir profil oluşturmanız,
  • E-posta, cep telefonu ve kimlik doğrulaması gibi doğrulama işlemlerini tamamlamış olmanız gerekiyor.

İlk adım olarak yukarıdaki şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Eğer bu şartları sağlıyorsanız şimdi sistemden nasıl para kazanılır konusuna geçebiliriz.

Kwai nasıl para kazanılır?

Kwai nasıl para kazanılır sorusu asıl konumuz. Kwai’de para kazanmak için birçok özellik mevcut. Şimdi bunları tek tek ele alalım.

1-Kwai davetiye kodları

Sistemde para kazanmak için en kolay yöntem davetiye kodlarıdır. Profil sayfanızda üretebileceğiniz davetiye kodları ile çevrenizdekilerin üye olmasını sağlarsanız davet kodunuzla üye olan her bir üye için ortalama 1-40 dolar aralığında ücret kazanırsınız.

Davet kodu ile üye olan her bir kişi için verilebilecek ödül miktarı değişebilmektedir. 40 dolar da verebilmekte 1 dolar da. Eğer Kwai ile para kazanmak istiyorsanız bence zamanınızın büyük bir kısmını bu işe harcayabilirsiniz.

2-Günlük görevleri yerine getirin

Kwai, günlük olarak belirli görevleri sağlayan kullanıcılarını ödüllendirmektedir. Bunun karşılığında elde edilen kazanç çok yüksek olmasa da aylık olarak belirli bir tutara erişebilmektedir. Verilen görevler her gün uygulamaya giriş yapma, en az 3 dakika gezinme ve video izleme, belirli içerikleri izleme gibi görevler olmaktadır. Tamamlanan her bir görev için belirli miktarda ödül verilmektedir.

3- Video üret ve altın kazan

Üretilen her bir içerik yani video için izlenme ve etkileşim sayıları da esas alınarak Kwai altın ödülü vermektedir. Bu ödül paraya çevrilebilmektedir. Tabi bu kazanç modeli ile para kazanmak için kaliteli içerikler üretmeniz ve içeriklerinizin izlenme oranı ve etkileşimlerinin fazla olması gerekir.

4-Kwai bonus

Uygulamada geçirilen süre, aktiviteler ve içerik paylaşımları için belli miktarlarda Kwai bonus ödülleri verilir. Bunlar paraya çevrilerek kullanılabilir ödüllerdir.

5-Doğrulanmış bir hesap ile içerik oluşturma

Aslında para kazanabileceğiniz en iyi kazanç sistemi budur. Bunun için hesabınızın gerçek kimlik bilgileri ile doğrulanmış ve onaylanmış olması, para kazanmanın aktif olması gerekmektedir. Bu kazanç modelinde;

  • 2000-5000 arası izlenmelerde ortalama 1 dolar kazanabilirsiniz.
  • 1 milyon izlenmeyi aşan videolar için ise 200 dolara kadar kazanç imkanı elde edebilirsiniz.

6-Etkinliklere katılarak para kazanma

Kwai uygulamasında son kazanç yöntemi ise etkinliklere katılarak para kazanma yöntemidir. Kwai uygulamasında günlük olarak düzenlenen etkinliklere katılabilir ve bunlardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki içerikler de ilginizi çekebilir;

Kwai para kazanma başvurusu

Kwai’de profil açıp kimlik, cep telefonu ve e-posta doğrulaması yaptıktan sonra para kazanma başvurusu yapabilirsiniz. Profil kısmında yer alan “Para Kazanma Başvurusu” bölümünden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sonuç mail adresinize bildirilecektir.

Kwai para kazanma hilesi

Kwai para kazanma hilesi diye bir hile yoktur. Son zamanlarda sayfa ziyaretçilerimden sık sık bu istense de böyle bir şey olmadığını söylemek isterim.

Kwai kaç izlenmeye para veriyor?

Profil ve kimlik doğrulaması yaptıktan sonra içerikleriniz izlendikçe para kazanmaya başlayabilirsiniz. En az şu kadar izlenmeli diye bir şey yok. Ortalama 2000 izlenme ile 1 dolar civarında gelir elde edebilirsiniz.

Kwai ücretli mi?

Kwai ücretsiz bir uygulamadır. Üye olarak profilinizi oluşturabilir ve uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kwai uygulaması yorumları

Kwai uygulaması hakkında kullanıcıların olumlu olarak geri bildirimde bulunduğunu söyleyebilirim. İçeriğin yorum bölümünde Kwai para kazanma yorumları hususuna göz atabilirsiniz. Dilerseniz siz de uygulama hakkındaki soru ve görüşlerinizi ilgili kısımdan iletebilirsiniz.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle