Ek İş FikirleriEvde Paketleme İşi

Evlere İş Veren Firmalar & Garanti İş & Ek Gelir

Evlere iş veren firmalar ile çalışarak siz de ek kazanç elde edebilirsiniz. Sizlere evlere ek iş veren firmalar konusunda bilgi veriyor ve evden çalışarak para kazanma imkanları hakkında yol haritası sunuyoruz. Evlere iş veren yerler ile tüm Türkiye’de birçok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Siz de eğer ek gelir elde etmek istiyorsanız o zaman kesinlikle doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz.

Eve iş veren firmaları nereden bulabilirim?

“Evlere iş verilir” şeklinde internette birçok ilan mevcut. Ayrıca Whatsapp üzerinden yazan dolandırıcılar da bulunmaktadır. Evde iş yapmak ve ek gelir elde etmek için güvenilir firmalar bulmanız lazım. İnternette “Evde iş imkanı İstanbul” gibi örnek aramalarla güvenilir bir firma bulabilmek mümkün değildir. Evlere iş verenler konusunda güvenli firmalara;

  • İşkur resmi web sayfası üzerinden,
  • Kariyer.net, SecretCV, Eleman.net, Linkedln gibi sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Evlere paketleme işi verilir firmaları ne kadar kazandırır?

Eve iş veren şirketler ile evden elde edilecek ek kazanç tutarı size ve firmaya bağlı olarak değişmektedir. 2022’de aylık ortalama olarak 8000 TL kazanan da var 4000 TL kazanan da. Bu firmaya ve size bağlıdır. Bazı firmalar paketleme başına düşük ücret öderken bazıları yüksek ödeyebilmektedir. Ayrıca özellikle özel beceri gerektiren işlerde siz ne kadar paketleme yaparsanız aylık ek kazancınız ona göre artmaktadır.

Evlere iş ilanları kapsamında hangi işleri yapabilirim?

Evlere iş ilanları en çok şu kategorilerde olmaktadır;

Evlere paketleme işi veren firmalar ( Türkiye geneli)

Evde iş ilanları İstanbul ve çevresi için oldukça yoğundur. Ayrıca tüm Türkiye genelinde evlere iş veren binlerce firma var. İstanbul’da özellikle tekstil ve diğer üretim sektörlerinin gelişmiş olması evlere iş veren firmalar İstanbul’da daha fazla olmasını sağlamaktadır.

Evlere iş veren firmalar güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği iletişim ve diğer bilgilerinin paylaşılmasını istemezler. Bu nedenle internette paylaşılan telefon ya da Whatsapp gibi bilgilere ulaşmayın. 

Eve iş veren firmalar İstanbul

Evde paketleme işi İstanbul, ilçeleri ve çevre illeri için oldukça popüler bir iş haline gelmiştir. Eğer İstanbul ili/ilçelerinde ikamet ediyorsanız vakit kaybetmeden ilgili yerlere başvurularınızı yapabilir siz de bu iş imkanından yararlanabilir ve yüksek miktarda aylık gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. İstanbul’da evlere iş veren firmalar Esenyurt, Pendik, Samandıra, Sultanbeyli, Bağcılar, Avcılar gibi ilçelerde daha fazladır. Siz de semtlere göre evlere iş veren yerler İstanbul firmalarından iş almak için vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın.

Bayanlara evde iş imkanı İstanbul

Bayanlara evde iş imkanı İstanbul‘da ikamet edenler için oldukça fazladır. Eğer siz de İstanbul’da yaşıyorsanız evde ek iş İstanbul firmalarından iş almak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Saygılarımızla, iş hayatınızda başarılar dilerim.

Evde paketleme işini nereden alabilirim?

Evlere iş veren firmalara güvenilir iş ilan sitelerinden ulaşabilirsiniz. En güvenilir iş ilan sitesi tabi ki devletin resmi sitesi olan İşkur’dur. Bunun haricinde kariyer.net, eleman.net ve indeed gibi siteler de güvenilir işlere ulaşabileceğiniz siteler arasında yer almaktadır.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar, İstanbul’da ikamet etmekteyim. Evde paketleme işi için yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle