Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Kutu Katlama İşi & Aylık 4000 TL Ek Gelir

Evde kutu katlama işi ile aylık 4000 TL’ye kadar ek gelir kazanmak ister misiniz? İnternette araştırma yaparken evlere kutu işi verilir ilanlarını görmüşsünüzdür. Diğer ek işler kadar etkili olmasa da kutu katlama işi de kazanç getirisi olan işler arasında sayılmaktadır. Bu içerikte Evde kutu yapma İşi Veren firmalar ile nasıl bağlantı kurabileceğiniz, işin nasıl yapıldığı ve ortalama olarak aylık kazanabileceğiniz gelir hakkında bilgi verilecektir.

Evde kutu yapımı nasıl yapılır?

Evde kutu yapımı işi diğer ek işlere nazaran biraz el becerisi gerektiren bir iştir. Ama çok zor değildir. Basit katlama işleri herkesin yapabileceği işlerdir. Bazı zor modeller de vardır ancak birkaç tane yaptığınızda pratikleşmeye başlıyorsunuz. Evde kutu yapım işi alabilmek için;

  • Öncelikle İşkur, kariyer.net, linkedin gibi sitelerden paketleme işi yapabileceğiniz firmalara ulaşmanız gerekiyor.
  • Kutu yapım işi veren firmalara eğer belirttiğim siteler üzerinden ulaşamazsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurarak bizdeki firmalardan da iş alabilirsiniz.
  • Firmalara başvurunuzu yaptıktan sonra firma değerlendirme yaparak uygun olması halinde size geri dönüş sağlar.
  • Kutu yapım işi, paket başına ödenecek ücretler ve işin detayları hakkında ön bilgilendirme yapılır.
  • Eğer onaylarsanız yapılacak işler ile ilgili teslimatlar araçla ya da kargo ile olacak şekilde adresinize teslim edilir.
  • İşi bitirdikten sonra firmaya teslim eder ve ödemenizi alırsınız.

Evde karton çanta katlama işi nasıl yapılır?

Evde karton çanta katlama işi kutu katlama işine benzerdir. Kartondan çanta satışı yapan firmalar paketleme işleri için eleman ihtiyacı yaşamakta. Bu ihtiyacı da genellikle evden çalışmak isteyenler ile karşılamaktadırlar. Eğer evde karton çanta katlama işi yapmak istiyorsanız iş ilan sitelerinden arama yapabilir ve size uygunsa başvurabilirsiniz.

Kutu/karton katlama işi ne kadar kazandırır?

Karton katlama işi ile aylık elde edebileceğiniz gelir miktarı paket başına ödenecek tutar firmalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama paket başına ödenen tutarlar 5 TL gibi olmaktadır. Teslimi istenen paket sayısı da günlük ortalama 20 civarıdır. Bu hesaba göre ortalama günlük kazancınız 100 TL, aylık ise 3000 TL civarında olmaktadır. Sizin performansa göre de değişebilmektedir.

Evde kutu katlama işi telefon numarası

Evde kutu katlama işi telefon numarası konusunda Google ya da diğer arama motorlarında araştırma yaptıysanız birçok numara paylaşıldığını görebilirsiniz. Ancak bunların çoğu sahte numara. Ayrıca dolandırıcılar da bu sektöre el atmış durumdalar. Bu nedenle bu numaraları aramayın ve kesinlikle kişisel bilgilerinizi bunlarla paylaşmayın. Firmalara güvenilir sitelerdeki başvuru formları üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmalarda uygun iş olması durumunda size dönüş sağlanmaktadır.

Evde karton kutu yapımı iş başvurusu

Evde karton kutu yapımı iş başvurusu güvenilir siteler üzerinden hızlıca yapılabilmektedir. Firmalar kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayamaktadır. Ayrıca İşkur evde karton kutu yapımı iş başvurusu sayfasından da başvurabilirsiniz.

Evde kutu katlama işi konusunda bilgi vermeye çalıştım. Evde kutu paketleme işi harici işler için sayfamızdaki diğer ek iş ilanlarına göz arttırabilirsiniz. Aşağıdaki popüler işler sayfalarını ziyaret ederek ek kazanç fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle