Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

İşkur Evde Paketleme İşi- Günlük 250 TL

İşkur evde paketleme işinin son dönemlerin en popüler işlerinden birisi olduğunu biliyor muydunuz? İşkur eve iş veren önemli Kurumlar arasında yer alır. Eğer siz de İşkur paketleme işi ile evden çalışarak ek gelir elde etmek isterseniz bu yazımız sizin için tam bir rehber olacaktır. Yazımızın devamında İŞKUR evde paketleme başvurusu nasıl yapılır konusunda tüm ayrıntıları bulabilir, ayrıca bu işi yaparak ayda ne kadar kazanabileceğiniz hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

İşkur’un evde iş imkanları nelerdir?

İşkur’un evde iş imkanları aslında doğrudan İŞKUR tarafından sağlanan işler değildir.  Bildiğiniz gibi İşkur iş bulma konusunda aracı firmadır. Bu nedenle İşkur paketleme firmalarından eleman taleplerini alır ve bunların duyurusunu İşkur Evde Ek İş ilanları sayfasından yapar. Siz de bu ilanlara doğrudan online olarak başvurarak ya da İşkur’a doğrudan başvuru ile meslek danışmanı aracılığı ile başvurabilirsiniz.

İşkur evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur konusunda yazımızın devamında bilgi verilecektir. İşkur evde ek iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu onaylanan kişilere genellikle;

 • Nikah şekeri paketleme işi,
 • Evde davetiye katlama işi,
 • Evde boncuk dizme işi,
 • Evde anahtarlık yapma işi gibi evde pratik olarak yapılabilecek paketleme işleri verilmektedir.

İşkur evde iş ilanları genellikle herkesin yapabileceği basit paketleme işleri olmaktadır. Dilerseniz İşkur resmi web sayfası üzerinden dilerseniz web sitemiz üzerinden İşkur evde paketleme iş ilanlarını takip ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İşkur evde iş ne kadar kazandırır?

İşkur evde iş imkanı elde edenlerin aylık gelirleri değişkendir. Çünkü her bir paketleme işi için parça başına ödenecek tutarlar farklılık göstermektedir. Örneğin İşkur nikah şekeri paketleme işinde paket başına 1 lira gibi bir rakam ödenirken daha zor olarak sayılabilecek tesbih dizme işi ise tespih başına ödeme yapılmaktadır. Bunda da ortalama 10-15 TL ödenmektedir. İşkur eve iş başvurusu kabul edilip bu işi yapanların haftalık kazançları ortalama 750-1000 TL , aylık kazançları ise ortalama 4000-5000 TL aralığındadır.

İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur?

İşkur'un evde iş imkanları

İşkur evde paketleme is başvuru ekranı üzerinden başvuru için öncelikle İşkur’da işsizlik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. İşkur profil kaydı olarak da tanımlanan bu işlemi yapmak oldukça kolaydır. İşkur evde ek iş başvuru formunu gönderebilmek için profil sayfanızı oluşturmak adına;

 • Öncelikle buradan E-devlet şifrenizle İşkur profil sayfası oluşturma sayfasına giriş yapın⇒ İşkur profil sayfası oluşturma.
 • Buradan giriş yaparak profilinizi düzenleyip özgeçmiş bilgilerinizi de girdikten sonra İş Arama Statüsü-Aktif yapmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra İşkur ilanları sayfasına giriş yaparak evde paketleme işi İşkur ve diğer ek işlere başvuru yapabilirsiniz⇒ İşkur aktif ilanlar sayfası.

İşkur paketleme işi veriyor mu 2022

İşkur evde paketleme formu açık iş ilanları üzerinden doldurulabiliyor ama başvurular çok olduğundan geri dönüş çok sağlanmıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi evde ek iş İşkur tarafından değil özel sektör firmaları tarafından sağlanmaktadır. İşkur evden çalışma talebi olan firmalar için aracılık hizmeti sağlamaktadır.

E-devlet üzerinden evde paketleme işi bulabilir miyim?

E-devlet üzerinden evde paketleme işi ilanlarına göz atarak size uygun ilanları bulabilir ve uygun olanlara başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip edin;

 • Buradan E-devlet şifrenizle İşkur İş Arayan sayfanıza giriş yapın. 
 • Uygulama ana sayfasına giriş yaptıktan sonra İş İlanları bölümüne tıklayın. 
 • Burada il ve ilçe bilgisi seçimi yaptıktan sonra “Paketleme İşçisi” ilanlarına göz atın. 
 • Size uygun ilanları bulun ve başvurunuzu yapın. 

İşkur evde paketleme işi yorumları

İşkur evde paketleme işi veriyor mu ve nasıl başvuruluyor konusunda bilgi vermeye çalıştım. İŞKUR ek iş ilanlarına başvurarak bu işi yaptıysanız ya da yapmak istiyorsanız yorumlarınızı aşağıdaki form aracılığı ile yapabilirsiniz. Ayrıca daha önce yapılan tüm İşkur’dan evde paketleme işi yapanların yorumları da bu alanda görebilirsiniz.

İŞKUR evde ek iş formu

İŞKUR evde ek iş formu için bağlantılar yukarıda paylaşılmıştır. İşkur resmi web sayfası üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Evde paketleme işi İŞKUR e-Devlet sayfasından ya da aşağıdaki form aracılığı ile hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Dilerseniz aşağıdaki ek işlere de göz atabilirsiniz;

İşkur evde paketleme işi neler?

İşkur aracılığı ile evlere iş veren firmaların eve verdikleri işler arasında kına, sabun, nikah şekeri paketleme ve süs eşyaları hazırlama gibi işler yer almaktadır. İşkur evde çalışma işleri kapsamında genellikle herkesin kolayca yapabileceği işler sağlanmaktadır. Evden paketleme işi İşkur tarafından değil aracı firmalardan verilmektedir.

İŞKUR evde paketleme işine nasıl başvurulur?

Bunun için İşkur iş arayan sayfasına giriş yapmanız ve profil bilgilerinizi tamamlamanız gerekmektedir. İş arayan statüsünü aktif hale getirdikten sonra açık iş ilanları bölümünden size uygun işlere başvurunuzu yapabilirsiniz.

İŞKUR evde paketleme işi kaç TL?

Bu işlerden elde edilecek gelir tutarı işi veren firmaya göre farklılık göstermektedir. Ortalama gelir aylık 5500-6000 TL arasında olmaktadır. İşkur aracılığı ile sağlanan işlerde asgari ücretin altında ücret ödenemeyeceğinden güncel aylık ücret 5500 TL altında olmamaktadır.

İŞKUR evde paketleme işi kimlere verilir?

Genellikle ev hanımlarına, öğrencilere ve ek zamanı olan herkese verilir. Özel bir beceri gerektirmediğinden iş için aranan kriterleri sağlayanların yapabilecekleri işlerdir.

İŞKUR evde paketleme işleri nelerdir?

Genellikle basit paketleme ve süsleme işleri verilmektedir. Kına ve ya nikah şekeri paketleme, balon paketleme ve süsleme gibi basit işler sağlanmaktadır.

5/5 - (2 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle