Evde Paketleme İşi

Fabrikadan Evlere İş & Haftalık 1000 TL Ek Kazan

Fabrikadan evlere iş arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Evde ek iş sitesi olarak sizi evlere iş veren fabrikalar hakkında bilgi veriyor ve ek gelir elde etme imkanları hakkında paylaşımlar sunuyoruz. Mevcut işinizden elde ettiğiniz gelir size yeterli gelmiyorsa ya da hali hazırda herhangi bir işiniz yoksa, ev hanımı ya da öğrenci iseniz bu işler ek gelir sağlamak adına sizin için uygun işler olacaktır. Yazımızın devamında evlere iş veren fabrikalara nasıl ulaşabileceğiniz, iş başvurusunu nasıl yapabileceğiniz ve aylık ne kadar kazanabileceğiniz hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Evde ek iş nereden bulunur?

Evde ek işi nereden bulunur sorusu için birçok alternatif vardır. Ancak bir konuda sizi kesinlikle uyarmam gerekiyor. Son dönemlerde dolandırıcılar bu sektöre de el attı. Bu nedenle her siteyle kimlik ya da diğer bilgilerinizi paylaşmamanız gerekmektedir. Güvenilir iş bulma siteleri olan kariyer.net, İndeed gibi sitelerden CV oluşturarak iş başvurunuzu güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca İşkur evde paketleme işi sayfamızdan İşkur tarafından sağlanan ek işlere de başvurabilirsiniz.

Evlere iş veren fabrikalar için resmi kanallar üzerinden başvurunuzu göndererek de iş alabilirsiniz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Konya gibi illerde faaliyet gösteren ve evlere iş veren birçok fabrika var. Bunlardan birisinden iş almak için yapmanız gereken tek şey başvuru kanalları üzerinden başvurunuzu göndermek.

Evlere iş veren fabrikalar ne kadar kazandırır?

Fabrikadan evlere iş veren firmalar ile kazanılacak aylık ek gelir çeşitli kriterler dikkate alınarak farklılık gösterir. Bazı firmalardan haftalık 1000 TL kazanabileceğiniz gibi bazılarından 1500-2000 TL kazanabilirsiniz. Bu iş veren fabrikanın ve sizin performansınıza göre değişir.

Evlere işveren fabrikalar telefon numaraları

Evlere iş veren fabrikalar güvenlik, yoğunluk oluşması, kişisel verilerin korunması gibi nedenler ile iletişim, eposta ve telefon numaralarının paylaşılmasını istemezler.  Siz de bu işlerden nasibinizi almak ve ek gelir sağlamak istiyorsanız hemen doğrudan ya da aracı firmalar ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar başvuru formu doldurduktan sonra sizinle iletişim adresiniz üzerinden iletişime geçerler. Size işin detayı, nasıl yapılacak, parça başına ödenecek ücretler hakkında bilgi verirler. Eğer size uygun olursa olumlu olarak dönüş sağlar ve işi yapmaya başlarsınız. Çoğu fabrika evde paketleme işlerini kargo ile adresinize göndermekte ve iş bittikten sonra ödemenizi yapmaktadır. İşi bitirdikten sonra siz de elden ya da kargo yolu ile göndererek ödemenizi alabilirsiniz.

İstanbul’da eve iş veren fabrikalar

İstanbul’da eve iş veren fabrikalar her geçen gün daha fazla elemana ihtiyaç duymaya başlıyor. Sizin için en iyi İstanbul firmalarını araştırıyor ve güvenli bir şekilde ek gelir elde etme konusunda bilgileri sunuyoruz. İstanbul il ya da ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyorsanız ilgili firmalara başvurarak ek iş fırsatı kazanabilirsiniz. İstanbul’da ek iş imkanı yakalayan yüzlerce kişi arasına siz de katılın.

Koton fabrika evlere iş

Koton fabrika evlere iş veren Kurumsal ve önemli firmalar arasında yer alır. Koton evlere iş imkanından yararlanmak için Koton’un anlaşmalı olduğu tekstil firmalarına doğrudan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki ek işlere de göz atabilir, daha çok iş yaparak daha çok kazanabilirsiniz. 

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle