Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Toka Paketleme & Yüksek Ek Gelir İmkanı

Evde toka paketleme işi ile aylık binlerce lira ek gelir kazanabilirsiniz. Evde ek iş sitesi olarak bugün sizlerle evden yapabileceğiniz kolay, pratik ve ek gelir imkanı yüksek olan tel toka paketleme işinden bahsedeceğim. Sizinle paylaştığım diğer tüm ek işler gibi bu işi de yapmak kolaydır. İçeriğinde devamında işi nasıl yapabileceğiniz, firmalara nasıl ulaşabileceğiniz, aylık kazanabileceğiniz ek gelir miktarı ve tüm ayrıntılar hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Evde toka yapımı işi nasıl yapılır?

Evde toka yapımı işi oldukça kolaydır. Öncelikle iyi ve güvenilir bir firma bulmalı ve iş başvurunuzu yapmalısınız. Evde toka paketleme işi veren firmalara kariyer.net, iskur.gov.tr, indeed.com.tr gibi güvenilir siteler üzerinden ulaşabilir ve başvurularınızı yine saydığım bu güvenilir siteler üzerinden CV oluşturarak yapabilirsiniz. Bunlar size zor geliyorsa aşağıdaki başvuru formunu doldurarak bizim sitemiz üzerinden de iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Dolandırıcılar ek iş ilanlarına da el attıkları için dikkatli olmanızı öneririm. İnternette “Toka işi verilir” şeklinde paylaşılan her ilana başvurmayın ve herkese de güvenmeyin.

Evde toka paketleme işi pratik olarak kolayca yapılabilecek bir ek iştir. Güvenilir bir firmadan iş aldıktan sonra firma size işin ayrıntıları hakkında bilgi verir. Nasıl yapacağınızı anlatır ve numuneleri bırakır. Siz buna göre işi bitirir, teslim eder ve parça başı ödemenizi alırsınız.

Evde toka işi ne kadar kazandırır?

Evde toka işi ile ayda kazanabileceğiniz para 5000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tabi aylık ek gelir tutarı iş aldığınız firmaya ve size bağlı olarak değişebilmektedir. Ne kadar çok paketleme yaparsanız paket başı alabileceğiniz miktar o kadar artacaktır. Bunun dışında firmaların paket başına ödeyecekleri tutar da aylık kazancınızı etkilemektedir. Bazı firmalar paket başına 1 TL öderken bazısı 1,5-2 TL gibi rakamlar ödemektedir. Ortalama günde 70-80 paketleme yaptığınızda aylık gelir en az 2000-3000 TL civarında olabilecektir.

Evde lastik toka paketleme iş başvurusu nasıl yapılır?

Evde lastik toka paketleme iş başvurusunu yukarıda adresini paylaştığım güvenilir iş ilanları siteleri üzerinden yapabilirsiniz. Biz de size ek iş imkanı sağlıyoruz. Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde anlaşmalı olduğumuz birçok firma bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki başvuru formunu kullanarak başvurunuzu yapmanız. Başvurunuz üzerine firmalar mail adresiniz üzerinden size dönüş sağlar. Tüm Türkiye’deki ek iş imkanlarından yararlanmak için hemen aşağıdaki başvuru formundan başvurunuzu gönderin.

Evde toka paketleme işine ilave olarak ek gelir için aşağıdaki işlere de başvurabilirsiniz;

Evde toka paketleme işi veren firmalar

Evde toka paketleme işi telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinin paylaşılmasını istemiyorlar. Sistemimizde kayıtlı ve toka paketleme işi veren yaklaşık 123 tane Evde lastik toka paketleme işi veren firmalar var. Bu firmalar tüm Türkiye’de paketleme işi veriyorlar. İletişim bilgilerini paylaşamadığımız için aşağıdaki Evde toka paketleme işi başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Zuhal toka paketleme

Zuhal toka paketleme işinde lider işverenler arasında. Bizim sistemimizde de kayıtlı olan bu firmadan iş almak oldukça kolay. Yapmanız gereken sadece yaşadığınız il ve ilçe bilgisini aşağıdaki başvuru formundan göndermek. Kısaca kendinizden bahsetmeniz de iş ilanlarında öne alınmanızı sağlayacaktır.

Toka paketleme iş ilanları

Toka paketleme iş ilanları için İşkur açık iş ilanları sayfasını kullanabilirsiniz. İşkur üzerinden evde ek iş toka paketleme iş ilanlarına göz atmak için aşağıdaki aşamaları takip ediniz;

  • Öncelikle buradan İşkur toka paketleme iş ilanları sayfasına giriş yapın.
  • Burada arama kısmına “Toka Paketleme İşçisi” yazın ve devam edin.
  • Daha sonra il/ilçe bilgisi yazarak sorgulama yapın.
  • Sorgulama sonucu çevrenizdeki evde toka yapımı işi veren firmalar listelenecektir. 
  • Evde toka işi verenlere bu şekilde ya da sayfamız üzerinden başvurarak erişebilirsiniz. 

Toka paketleme dolandırıcılığı

Toka paketleme dolandırıcılığı son zamanlarda dolandırıcıların kullandıkları yöntemler arasında yer almaktadır. Bunlar sosyal medyada ya da googleda reklam vererek iş talep etmeniz durumunda sizden kapora istemekte ve kapora göndermeniz halinde çalışabileceklerini belirtmektedir. Bunlar kesinlikle dolandırıcıdır. Kimse iş yaptırırken kapora istemez. Bunlara inanmayın ve sakın para göndermeyin. Ayrıca T.C. numaranız, açık adresiniz gibi bilgileri de paylaşmayın. 

Evde plastik toka paketleme işini özetlemek gerekirse pratik ve kolayca yapabileceğiniz ve aile bütçenize katkıda bulunabileceğiniz bir iş olduğunu söyleyebilirim. Şansınızı arttırmak için hem bu ilana hem de sayfamızdaki diğer ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz. Saygılarımla bol gelirli günler dilerim.

Toka paketleme nasıl yapılır?

Evde toka yapımı kolaydır. Evde toka yapımı için gerekli malzemeler ve işin yapılış şekli firma tarafından iş tesliminde anlatılır. evde lastik toka yapımı işini bitirdikten sonra teslim edip işin sonunda ödemelerinizi alabilirsiniz.

Tel toka paketleme işi nasıl yapılır?

Firmalar tel tokaları ve paketleri ayrı paketler halinde size teslim eder. Örneğin her pakette en az 5 adet ya da farklı bir sayı belirlenerek paketlemeniz istenir. Paketlerin nasıl olacağı firma tarafından standart olarak belirlenir.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Merhabalar, İstanbul’a ikamet ediyorum. Evde paketleme işi için yardımcı olabilir misiniz lütfen?

  2. Efendim ben emekliyim evde kaç cesit paketlemeler vardir fiyatlarınıza yazınız nasil paketleme yapılışının görüntüsünü de gönderiniz saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle