Ek İş Fikirleri

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar & Günlük 15 Dolar Kazan

Gerçek para kazandıran oyunlar listesi ile karşınızdayız. Oyun oynayarak geçirdiğiniz sürede para kazanmak ister misiniz? Oyundan para kazanma yöntemleri son zamanların online ek iş yöntemleri arasında popülerdir. Para kazanılan oyunlar listesine geçmeden önce dilerseniz Evde Ek İş Sitesi sayfamızdan size uygun diğer ilanlara da göz atabilirsiniz. Bu yazımızda oynadıkça para kazandıran oyunların listesini bulabilir, nasıl ve ne kadar para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü?

İnternetten oyun oynayarak para kazanmak kesinlikle mümkündür. Para kazanma oyunu listesini sizinle paylaşacağım. Bunlar en çok para kazanan oyunlardır. Tabi bu oyunlarda hesap açmanız ve seviyenizi yükseltmeniz gerekiyor. Eğer en çok kazanan mobil oyunlarda hesabınız yoksa size ileri seviye bir hesap verebilirim. Benim zamanım yok ben uğraşamam derseniz başvuru formundan yazın para kazanması açık para toplama oyunu hesapları göndereyim.

Oyun oyna para kazan ne kadar kazandırır?

Para kazanma oyunları ile aylık binlerce lira kazanan ziyaretçilerim var. İsteyene bunların kanıtını mail olarak atarım. En çok para kazandıran oyunlar verilerine göre 2022 yılı için en düşük kazanan aylık 750-1000 TL arasında kazanırken premium hesaplara geçen ve hesabını büyütenler 5000-7500 TL gibi rakamlar kazanabilmektedir. Siz de mobil oyundan para kazanmak isterseniz yazımızın devamında belirtilen listedeki oyunlardan birisi ile başlayabilirsiniz.

Yatırımsız para kazandıran oyunlar listesi

oyun oynayarak para kazanmak

Para kazandıran oyunlar mobilde ve masaüstünde oynanabilmektedir. Oyun oynayarak para kazanma mobil listesinde sizin için en iyilerini derlemeye çalıştım. Tabi hangi oyunlardan para kazanılır sorusu için binlerce cevap verilebilir ancak ben sizin için en iyilerini toparladım. İşte para ve internet kazandıran oyunlar listesi.

1-Team Fortress 2

Para kazandıran mobil oyunlar listemizin birinci sırasında Team Fortress 2 oyunu var. Son zamanların en popüler ve en çok oynanan aksiyon oyunlarından birisi olan Team Fortress 2 oyununu oynayarak para kazanabilirsiniz. Oyunda sürekli güncellemeler mevcut. Oyundaki Item Workshop özelliği ile oyuncular topluluk tarafından geliştirilebilmesi için fikirler ve modeller üretebiliyor. Başarılı görülen oyunlar  TF2 mağazası üzerinden satılıyor ve bu fikri üreten oyuncular bundan komisyon alabiliyor.

2-Second Life

Gerçek paralı oyunlar listesinde en iyi ikinci oyunumuz Second Life. Oyna kazan oyunları listesinde popüler olan Second Life ile para kazanmaya başlamak çok kolay. İnternet tabanlı ve çok büyük bir sanal dünya olan bu oyun 2003 yılından veri popülaritesini korumaktadır. Bu oyunda para kazanmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Bir mağazanın önünde oturup müşteri çekerek, oyun içi içerik ve eşya satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

BİTCOİN’E HEMEN ŞİMDİ BİNANCE İLE YATIRIM YAPMAK İÇİN TIKLA !!

3-Exodus 3000

Para veren oyunlar listesinin 3. sırasını Exodus 3000 oyunu alıyor. Oyun oynayarak nasıl para kazanılır sorusunu soran okurlarıma kesinlikle tavsiye ettiğim oyunlar arasında yer almaktadır. En büyük para kazandıran online oyunlardan olan strateji oyunu Exodus 3000 oyununda para kazanmak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu yöntemler volkanları patlatmak, diğer oyunculara saldırmak ve yıkıntı aramak.

4-Entropia Universe

Oyun oynayıp para kazanmak isteyenler için listemizin 4. sırasını Entropia Universe oyunu alıyor. Çok oyunculu ve büyük bir çevrimiçi oyun olan Entropia Universe oyununda para kazanmak için birçok yöntem var. Oyunculara Project Entropia Dollars (PED) verilmektedir. 10 PED 1 dolar etmektedir. Oyuncular oyun içerisinde kazandıkları bu para ile oyun içi satın alma yapabilmekte ya da bu paraları doğrudan banka hesaplarına aktarabilmektedir.

5-Pubg

En çok kazandıran oyunlar listesinde en popüler bir diğer oyunumuz da PUBG. Gençler arasında oldukça popüler olan bu oyunda gelişmiş hesap satmak, oyun için item satmak ve daha birçok seçenekle para kazanabilirsiniz. Bana göre en iyi para kazandıran oyunlar listesinde ilk 5’te yer alabilecek bu oyunda para kazanmak tabi biraz emek istiyor. Hesabınızı büyütmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor. Bununla uğraşmak istemez iseniz başvuru formundan yazın size para kazanması açık gelişmiş bir oyun hesabı göndereyim.

6-League of Legends

İnternetten para kazandıran oyunlar listesinde 6. sırada LOL diğer adı ile League of Legends oyunu var. Riot Games tarafından geliştirilen bu strateji oyununda oyun içi itemler satarak yüksek miktarda gelir elde edebilirsiniz. Forumlarda, online satış sayfalarında oyun içi kullanılabilecek paraların satışını yapabilirsiniz.

7-Dota 2

Para kazanılacak oyunlar listesinde 7. sırada Dota 2 oyunu yer alıyor. En iyi para kazandıran online oyunlardan olan DOTA 2 oynaması olay ancak geliştirmesi zor bir oyundur. Bu nedenle yeni bir hesabı geliştirmek yerine dilerseniz para kazanması açık bir hesabı aşağıdaki başvuru formundan talep edebilirsiniz. Oyun hesabınızı geliştirerek eşyaların satışını yapabilirsiniz. Bir ziyaretçime hesap vermiştim. Geçenlerde bana ekran görüntüsü attı. Aylık kazancı 220 dolar şu an:).

8-Hearthstone

Para kazanma oyunları oynamak için en iyi seçeneklerden birisi de  Hearthstone oyunudur. Blizzard tarafından geliştirilen bu oyunda temel amaç kart toplamaktır. Para kazanmak için oyun içindeki kart serilerini toplamanız ve bunların satışını yapmanız gerekiyor.

Para kazandıran şeker oyunu

Para kazandıran oyunlar güncel oyna kazan konusunda araştırılan bir diğer konu da para kazandıran şeker oyunudur. Bir dönem çok popüler olan ve günümüzde popülaritesi düşmüş olsa da hala devam eden Candy Crush Saga oyunundan bahsediyorum:). 

Telefonda oyun oynayarak para kazanma için tercih edebileceğiniz oyunlardan birisi de Candy Crush Saga, halk arasında bilinen adı ile şeker oyunudur. Oyunda yukarıdaki listede bahsettiğim en çok para kazandıran mobil oyunlar listesinde yer alan oyunlarda olduğu gibi doğrudan oyun oynayıp para kazanabileceğiniz bir sistem yoktur. Ancak bu oyunda temel amaç oyunun seviyesini yükseltmek ve oyunu iyi yerlere getirmektir. Oyunu yüksek seviyelere getirdikten sonra satış platformlarında yüzlerce dolara satarak gelir elde edebilirsiniz. 

Oyun oynayarak para kazandıran oyunlar hakkında size bilgi vermeye çalıştım. Oyna kazan gerçekten para veriyor mu evet veriyor ama biraz emek istiyor. Para havuzu ile gerçek para kazan oyun oyna kazan gibi seçenekler oldukça gelişmiştir ama zordur. Eğer hemen kazanmaya başlamak isterseniz ek iş fikirleri sayfamızdan diğer ek iş ilanlarına da göz atabilirsiniz. Yok ben oyun yap para kazan seçeneği ile para kazanmak istiyorum diyorsanız o zaman gelişmiş bir hesap talep edebilirsiniz.

Hangi oyunlar para kazandırır?

Online oyun oynayarak para kazanabilmek için birçok seçeneğiniz vardır. Ancak gerçek para kazanma oyunu olarak en iyileri arasında yer alanlar şunlardır: Pubg, Exodus 3000, Hearthstone, Dota 2, League of Legends, Entropia Universe.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle