Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evlere Mandal İşi Veren Yerlerin Telefon Numaraları

Evlere mandal işi veren yerlerin telefon numaraları konusunda arama yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Evde ek iş sitesi olarak bugün evde mandal işi veren firmalardan nasıl iş yapabileceğiniz, aylık ne kadar kazanabileceğiniz ve evde mandal işi hakkındaki tüm detayları paylaşacağız. İlanın devamında evde mandal paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi verilecektir.İçeriğin en alt bölümünde evde mandal işi yapanların yorumlarına da göz atabilirsiniz.

Evde mandal işi nasıl yapılır?

Evde mandal işi ev hanımları, öğrenciler ve ek gelir elde etmek isteyen herkes için pratik ve uygun bir iştir. İş çok basittir ve herkesin yapabileceği, özel beceri gerektirmeyen bir iştir. İşi yapabilmek için öncelikle mandal firmalarına iş başvurusu yapmalısınız. İnternette birçok sayfada evlere mandal işi veren firma ve telefonları paylaşılmaktadır. Ancak çoğu sahte iletişim bilgilerinden oluşmaktadır.

Evlere mandal işi için süreç şu şekilde işler;

  • Güvenilir sitelerden ya da sayfamızda aşağıda yer alan başvuru formundan iş başvurunuzu yaparsınız.
  • Firmalar başvurunuzu onaylarsa size geri dönüş yapar.
  • Firma size yapılacak iş, paket başı ödenecek tutar, teslimat süresi ve işin diğer hükümleri hakkında bilgilendirme yapar.
  • Eğer onaylarsanız paketleme yapılacak malzemeler araçla ya da kargo ile adresinize gönderilir.
  • İşi bitirdikten sonra teslim edersiniz. Kontrol edilir. Uygun olarak yapılan her bir paketleme başına ücretler banka hesaplarınıza aktarılır.

Evlere mandal işi ne kadar kazandırır?

Evlere mandal işi için paket başına ödenecek ücret değişkenlik göstermektedir. Bazı firmalar çok düşük ücretler öderken bazıları biraz daha iyi ücretler ödeyebilmektedir. Ortalama paketleme başına 1-1,5 TL gibi rakamlar ödenmektedir. Günlük 100 paketleme yapan birisi ortalama olarak günde 100 TL, haftalık 700 TL ve aylık da 2500-3000 TL arasında ek gelir elde etmektedir. Bu işten kazanabileceğiniz para biraz sizin performansınızı da bağlıdır. Ne kadar hızlı olursanız ve teslimatı zamanında yaparsanız o kadar ödeme alırsınız.

Evlere mandal işi veren firmaların telefon numaraları

Evlere mandal işi veren firmaların telefon numaraları birçok internet sitesinde paylaşılıyor. Ama şunu bilmenizi isterim ki hiç bir firma internette güvenilir olmayan sitelerde işyeri ve iletişim bilgilerinin paylaşılmasını istemez. Bu kurumsal kimliğe aykırı bir durumdur. İnternette güvenilir olmayan sitelere başvurmayın sakın. Dolandırıcılar bu sektöre de girmiş durumdalar. Bu nedenle güvenilir iş ilanı sitesi olan İşkur ve benzeri iş ilan siteleri haricindeki ilan sitelerine başvurmayın ve burada paylaşılan numaraları aramayın.

Küçükçekmece mandal işi

Küçükçekmece mandal işi ile eğer Küçükçekmece ya da İstanbul Merkez ya da diğer ilçelerde ikamet ediyorsanız siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Küçükçekmece yakınlarında birçok mandal fabrikası bulunmakta. Bunlar evlere iş vermekte ve evden çalışacak paketleme işçileri aramaktadır. Başvurularınızı doğrudan bu firmalara ya da aracı firmalara yapabilirsiniz.

Zeytinburnu mandal işi

Zeytinburnu mandal işi Zeytinburnu ve yakınlarında ikamet edenlere evde kazanç imkanı sunmaktadır. Başvuru kanallarından başvurunuzu tamamlayarak siz de evden çalışıp gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Mandal paketleme işi İstanbul ve çevre ilçelerde ikamet eden herkes için uygundur.

Mandal paketleme firmaları iş başvurusu nasıl yapılır?

Mandal paketleme firmaları iş başvurusu için birkaç seçeneğiniz var;

  • İşkur mandal paketleme işi başvurusu sayfasına girerek ilanları listeleyebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Kariyer.net, eleman.net, isbul.net gibi iş ilan sitelerine giderek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evde mandal işi yapanların yorumları

Evde mandal işi yapanların yorumları ve geri dönüşleri oldukça olumlu olmaktadır.  Aşağıda evde paketleme işi yapanların yorumları mevcut. Bu yorumlara göz atabilir dilerseniz siz de konu hakkındaki görüşlerinizi bize gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki ilanları da inceleyerek kazanç imkanınızı katlayabilirsiniz;

3.5/5 - (2 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhabalar, İstanbul’da ikamet etmekteyim. Evde paketleme işi için yardımcı olabilir misiniz lütfen?

  2. Merhabalar ismim öykü yüksek lisans yaparken kazanç sağlayabileceğim iş fırsatlarına bakıyorum İstanbul Maltepe’den ulaşıyorum size

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle