Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Püskül İşi & Haftalık 1250 TL Kazanç

Evde püskül işi ile para kazanmaya başlamak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. E-ticaretten satış her yıl katlanarak devam etmektedir. Bu nedenle özellikle de E-ticaret satışı yapanlar süsleme, giyim, dikiş işleri ve özellikle de püskül işleri için eleman ihtiyacı duymaktadır. Evden yaptırılabilen basit püskül işleri ile hem firmalar zamandan tasarruf etmekte hem de evden çalışarak para kazanmak isteyenler için ek gelir kapısı açmaktadır. Bu içerikte evde püskül işi nasıl yapılır, aylık ne kadar kazandırır ve başvurusu nasıl yapılır gibi konu hakkında merak edilen tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Evde püskül işi nasıl yapılır?

Evde püskül işi biraz el becerisi isteyen bir iştir. Bu nedenle özellikle ev hanımları ve el becerisi olan üniversiteli kız öğrencileri için uygundur. Diğer ek işlere göre biraz daha el becerisi istendiğinden eğer el beceriniz yoksa sayfamızdaki diğer iş ilanlarına başvurarak diğer işlerle ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde püskül işi yapmak istiyorsanız önce bu işi veren güvenilir bir firma bulmanız gerekmektedir. Güvenilir firmalara da tabi ki güvenilir iş ilan sitelerinden, İşkur üzerinden  erişebilirsiniz. İşkur püskül işi ilanları sayfasından il/ilçenize uygun açık iş ilanlarına göz atabilir ve size uygun iş ilanlarına başvurunuzu yapabilirsiniz.

Firmaları bulduktan sonra geriye son işlemler kalıyor. Firma yetkilileri sizi görüşmeye çağırır ya da çoğunlukla yaptıkları gibi telefonla bilgi verir. Dediğim gibi iş biraz zordur ve ilk zamanlar zorlanabilirsiniz. Firma işin nasıl yapılacağını size anlatır. Yapılmış örneklerle birlikte malzemeleri de adresinize teslim eder. Siz işi yapar, bitirir ve teslim edersiniz. Firma yapmış olduğunuz ürün başına ödemenizi banka hesabınıza gönderir.

Evlere püskül işi verilir ne kadar para kazandırır?

Evlere püskül işi verilir şeklinde internette birçok sitede birçok ilan görebilirsiniz. Öncelikle bunların çoğunun sahte ilanlar ve içerikler olduğu ve dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizi uyarmak istiyorum. İnternette her gördüğünüz ilana, sayfaya ya da Whatsapp numarasına tıklamayın ve özel bilgilerinizi paylaşmayın. Gelelim püskül işi ile ne kadar para kazanabileceğiniz konusuna.

Evde püskül işi ile kazanılacak aylık gelir püskül işi veren firmanın ürün başına size ödeyeceği ücret, sizin performansınız, teslimat süreniz ve tabi ki haftalık ya da günlük olarak ne kadar ürün isteneceği gibi durumlar esas alınarak farklılık göstermektedir. Ürün başına genellikle 5-7,5 TL arası ödeme yapılmaktadır. Ortalama günlük 20 ürün istenmektedir. Bu durumda bu işten günlük geliriniz ortalama 100-140 TL, aylık ise ortalama 4000-5000 TL arasında olmaktadır. Sitemden iş sağladığım ev hanımlarından aldığım teşekkür maillerinden haftalık 750-1000 TL gibi rakamları rahatlıkla kazanabildiklerini görüyorum.

Evde püskül işi veren firmalar

Evde püskül işi veren firmalar telefon numaraları ve diğer iletişim bilgilerini internette paylaşmaz. Çünkü internette her gün binlerce kişi ek iş aramakta ve numara paylaşılması durumunda şirketleri gereksiz yere yormaktadır. Bu nedenle firmalar iletişim bilgilerini paylaşmak yerine aracı siteler ile başvuruların alınmasını daha uygun görmekte.  Yapmanız gereken güvenilir aracı bir firma bulmak ve iş başvurularını güvenilir ilan siteleri üzerinden yapmak.

Aşağıdaki ek işlere de göz atarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz;

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle