Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Poşet Katlama İşi & 3500 TL Ek Gelir

Evde poşet katlama işi ile aylık en az 3500 TL ek kazanç elde etmek ister misiniz? Oldukça pratik ve kolay bir iş olan poşet katlama işi ile nasıl para kazanabileceğiniz, firmalara nasıl ulaşabileceğiniz, iş başvurusunu nereden ve nasıl yapabileceğiniz hakkında bu yazımızda tüm ayrıntılar paylaşılacaktır.

Evde poşet paketleme işi nasıl yapılır?

Evde poşet katlama işi pratik bir iştir. Özellikle marketlerde plastik poşet kullanımının yasaklanması ile birlikte plastik olmayan poşetlere de talep artmıştır. Örneğin bazı firmalar evde bez poşet dikim işi de vermektedir. Evde poşet işi için;

  • Öncelikle güvenilir iş ilan sitelerinden poşet paketleme işi verenleri bulmanız gerekiyor. En güvenilir iş ilan siteleri kariyer.net, iskur.gov.tr ve indeed gibi sitelerdir.
  • Bunlara iş başvurusu yaparak size geri dönüş yapmalarını beklemelisiniz.
  • Firma yetkilisi sizi arayarak iş konusunda bilgilendirme yapar. Eğer şartları kabul ederseniz hemen başlarsınız ve paketleri yapıp teslim ettikten sonra haftalık ya da aylık olarak ödemenizi hesabınıza alabilirsiniz.

Evde poşet tutacağı paketleme işi

Poşet paketleme işine ilave olarak son zamanlarda evlere verilen trend ek işlerden birisi de evde poşet tutacağı paketleme işidir. Bu işte poşet tutacakları ve konulacak paketler evlere teslim edilmektedir. Bir pakette kaç tane olacağı tarafınıza bildirilmektedir. Siz bu şekilde işi yapıp teslim ettikten sonra ödemenizi alabiliyorsunuz. 

Poşet katlama işi ile evde kazanç ne kadar olur?

Evde kazan kazan işleri ile hem iş veren firmalar hem de ek gelir elde etmek isteyen kişiler kazanıyor. Firma zamandan kazanırken ek gelir elde ederek aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler ise para kazanıyor. Tabi diğer tüm işlerde olduğu gibi poşet katlama işi için aylık ek gelir de iş alınan firmaya ve sizin performansa göre farklılık gösteriyor. Parça başına bazı firmalar 0,50 TL gibi rakamlar öderken bazı firmalar 1 TL gibi rakamlar ödemektedir. Ortalama günlük 80-90 paketleme işi verilmektedir. Böylece aylık olarak ortalama ek gelir tutarı 3000-3500 TL civarında olmaktadır.

Poşet katlama işi veren firmalar

Poşet katlama işi veren firmalar iletişim, telefon ve adres bilgilerini gizli tutmakta. Başvurularınızı yaptıktan sonra firmalar size iletişim bilgileriniz üzerinden ulaşıyor ve yapılacak iş hakkında ön bilgilendirme yapıyor. Eğer belirtilen hükümleri, paket başı ödeme tutarını ve diğer şartları kabul ederseniz firmaya geri dönüş yapıyorsunuz. Daha sonra firma size ulaşarak yapılacak işi adresine araç ya da kargo ile teslim ediyor.

Denizli evde poşet katlama işi

Denizli evde poşet paketleme işi Denizli’deki ev hanımları, öğrenciler ve ek iş ile gelir elde etmek isteyenler için uygun bir iştir. Denizli’de özellikle kuruyemiş ve tekstil firmaları evlere paketleme işi vermektedir. Siz de Denizli İl/ilçelerinden birisinde ikamet ediyorsanız başvurunuzu ilgili yerlere yapın ve Denizli ek iş veren firmalardan iş almaya başlayın. Denizli’de yaşayan yüzlerce kişiye ek iş imkanı sağlanmaktadır. Siz de bunların arasına katılabilirsiniz.

Ankara Sincan poşet katlama işi

Ankara merkez, Sincan ve diğer ilçeler poşet paketleme işinde en çok eleman ihtiyacının olduğu bölgeler arasında yer almaktadır. Eğer Sincan ya da çevresinde ikametiniz varsa ve ek iş arayışındaysanız başvurunuzu ilgili başvuru kanalları ile hemen yapabilirsiniz. 

Evlere poşet katlama işi verilir iş başvurusu

Evlere poşet katlama işi verilir iş ilanlarına İşkur ve diğer resmi iş ilan siteleri aracılığı ile hemen başvurabilirsiniz. 

Aşağıdaki ek işlerle aylık gelirinizi nasıl katlayabileceğiniz hakkında bilgi bulabilirsiniz.  

Evde poşet katlama işi iletişim

Evde poşet Katlama işi iletişim numaraları Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında açık olarak paylaşılamamaktadır. İletişim, adres ve diğer bilgilerin ilgili Kanun gereği açık olarak paylaşılması suçtur. 

Paketleme işinden ne kadar kazanıyor?

Paketleme işinden ortalama olarak haftada en az 1000 TL gelir elde edebilirsiniz. Kazanılacak para firmalara ve yapılan işe göre değişir. Ayrıca sizin günlük yapabildiğiniz paketleme sayısı da doğrudan haftalık ya da aylık gelirinizi etkiler.

Evde paketleme işi nasıl oluyor?

Öncelikle güvenilir ve paketleme firması bulmanız gerekiyor. Ücret ve diğer hükümlerde anlaşırsanız firma paketlenecek ürünleri adresinize bırakıyor. Siz bitirip teslim ettikten sonra ödemenizi alırsınız.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle