Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi- Günde 200 TL Kazan

Evde nikah şekeri paketleme işi ile 2022’de aylık 5000 TL üzerinde gelir elde eden kişilerin olduğunu biliyor musunuz? Son zamanların kariyer fikirleri nikah şekeri işi popüler ek işler arasında yer almaktadır. Çoğu internet sitesinde “nikah şekeri işi verilir” şeklinde ilanlar mevcutken bunların hepsinin asılsız olduğunu öncelikle söylemek istiyorum. Bu yazımda sizlere evde nikah şekeri yapımı veren firmalardan nasıl iş alabileceğiniz, işi nasıl yapabileceğiniz ve aylık olarak ne kadar kazanabileceğiniz hakkında sizlerle tüm detayları paylaşacağım.

Nikah şekeri yapımı ek işi nasıl yapılır?

Nikah şekeri yapma işi oldukça kolaydır. Herkesin yapabileceği kolay bir iştir. Evde nikah şekeri yapma işinde bazı modeller el becerisi gerektirirken genellikle herkesin yapabileceği bir iştir. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız öncelikle internette “evlere nikah şekeri işi verilir” iş ilanlarına bakmanız gerekiyor. Tabi internet ortamında nikah şekeri paketleme işi veren firmalardan güvenilir olanlarını bulmak zordur. Zaten çoğu sitede nikah şekeri yapımında eleman arayanların ilanları genellikle asılsız olmaktadır.

Nikah şekeri yaptıran firmalar genellikle her ilde vardır. Güvenilir bir firma ile anlaştıktan sonra firma size işin yapımı ve paket başına ödenecek ücret konusunda bilgilendirme yapar. Eğer anlaşırsanız adresinize şekerler ve paketleri ayrı ayrı teslim edilir. Bu paketlemeleri yapar, teslim eder ve son olarak ödemenizi alırsınız.

Evde nikah şekeri yapımı ne kadar kazandırıyor?

Evde bebek şekeri yapıp satmak istiyorum ya da ek iş olarak yapmak istiyorum diyorsanız bu işin aylık kazancı konusunda da bilginizin olması gerekiyor. Şekerleme iş ilanları altında yer alan yorumlara baktığımızda ortalama haftalık kazancın 700-800 TL, aylık ise 4000-5000 TL civarlarına kadar yükselebildiğini görüyoruz.

Eve nikah şekeri veren firmalara göre aylık kazancınız değişebilir. Örneğin bir firma paketleme başına 1 lira öderken bir diğeri 1,5 lira ödeyebilmektedir. Tabi evde şeker paketleme işinde sizin performansınız da önemlidir. Siz ne kadar pratik olursanız ve günlük paketleme işiniz ne kadar fazla olursa aylık kazancınız da o oranda artacaktır. 

Evde nikah şekeri işi veren firmalar iletişim

Evde nikah şekeri yapımı

Nikah şekeri iş ilanları ve firma bilgilerinin internette birçok sitede paylaşıldığını görüyorum. Hiç bir firma iletişim ve unvan bilgisinin başka sitelerde paylaşılmasına izin vermez. 

Evde nikah şekeri işi telefon numaraları paylaşılmasını istemediğinden başvuruların aracı firmalara yapılması gerekmektedir. Evde yapabileceğiniz diğer işler için evde ek iş sitesi sayfamızı ziyaret edebilir ve bilgi edinebilirsiniz. 

Nikah şekeri yapımı iş ilanları Ankara

Ankara’da evlere nikah şekeri veren firmalar bir hayli fazladır. Bu firmalar sürekli Ankara il/ilçelerinden eleman talep etmekteler. Eğer siz de Ankara’da evde nikah şekeri paketleme işi yapmak isterseniz vakit kaybetmeden ilgili kurumlara ya da doğrudan iş veren firmalara başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Ümraniye’de evlere nikah şekeri işi

Ümraniye’de evlere nikah şekeri işi veren onlarca firma vardır. Eğer Ümraniye ilçesinde ya da İstanbul ilinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yaparak ek kazanç sağlamak istiyorsanız başvurunuzu aracı firmalara ya da doğrudan işveren firmaya yapabilirsiniz. 

Evde nikah şekeri paketleme işi İzmir

Evde nikah şekeri paketleme işi İzmir ve çevresinde yaşayanlar için uygun bir iştir. Eğer İzmir ve çevre ilçelerde yaşıyorsanız ve nikah şekeri paketleyerek gelir elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken hemen başvurunuzu göndermek. 

Evde nikah şekeri paketleme iş ilanları

Evde nikah şekeri paketleme iş ilanları İşkur ve diğer özel iş ilan siteleri üzerinden sorgulanabilir. İşkur paketleme işçi ilanları sayfasından il/ilçenize uygun iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Evde nikah şekeri yapanların yorumları

Elişlerim evlere iş nikah şekeri verilir yorumlarını  sayfanın altından görebilirsiniz. Siz de bu evde nikah şekeri yapmak işini daha önce yaptıysanız ya da nikah şekeri evde yapmak istiyorum diyorsanız fikrinizi bize aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki ilanlara da göz atarak ek iş şansınızı arttırabilirsiniz;

Nikah şekeri paketleme kaç para?

Nikah şekeri paketleme işi ile paket başına elde edilebilecek kazanç farklılık göstermektedir. Kimi firmalar paket başına 2 TL gibi bir rakam öderken kimileri 5 liraya kadar ödeme yapabilmektedir. Ortalama her bir paket için ödenen ücret 4 TL civarındadır. Aylık kazancınız bu işten ortalama 4000-5000 TL civarında olabilecektir.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar ben Nur felek Ödemiş. Ek iş yapmak istiyorum ve firmadan talepde bulunuyorum. Nevşehir / Kırşehir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle