Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

İstoç Evlere iş Veren Firmalar Telefon Numarası & 5000 TL Kazan

İstoç evlere iş veren firmalar telefon numarası konusunda bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Evde ek iş sitesi olarak bu içeriğimde İstoç’ta evde paketleme, anahtarlık, dikim işi veren firmalar hakkında bilgi paylaşacağım. İstanbul Toptancılar Çarşısı yani bilinen adı ile İstoç, Türkiye’nin en büyük ticaret merkezlerinden birisidir. Çeşitli alanlarda faaliyette bulunan toptancıların birleşmesi ile kurulan bir kooperatiftir. Kısaca Türkiye’de ticaretin merkezidir diyebiliriz.

İstoç evde paketleme işi veren birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle dikim ve paketleme işleri ile ilgili toptancılar birçok elemana ihtiyaç duymaktadır. Toptancı eve verdiği bu ek işlerle zamandan tasarruf sağlarken ek gelir elde etmek isteyenlere de ek gelir kapısı açılmasını sağlamaktadır. Eğer siz de İstanbul’da ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinde ikamet ediyorsanız İstoç evlere iş veren firmalardan iş alarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. İstanbul’da oturanlara öncelik verilirken kargo ile gönderilebilir işler olduğundan İstoç ek işleri Türkiye’nin herhangi bir yerine de gönderilebilmektedir. Bu içerikte İstoç evlere iş veren firmalara nasıl ulaşabileceğiniz, bu işten ne kadar kazanabileceğiniz hakkında tüm detaylara erişebilirsiniz.

İstoç ek iş ne kadar kazandırır?

İstoç ek iş aylık kazancı size ve size iş veren İstoç firmasına göre farklılık gösterir.  Tabi bu ev hanımları, öğrenciler için iyi bir harçlık ve ek gelir imkanı sağlamaktadır. Firmadan firmaya ve sizin performansınıza göre değişse bile ortalama aylık kazancınızın bu işten en az 2500-3000 TL olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

İstoç evlere iş veren firmalar telefon numarası konusunda bilgilere geçmeden önce kısaca sürecin nasıl işlediğinden de bahsetmek istiyorum.

  • Öncelikle doğru firma ile çalışmalısınız.
  • Firmanın kurumsal olması, hakkında çok fazla şikayet olmaması dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında.
  • Dolandırıcılar ek iş sektörüne de el attıklarından dolandırıcılara dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Güvenilir İstoç ek iş firmalarına doğrudan İstoç’a giderek başvurabilir ya da iş ilan siteleri üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Biz ek iş sitesi olarak sizi güvenilir firmalarla buluşturuyoruz. Başvuru formunu doldurmanız güvenilir bir firmadan iş almak için yeterli olacaktır.

İstoç ek iş firması bulduktan sonra firma yetkilisi size telefon, mail üzerinden dönüş yapar. Yapılacak iş hakkında bilgilendirme yapılır. Eğer kabul ederseniz yapılacak iş için paketler kargo ya da firma aracı ile evinize teslim edilir. İşi bitirirsiniz, teslim eder ödemenizi alırsınız.

İstoç evlere iş veren firmalar

İstoç evlere iş veren firmalar güvenlik nedeni ile iletişim numaralarının internetten paylaşılmasına izin vermiyorlar. Sakın ha sakın internette bulduğunuz her numarayı aramayın. Yukarıda da bahsettiğim gibi dolandırıcılar bu alanı da sarmış durumda. Firmalara kısa yoldan ulaşabilmenin en kolay yolu doğrudan başvurmaktır. Başvurunuzu  tamamladığınızda;

  • Ramide evlere iş veren yerler,
  • Eminönü evde paketleme iş ilanları veren firmalar,
  • Evlere etiket işi Gaziosmanpaşa civarı veren firmalar,
  • Bahçelievler toka paketleme ve diğer işeri veren firmalar,
  • Kısacası tüm ek iş firmaları mail üzerinden size dönüş sağlayacaklardır.

İstoç evlere iş veren firmalar telefon numarası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aşağıda bağlantısını verdiğim ek işlere de göz atarak şansınızı arttırabilirsiniz. Tüm ek işlere göz atarak bilgi alabilir ve evde daha çok para kazanma imkanı elde edebilirsiniz.

3.8/5 - (6 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle