Ek İş Fikirleriİş Hayatı

Gratis Bayilik Şartları, Franchise Bedeli-2022

Gratis bayilik konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük yerli kozmetik mağaza zincirlerinden birisi olan Gratis artık neredeyse her ilde ve alışveriş merkezinde faaliyet göstermekte ve çok ciddi cirolar yapmaktadır. Tabi kozmetik bayilik açmak isteyenler de Gratis’in müşteri kitlesi ve kalitesini bildikleri için Gratis bayilik veriyor mu konusunda araştırma yapıyor. Eğer siz de Gratis isim hakkı ne kadar ve bayilik şartları nelerdir konusunda araştırma yapıyorsanız konu hakkındaki tüm sorularınızın cevabını içeriğin devamında bulabilirsiniz.

Gratis firması hakkında kısa bilgiler

Gratis bayiliği nasıl alınır konusuna geçmeden önce kısaca Gratis firması hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum.

 • Şirket 2009 senesinde Demir SABANCI tarafından kurulmuştur.
 • İsmi her ne kadar yabancı gibi görünse de Türkiye’nin yerli olarak en büyük kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satan işletmelerden birisidir.
 • Her mağazada kozmetik/kişisel bakım ürünleri olarak 25-30 bin aralığında ürün bulunmaktadır
 • Son verilere göre Türkiye’nin 81 ilinde de mağazası olan Gratis’in yaklaşık 700 şubesi olduğu bilinmektedir.

Gratis hangi markaları satıyor?

Gratis şube açma fikri cazip gelebilir. Çünkü birçok önemli markanın satışını yapmaktadır. Stanley, Yumoş, Bref, Finish, Lava, Brita, Penti gibi birçok büyük marka ile anlaşması bulunmaktadır. Tüm bu markalara Gratis’te satılan markalar sayfasından erişebilirsiniz. Gratis’te aşağıdaki kategorilerde ürün satışı yapılmaktadır;

 • Makyaj/Kişisel bakım malzemeleri,
 • Saç ve cilt bakım ürünleri,
 • Sağlık ve Hijyen ürünleri,
 • Ev ve yaşam ürünleri,
 • Anne ve bebek malzemeleri,
 • Elektronik ürünler.

Gratis Bayilik veriyor mu?

Gratis bayilik veriyor mu sorusunun cevabı ne yazık ki hayır. Gratis, 2009’dan beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Mağazalarını kendisi açmakta ve merkezden atadığı yöneticiler eliyle işletmektedir. Bayilik sistemi ile çalışan ya da Franchise bedeli ödenerek bayiliği alınabilecek firmalar arasında yer almamaktadır.

Gratis bayilik iletişim

Gratis bayilik iletişim numarası bu alanda en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Bayilik vermiyor ancak kariyer ve diğer konular için +90 212 705 26 00 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Gratis franchise bedeli 2022

Gratis bayilik fiyatı araştırılan konular arasında. Ancak bir üst başlıkta da belirttiğim gibi Gratis bayilik vermemekte ve mağazalarını kendisi açmakta ve işletmektedir. Bazı internet sitelerinde Gratis bayilik başvuru linklerinin paylaşıldığını görüyorum. Ama bunlar gerçeği yansıtmamakta.

Gratis açma maliyeti

Gratis franchising ne kadar konulu bir üst başlıkta Gratis bayilik vermediği için franchise bedelinin de belirlenmediğini söylemiştim. Bayilikten ziyade mağaza açma maliyetini araştırıyorsanız bunun konuma, mağaza açılacak yere ve birçok kritere göre değiştiğini söylemek mümkündür. Gratis dükkan açılış maliyetleri günümüz şartlarında güncel olarak 1 milyon TL gibi rakamların üzerine rahatlıkla çıkmaktadır.

Bayilik veren kozmetik firmaları

Gratis nasıl açılır başlıklı yazımızda Gratis bayilik koşullarını sağlasanız bile bayilik vermediğini açıklamıştım. Eğer hala kozmetik bayiliği almak istiyorum diyorsanız o zaman bayilik veren firmalar ve şartlarına göz atmanız gerekiyor. Parfümeri ve kozmetik bayilik veren bazı önemli firmalar şunlardır;

 • Dalton Marine kozmetik,
 • Jellian kozmetik,
 • L’actone,
 • Golden Rose,
 • Watsons

Gratis bayilik nasıl alınır konusunda size bilgi vermeye çalıştım. Gratis kozmetik bayilik şartları hakkında bir sorunuz varsa yorum bölümünden iletebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz il bilgisini yorum kısmından iletirseniz çevrenizdeki en iyi kozmetik toptancıları ve bayilik veren firmaların bilgilerini sizinle paylaşabilirim.

Gratis franchising bedeli ve diğer şartları karşılayamadığınız ve bayi açamadığınız için üzülmeyin. Eğer yeni bir iş kurma fikriniz varsa aşağıdaki içeriklere göz atmanızı öneririm;

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle