Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Konya Evde Paketleme İşi & Aylık 7000 TL

Konya evde paketleme işi için uygun iller arasında yer almaktadır. Birçok büyük firmaya ev sahipliği yapan Konya’da ek iş yapmak da oldukça kolay. Eğer Konya paketleme işleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içerikte Konya evlere ek iş veren firmalar konusunda nasıl başvuru yapabileceğiniz, aylık ne kadar kazanabileceğiniz gibi konu hakkında tüm detaylar verilecektir.

Konya ek iş imkanı ne kadar kazandırır?

Evde yapılabilecek ek işler Konya‘da oldukça fazladır. Aylık kazanç Konya’da eve ek iş veren firmaların iş durumuna ve sizin performansınıza göre değişmektedir. Genellikle evde paketleme işi verilmekte ve teslim edilen paket başına ödemeler yapılmaktadır. Konya’da en çok verilen işlerden birisi olan mandal paketleme işinde çalışanların aylık ortalama kazancı ise 3500-4000 TL aralığında olmaktadır.  Dediğim gibi sabit aylık gelir belirtmek zordur. Çünkü aylık gelir çok fazla kritere göre değişir. Ama bizden iş alarak ek kazanç elde edenlerin teşekkür mesajlarına baktığımda ortalama haftalık 1000-1250 TL gibi rakamlar kazandığını söyleyebilirim.

Konya’da para kazandıran işler

Konya’da para kazandıran işler arıyorsanız ek iş fikirleri sayfamızdan yapabileceğiniz işlere göz atabilirsiniz. Bunun dışında evden çalışarak para kazanabileceğiniz popüler işler ise şunlardır;

 • Evde kına paketleme,
 • Priz montaj işi,
 • Evde kalem paketleme,
 • Çorap paketleme,
 • Nikah şekeri paketleme,
 • Evde yemek yapıp satmak,
 • Balon paketleme.

Evde ek iş paketleme işleri olarak yukarıdaki tüm işler için Konya’da ve tüm Türkiye’de eve iş veren firmalar var. Konya’da ikamet ediyorsanız ve evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız tüm bu ek iş fırsatları için yapmanız gereken tek şey güvenilir iş ilan siteleri üzerinden başvuru formunu doldurarak göndermek. Başvurularınız Konya eve iş veren firmalar tarafından değerlendirilecek ve size uygun iş olması durumunda dönüş sağlanabilmektedir.

Konya’da evde davetiye katlama işi

Konya’da evde davetiye katlama işi özellikle yaz ve sonbahar dönemlerinde nikah ve düğünlerin artması ile birlikte eve en çok verilen işler arasında yer almaktadır. Özellikle matbaalar ve davetiye hazırlayan diğer firmalar yoğun dönemlerde davetiye işleri için ek elemana ihtiyaç duymaktadır. Evlere verilen davetiye katlama işi ile hem firmalar zamandan kazanmakta hem de ek kazanç sağlamak isteyenlere gelir kapısı oluşturmaktadır. Konya’da ev hanımı, öğrenciler ve ek zamanı olanlar için oldukça pratik ve kolayca yapılabilecek bir ek iştir. Türkiye geneli işlere nasıl ulaşabileceğinizi ve ne kadar kazanabileceğinizi öğretmen için evde davetiye katlama iş başvurusu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konya evde sabun paketleme

Konya’da paketleme işi arıyorsanız sabun paketleme işi sizin için oldukça uygun bir iş olacaktır. Herkesin kolayca yapabileceği sabun paketleme işini siz de yaparak para kazanmak istiyorsanız Konya için güvenilir iş ilan sitelerinden başvurularınızı gönderebilirsiniz.  Konya evde sabun paketleme telefon numarası hakkında bilgiyi içeriğin devamında bulabilirsiniz.

Konya evde çorap paketleme işi

Konya evde çorap paketleme işi ek iş yapanların en çok tercih ettiği işler arasında yer almaktadır. Konya otomotiv sanayisinde gelişen bir il olmasına rağmen tekstilde de firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu durum özellikle paketleme işleri için eleman ihtiyacını arttırmaktadır. Kazancınızı katlamak ve Türkiye geneline kargo ile gönderilen çorap paketleme işleri hakkında bilgi edinmek için evde çorap paketleme iş başvurusu sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Konya’da eve iş veren firmaların numaraları

Konya’da eve iş veren firmaların numaraları güvenlik sorunu sebebinden dolayı internet ortamında paylaşılamamaktadır. Eğer eve iş veren firmaların numaralarını arıyorsanız internette bulduklarınıza güvenmeyin ve sakın Whatsapp gibi iletişim kanallarından onlarla kişisel verilerinizi paylaşmayın. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Konya’da da dolandırıcılar ek iş sektörünü de kullanmaya başladı. Bu nedenle bu numaraları aramayın ve kişisel bilgilerinizi onlarla paylaşmayın.

Konya Karatay evde iş ilanları

Konya Karatay evde iş ilanlarına İşkur açık iş ilanları sayfasından erişebilirsiniz. İlanlara ulaşmak ve başvurmak için aşağıdaki aşamaları takip edin;

 • İşkur Konya paketleme işçisi iş ilanları sayfasına giriş yapın;
 • Ardından İl/ilçe kısımları seçimi yapın.
 • Meslek kısmına “Paketleme İşçisi” yazın ve arama yapın.
 • Bu şekilde hem Konya Karatay evde paketleme işi hem de diğer ilçeler için paketleme işleri araması yapabilirsiniz.
 • Sayfanın en altında ilanları göreceksiniz. Size uygun ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Başvuru yapabilmeniz için İşkur profili oluşturmanız ve iş arama statünüzü aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Konya evde paketleme iş ilanları bayan

Konya evde paketleme iş ilanları bayan ve özellikle boş zamanı fazla olan öğrenciler için uygun işlerdir. Konya evde paketleme işi telefon numarası konusunda paylaşım yapamadığımızdan başvurular güvenilir iş ilan sitelerinden alınabilmektedir.  Dilerseniz bir üst başlıkta anlattığım gibi İşkur üzerinden başvurabilirsiniz.

Konya’da kadınlara evde iş imkanı hakkında bilgi vermeye çalıştım. Konu hakkında bir öneriniz ya da görüşünüz varsa yorum bölümünden iletebilirsiniz.

1.8/5 - (6 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle