Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Kuruyemiş Paketleme İşi & Ayda 5000 TL Kazan

Evde kuruyemiş paketleme işi yaparak ek kazanç nasıl elde edilir hakkında bir araştırma yapıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Evde ek iş sitesi olarak bugün sizlere kuruyemiş paketleme işi ile nasıl ek gelir elde edebileceğiniz, iş başvurusunu nasıl yapabileceğiniz ve aylık ne kadar ek gelir elde edebileceğiniz hakkında tüm detayları paylaşacağım.

Evde kuruyemiş paketleme işi nasıl yapılır?

Kuruyemiş paketleme işi aslında çok basit bir iştir. Tabi öncelikle doğru firmadan size uygun iş bulmanız gerekmektedir. Firmaya ulaştıktan sonra firma yetkilisi kuruyemiş işi ile ilgili detayları size anlatır. Eğer anlaşırsanız çalışmaya başlayabilir ve ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Firma kuruyemiş ve ambalajları ayrı paketlerde adresinize bırakır. Bunları belli gramajlarda paketlemenizi ister. Genellikle düğünler ve nikahlarda 50 mg gibi küçük paketlere talep çok olduğundan kuruyemişçiler bunları ek iş yapmak isteyenlere yaptırmaktadır. Bu hem onların işini kolaylaştırmakta hem de ek gelir elde etmek isteyenlere ek gelir imkanı sağlamaktadır.

Kuruyemiş güvenilir evde paketleme işi ne kadar kazandırır?

Güvenilir evde paketleme işi arasında sayılabilecek olan kuruyemiş paketleme işi ile aylık kazanabileceğiniz para birçok etkene göre farklılık gösterir. Bulunduğunuz İl/ilçenin konumu, iş aldığınız firmanın sipariş adedi, sizin paketleme süreniz ve teslim süreniz gibi birçok kritere göre aylık kazancınız değişir. Sitemiz üzerinden kuruyemiş paketleme işi yorumlarına baktığımızda aylık olarak 2000-3000 TL gibi rakamlar kazandıklarını görebiliyoruz.

Evde kuruyemiş paketleme işi veren firmalar

Evde kuruyemiş paketleme işi veren firmalar iletişim ve diğer bilgilerin paylaşılmasını pek istemiyorlar. Biz de bu nedenle başvurular doğrudan firmaların kendilerine ya da iş ilan siteleri üzerinden yapılmaktadır.  Eğer bu firmalardan iş almak istiyorsanız alttaki resmi iş ilan siteleri üzerinden başvurmanız yeterli olacaktır.  Firmalar iletişim adresinizden sizlere dönüş sağlayacaktır.

Kuruyemiş 81 ile evde paketleme işi

81 ilde paketleme işi veren kuruyemiş firmaların eleman ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Sadece kuruyemiş değil sabun, nikah şekeri, kına paketleme gibi işler için de firmalar elemana ihtiyaç duymaktadır.  Vakit kaybetmeden hemen başvurunuzu  resmi kanallar üzerinden yapın ve kazanmaya başlayın. Sadece bu işe değil sayfamızdaki diğer işlere de göz atarak kazanç imkanınızı arttırabilirsiniz.

Evde iş istiyorum nasıl başvurabilirim?

Evde iş istiyorum diyorsanız size uygun işleri güvenilir iş ilan siteleri üzerinden bulabilirsiniz. Herkes çalışmak istiyor ama iş başvurusuna gelince üşeniyor. Eğer siz de evden iş yapmak istiyorum diyorsanız üşenmeden başvurularınızı yapın. 

Evde paketleme işi yapanların yorumları

Evde paketleme işi yapanların yorumları aşağıdaki bölümde paylaşılmıştır. Eğer siz de daha önce paketleme işi ile ek gelir elde ettiyseniz ya da gelir elde etmek istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden görüşünüzü iletebilirsiniz.  Güvenilir evde paketleme işi yorumların tamamı gerçek kullanıcılar tarafından yapılmıştır. 

Aşağıdaki ilanlara göz atarak ek iş şansınızı arttırabilirsiniz;

Evde kuruyemiş paketleme işi konusunda bir özet geçmek gerekirse iş oldukça kolaydır. Evdeki tüm bireylerin yapabileceği ve özel bir beceri gerektirmeyen bir iştir. Bu nedenle şansınızı deneyebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Paketleme işi nedir?

Paketleme işleri genellikle üretim tesislerinde kadınlar aracılığı ile yaptırılan işlerdir. Bu alanda en fazla istihdam şekerleme fabrikalarında şeker paketleme olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca evlere kına, nikah şekeri, balon paketleme gibi işler de verilmektedir.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar, İstanbul’da ikamet etmekteyim. Evde paketleme işi için yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle