Ek İş FikirleriGüncel Ek İşler

Evlere Etiket İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları- 3000 TL Garanti

Evlere etiket işi veren firmalar ve telefon numaraları konusunda bir araştırma yapıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Siz de fark ettiyseniz son zamanlarda “evlere etiket işi verilir” konusunda verilen ilan sayısı baya bir arttı. Eğer evlere etiket işi yaparak 2022’de haftalık yaklaşık 750 TL kazanç elde etmek istiyorsanız yazımızın devamını okumalısınız. Yazımızın devamında işi nasıl yapabileceğiniz, ne kadar kazanabileceğiniz ve başvuruyu nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi verilecektir.

Evlere etiket işi nasıl yapılır?

Evlere etiket işi yapmak istiyorsanız öncelikle bu işi evlere veren doğru ve güvenilir bir firma bularak iş başvurusunu yapmanız gerekmektedir. İş çok basittir ve herkesin kolayca yapabileceği ve herkese uygun olan bir iştir. Önemli olan doğru ve güvenilir firmayı bulmaktadır. İnternette birçok ilan bulunmaktadır ancak bunların hiç birisi güvenilir değildir.

Evde etiket işi veren firmayı bulduktan sonra başvurunuzu yapın. Firma size işin detaylarını birebir ya da telefonla bildirir. Daha sonra adresinize kargo ya da farklı bir yollar ayrı poşetler halinde etiketler ve ambalajlarını gönderir. Yanında size yapılmış birkaç numune de gönderilir. Siz buna bakarak zaten kolayca yapabilirsiniz. İşi bitirdikten sonra teslimat süreci başlar. Teslim eder ve ödemenizi alırsınız.

Evde etiket yapımı ne kadar kazandırır?

Evlere etiket işi

Evde etiket yapımı işi çok kazandıran ek işler arasında yer alır. Bu işe ilave olarak diğer işlere de göz atmak isterseniz  Güncel Ek işler sayfamızdan size uygun diğer işlere de bakabilirsiniz. Bu iş için genellikle haftalık ödeme yapılmaktadır. Ödeme tutarı firmadan firmaya farklılık gösterir. Yüksek miktarda ödeme yapan matbaalar vardır. Ortalama haftalık kazancınız bu ek işten 750-1000 TL arasında olacaktır. Evde oturan ve boş zamanını değerlendirmek isteyen özellikle ev hanımları ve öğrenciler için güzel bir ek gelir kapısıdır. Bu nedenle siz de hemen kazanmak için başvurabilirsiniz.

Evlere etiket işi veren firmaların telefon numaraları

Evlere etiket işi veren firmaların telefon numaraları Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında paylaşılamamaktadır. İnternette birçok firma telefon numarasının paylaşıldığını görüyorum. Ama inanın hepsi asılsız numaralardır ve sırf sizi oyalamak için verilen numaralardır. Eğer gerçek bir ek iş istiyorsanız İşkur ya da diğer güvenilir ek iş firmaları aracılığı ile iş başvurusu yapmalısınız.

Evlere etiket işi veren matbaalar

Evlere etiket işi veren matbaalar her geçen gün artmaktadır. Ülkemizden yurtdışına ihracatın artması ile birlikte matbaa alanında da etiket, davetiye ve benzeri işler için ek iş talepleri artmaktadır. Matbaa firmalarından etiket ve diğer ek işleri almak için yapmanız gereken tek şey uygun firmalara üzerinden başvurmaktır. Matbaalar size uygun işler için iletişim adresinizden geri dönüş sağlayacaklardır.

Evlere etiket işi veren firmalar ve telefon numaraları, işin nasıl yapılacağı ve aylık ne kadar kazanacağı hakkında size tecrübelerime dayanarak bilgi vermeye çalıştım. Siz de ek gelir elde edebilir ve bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basit. Sadece uygun aracı firmalara üzerinden başvuru formu doldur ve gönder. Hepsi bu kadar. Saygılarımla iyi günler dilerim.

Bu iş haricinde aşağıda bağlantısı verilen ek işlere göz atarak gelir fırsatınızı katlayabilirsiniz;

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle