Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evlere Kalem İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları 2022

Evlere kalem işi veren firmaların telefon numaraları son zamanların aranan trend konuları arasında yer almaktadır. Birçok kişi evde montaj işi veren firmalara ulaşarak evde ek iş başvurusu yapmak istiyor. İnternette birçok web sitesinde “Evlere kalem işi verilir” şeklinde ilanlar var ve altlarında da telefon numaraları paylaşılmış. Ancak maalesef bu ilanların hepsi sahte ilanlar ve paylaşılan numaralar da gerçek numaralar değiller. Eğer evde kalem paketleme işi yaparak kazanç elde etmek ve doğru firmalara ulaşmak istiyorsanız bu içeriğimiz sizin için rehber olacaktır. Yazımızda evlere montaj işi veren yerlere nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgi verilecektir.

Evde kalem işi nasıl yapılır?

Evde kalem işi oldukça kolaydır. Öncelikle evde kalem paketleme işi veren firmalara ulaşmalı ve iş başvurusu yapmalısınız. Bundan önce iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. Bazı firmalar ödemeler konusunda sıkıntı çıkarabilmektedir. Sizden malı teslim almakta ancak ödemeyi geciktirmekte ya da hiç ödemeyebilmektedir. Bu nedenle öncelikle çalışacağınız firmayı iyi araştırmalısınız.

Evde kalem paketleme işi veren firma ile ücret ve diğer hususlarda anlaştıktan sonra firma paketleme işi için size gerekli malzemeleri teslim eder. Firma yetkilisi montajı nasıl yapabileceğiniz konusunda kısa bir eğitim verir. Zaten oldukça kolaydır. Bir kalem içi, kabı ve yay gibi materyaller vardır. Kolayca montajını yapabileceğiniz bir iştir. Firma yetkilisi size işi anlattıktan ve numuneleri de bıraktıktan sonra şartları size aktarır ve teslimat süresi belirlenir. Siz paketleme işini yaparak iş bittiğinde firma yetkilisine ulaşarak işi bitirdiğinizi belirtirsiniz. Mal tesliminden sonra ödemeniz firmaya vermiş olduğunuz banka hesabına aktarılır.

Kalem yapma işi ne kadar kazandırır?

Evde kalem işi

Kalem yapma işi ile aylık kazanabileceğiniz ek gelir miktarı firmadan firmaya değişebilmektedir. Ayrıca yapılacak işin zorluğu, paketlemenin şekli ve yapılış süresi de işin ücreti üzerinde etkilidir. Ortalama olarak her bir paket başına 1-2 TL gibi rakam ödenmektedir. 2022’de evde kalem paketleme işi yapanların evlerine giren ek gelirleri ortalama 2000-3000 TL aralığında olmaktadır. Tabi kazancı belki size az gelebilir ama bu işin kolaylığından da kaynaklanmaktadır. Daha fazla kazanabileceğiniz benzer iş fikirleri için hemen ek iş fikirleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evde kalem montaj işi veren firmalar

Kalem montaj işi verilir şeklinde internette telefon numarası paylaşan dolandırıcılara lütfen güvenmeyin. Evde ek iş veren hiç bir firma telefon numarasını internetten paylaşmaz. Eve iş veren firmaların telefon numaralarını paylaşması güvenlik ve prestij açısından biraz sıkıntılıdır.  Eğer siz de kalem paketleme işi veren firmalardan iş almak istiyorsanız lütfen güvenilir iş ilan siteleri ile başvurularınızı yapın.

Gebze evlere kalem işi telefon numarası

Evde kalem paketleme işi telefon numarası güvenlik nedeni ile paylaşılamamaktadır. Eğer Gebze ya da çevre il/ilçelerinden birisinde ikamet ediyorsanız bu işi yaparak ek gelir elde etmek için ilgili başvuru kanallarından başvurularınızı yapın.

Kalem montaj işi yorumları

Kalem montaj işi yorumları bu işi yapacak olanlar için çok değerlidir. Sayfamızda kalem montajı yaparak ek gelir elde edenlere ait yorumları bulabilirsiniz. Siz de bu iş hakkındaki sorularınızı ve görüşlerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz. Konu hakkındaki fikirleriniz hem bizim için hem de bu işi yapmak isteyenler için çok değerli olacaktır.

Evlere kalem işi veren firmaların telefon numaraları yukarıda da bahsettiğimiz gibi anlaşma gereği paylaşılmamaktadır. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız aracı firmalardan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Aşağıdaki ek işlere göz atarak ek gelir imkanınızı katlayabilirsiniz;

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle