Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Kürdan Paketleme İşi-Aylık 6000 TL Ek Kazanç

Kürdan paketleme işi ek gelir için en iyi ek işler arasındadır. Evde ek iş sitesi olarak ek iş fırsatları hakkında bilgi paylaşımı yaptığımız web sitemizde bugün sizlere evde kürdan paketleme işi ile nasıl para kazabileceğiniz hakkında bilgi vereceğim. Eğer ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız sadece bu işe değil sayfamızdaki diğer işlere de göz atabilirsiniz. Bu içerikte kürdan paketleme işi nasıl yapılır, kürdan üretimi yapan firmalar nasıl bulunur gibi konu hakkındaki tüm detayları bulabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işi nasıl yapılır?

Evde kürdan paketleme işi herkesin yapabileceği basit paketleme işlerini içerir. Yapmanız gereken öncelikle iyi ve güvenilir bir firma bulmak ve iş başvurusu yapmaktır. Güvenilir paketleme firmalarına İşkur kürdan paketleme iş ilanları sayfasından göz atabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar başvurunuzun ardından sizinle iletişime geçerek yapılacak iş hakkında bilgi verirler. Eğer iş size uygun olursa ve paket başına ödenecek tutar ile diğer hükümleri kabul ederseniz firma yetkilisi araçla ya da kargo yolu ile yapılacak işleri adresinize teslim eder. İşi bitirip teslim ettikten sonra ödemeniz hesabınıza aktarılır. Dediğim gibi iş çok kolaydır ve basit paketleme işleridir. Evdeki herkes işi yapabilir.

E-devlet üzerinden evde paketleme işi

E-devlet üzerinden evde paketleme işi verilir diye bazı sitelerde içerikler görüyorum. E-devletten böyle işler sağlanabilmesi mümkün değildir. Sakın ha sakın dolandırıcılara aldanmayın ve paranızı kaptırmayın. E-devletten Türkiye’nin resmi iş kurumu olan İşkur iş arayan sayfasına giriş yaparak çevrenizdeki paketleme iş ilanlarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun dışında E-devlet üzerinden iş veren bir paketleme ya da ek iş firması bulunmamaktadır.

Kürdan paketleme işi ne kadar kazandırır?

Kürdan paketleme işi ile aylık olarak elde edilebilecek gelir tutarı İlden ile ve firmadan firmaya, paket sayısına, teslimat süresine ve en önemlisi performans gibi birçok kritere göre değişmektedir. Firmalar genellikle paket başına 1-1,5 TL gibi ücretler ödemektedir. Günlük istenen paket sayısı da ortalama 70-100 arası olmaktadır. Bu durumda her 100 paket için günlük ortalama 100-150 TL geliriniz olmaktadır. Yoğun dönemlerde istenen paket sayısı da arttığından daha fazla gelir imkanı sağlanmaktadır.

Evde kürdan paketleme telefon numarası

Evde kürdan işi veren firmalar Türkiye geneline iş imkanı sağlıyor. Firmalar ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde olsalar da kargo ile de gönderim sağlandığından herkesin bu işi yapabilme imkanı doğmaktadır. Telefon numarası ve iletişim bilgilerini paylaşamıyoruz çünkü firmalar bunun yapılmasına izin vermiyor. Bunun yerine başvuruları güvenilir iş ilan siteleri üzerinden alıyorlar.

Aşağıdaki işlere de göz atarak ek iş şansınızı arttırabilirsiniz;

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle