Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Mum Paketleme İletişim & Haftalık 1000 TL

Evde mum paketleme iletişim bilgileri konusunda araştırma halindeyseniz doğru yerdesiniz. Evde ek iş sitesi olarak bugün popüler ek iş paketleme işlerinden birisi olan evde mum paketleme işinden bahsedeceğim. Birçok kişiye ek gelir kapısı olan mum yapım işi ile siz de para kazanabilir ve aile bütçesine olumlu katkı verebilirsiniz. Bu içerikte sizlere evde mum paketleme işini nasıl yapabileceğiniz, iş ilanlarına nasıl başvurabileceğiniz, bu işten kazanabileceğiniz aylık ek gelir tutarı gibi konu hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Evde mum paketleme nasıl yapılır?

Evde mum paketleme pratik ve kolaylıkla yapılabilecek bir iştir. Özel bir yetenek/el becerisi gerektiren bir iş değildir. Firmalar ya da e-ticaret satıcıları paketleme işi için sizlere mumları ve paketlerini ayrı ayrı teslim ederler. Paketleme örneği için birkaç numune bırakırlar. Siz buna göre paketleme işlerini bitirerek teslim eder ve ödemenizi alırsınız. Eğer bu işi yaparak ek gelir elde etmek istiyorsanız;

  • Önce güvenilir bir firma bulmalısınız.
  • Bunun için en iyi yöntem E-ticaret mağazalarında mum satan firmalara yazmaktır. Bunlar Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi sanal mağazalar üzerinden özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.
  • Ayrıca aşağıdaki başvuru formunu doldurarak bizde kayıtlı olan ve evde mum paketleme işi veren firmalardan da iş alabilirsiniz.
  • Başvurunuz üzerine firma size mail ya da diğer iletişim kanalları üzerinden işin yapılış şekli, parça başına ödenecek tutarlar, teslim süresi gibi konularda bilgilendirme yapar.
  • Eğer hükümleri kabul ederseniz malzemeler araçla ya da kargo ile kapınıza kadar bırakılır.
  • İşi bitirip teslim ettikten sonra ödemeleriniz elden ya da banka hesabınıza aktarılır.

Evde doğum günü mumu paketleme işi

Evde doğum günü mumu paketleme işi mum paketleme işinde en çok tercih edilen iştir. Doğum günü mumları ayrı paketler halinde teslim edilir. Siz bunları yaşa göre ayrı paketlere koyar ve gerekirse süslersiniz.

Mum paketleme ne kadar kazandırır?

Mum paketleme işi ile aylık gelir çok farklılık teşkil etmektedir. Burada esas olan firmanın her bir paket başına ne kadar ödeme yapacağıdır. Genellikle paket başına çok yüksek ödemeler yapılmamaktadır. Ancak mum paketleme işi alan kişilerin yorumlarından anladığıma göre ortalama olarak haftalık 750-1000 TL gibi rakamlar ödenmektedir. Genellikle paket başına 1-2 TL gibi rakamlar ödenmektedir. Ortalama günde 50-60 paket istenmektedir. Bu durumda ortalama günlük kazanç 75-100 TL aralığında olabilmektedir. Daha fazla kazanç getirecek işler için sayfamızdaki diğer ek işlere başvurabilirsiniz.

Mum paketleme işi veren firmalar

Evde mum paketleme işi telefon numaraları güvenlik nedeni ile tarafımızdan paylaşılamamaktadır. İletişim ve adres bilgileri gibi bilgileri paylaşamadığımız için başvuruları doğrudan firma yerine aracı firmalar aracılığıyla yapabilirsiniz.

Aşağıdaki işlere de göz atarak aylık kazancınızı katlayabilirsiniz;

Evlere paketleme işi verilir mi?

Evlere paketleme işi verilir. Çoğu firma daha uygun maliyetli olduğu için paketleme işlerini evde yaptırmaktadır. Evde paketleme işi ile siz de evden kazanç sağlayabilirsiniz.

3/5 - (15 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Öncelikle iyi günler diliyorum. Firmanızda böyle bir iş var mı bilmiyorum. Fakat şansımı denemek istedim. Şu an bazı sebeplerden dolayı çalışamıyorum bu yüzden kendime ek neler yapabilirim adı altında iş arayışına girdim ve buna istinaden sizinle iletişime geçtim. Sosyal ortamda çok fazla evde sabun paketleme mum paketleme vb. İlanlar gördüm fakat onlara itibar edemedim. Sizin bu alanda bir faaliyetiniz varsa katılmayı çok isterim. Bana vakit ayırdığınız için teşekkür eder iyi günler dilerim

  2. Balıkesir üniversitesinde öğrenciyim Balıkesir Burhaniye ilcesinde öğrenciyim bu isi yapabilecek oldukca zamanim ve ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle