Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Kına Paketleme İşi-2022 & Haftalık 750 TL Kazan

Evde kına paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz .Türkiye’nin en güvenilir ve kurumsal ek iş firmalarından olan Evde Ek İş firmamızla siz de evde çalışarak nasıl para kazanabileceğiniz hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bu yazımızda evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim numaraları ve bu işlere nasıl erişebileceğiniz hakkında püf noktalar paylaşılacaktır. 

Evde kına paketleme işi nasıl yapılır?

Evde kına paketleme işi verenler hakkında bilgilere geçmeden önce işin nasıl yapıldığına kısaca değinmek istiyorum. İş çok basittir. Siz öncelikle sayfamız üzerinden evde kına paketleme iş başvurunuzu yaparsınız. Firmanız il/ilçenizde size uygun iş varsa dönüş yaparlar. Evinize kına ve uygun paketler ile malzemeleri teslim ederler. Firma yetkileri size nasıl yapılacağı hakkında kısa bir eğitim verir ve yapılmış numuneleri bırakır. Böylece siz de işi hemen öğrenir ve yapmaya başlarsınız.

Evde kına paketleme işi oldukça basittir. Tabi basit olmakla birlikte parça başına ödenen ücret az olduğu için biraz fazla emek vermeniz ve çok sayıda yapmanız gerekmektedir. İşi öğrenmede ve yapmada sıkıntınız olacağını düşünmüyorum.

Evde kına paketleme işi ücreti

Evde kına paketleme işi ne kadar kazandırır? Bu işten elde edilecek kazanç firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Genellikle yapılan adet başına ödeme yapılmaktadır. Genellikle bir paket kına için 0,50-1.00 TL arasında ödeme yapılır. Günde 100-150 paketleme yaparsanız 2022’de ortalama günlük kazancınız 100 TL, aylık kazancınız ise 3000-4000 TL aralığında olabilecektir. evde kına paketleme işi kaç para sorusunun cevabı size de bağlıdır. Ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar fazla gelir elde edersiniz.

Evde kına paketleme işi veren firmalar

Evlere ek iş kına paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır. Kına paketleme evlere iş veren firmaları iyi araştırmanızı öneriyorum. Eğer siz de evde kına paketleme işi arıyorum diyorsanız güvenilir aracı firmalara ya da iş ilan sitelerine başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Evde kına paketleme işi İzmir

Evde kına paketleme işi İzmir‘de faaliyet gösteren birçok firma vardır. Eğer İzmir merkezde ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Evde kına paketleme işi Ankara

Evde kına paketleme işi veren firmalar Ankara ilinde de bir hayli fazladır. Bu firmalara iş ilan siteleri üzerinden erişebilirsiniz. Evde kına paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları Ankara işletmeleri iletişim bilgilerini gizli tutmaktadır. Ankara’da ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız başvurunuzu gönderin size geri dönüş sağlanacaktır.

Evde kına paketleme işi Antalya

Evlere kına paketleme işi Antalya ilinde yoğun olarak yapılmaktadır. Bu ilde düğün ve kına organizasyonları yoğun olarak yapıldığından kına paket işine de talep çok olmaktadır. Eğer siz de Antalya evde kına paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen aracı firmalar üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Evde kına paketleme işi Bursa

Bursa evde kına paketleme işi verilen iller arasında ilk sırada yer almaktadır. Bursa ili ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız Bursa’da evlere kına paketleme işi veren yerlerden iş almak için hemen başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Cerk evde kına paketleme

Cerk evde kına paketleme işi veren önemli firmalar arasında yer almaktadır. Cerk’ten paketleme işi alarak para kazanmaya başlamak için doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen başvurunuzu doğrudan firmaya ya da aracı firmalara yapmak. Firmalar size geri dönüş sağlayacaktır.

Sude Kına paketleme

Sude Kına paketleme işi veren popüler firmalar arasında yer almaktadır. Firmaya iletişim bilgileri üzerinden başvurarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz diğer iş ilan sitelerinden de firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Evde kına paketleme işi telefon numarası

Evde kına paketleme işi iletişim bilgileri Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gizli tutulmaktadır. Hem sizin hem de firmalarımızın güvenliği için iletişim bilgileri paylaşılamamaktadır. Firmalara iş ilan siteleri ya da İşkur üzerinden erişebilirsiniz. 

Evde kına paketleme işi başvuru

Evde kına paketleme işi için başvuru yapmak oldukça kolaydır. İşkur, İndeed, kariyer.net gibi siteler üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.  Firmalar size iletişim adresiniz üzerinden dönüş sağlayacaklardır.

Evde kına paketleme işi yapanların yorumları

Evde kına paketleme işi yapanların yorumları özellikle bu işe başlamayı düşünenler için önem arz eden konulardan birisidir. Bu işler hakkındaki yorumlara içeriğin altından erişebilirsiniz. Ayrıca siz de konu hakkındaki görüş ve tecrübelerinizi bizimle paylaşarak bu işi yapmak isteyenlere yol gösterebilirsiniz. 

Ek iş fırsatlarını katlamak için aşağıdaki işlere de başvurunuzu yapabilirsiniz bağlantıları ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz;

Evde kına paketleme işi ne kadar kazandırır?

Bu işten günlük, haftalık ya da aylık olarak kazanılacak para işe, sizin performansınıza ve firmadan firmaya göre değişir. Bu iş ile haftalık ortalama 750-1000 TL arasında, aylık ise 4000-5000 TL arasında ek gelir fırsatı elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi TC ister mi?

Evde paketleme işi diye sizi arayanlar T.C. numarası gibi kişisel bilgileri istemektedir. T.C. numaranızı sakın paylaşmayın. Kimse sizden evde paketleme işleri için T.C. numarası ya da diğer kişisel bilgilerinizi isteyemez. T.C. istiyorlarsa bilin ki bunlar dolandırıcıdır.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Merhabalar ben Nur felek Ödemiş . Öğrenciyim ve maddi sıkıntılar yaşıyorum ve firmadan paketleme işi almak istiyorum. Nevşehir/ Kırşehir merkez

 1. Merhaba .Ben Zehra Yıldız. öğrenciyim ve maddi sıkıntılar nedeniyle evde iş yaptım. Bu firmadan da almak istiyorum.Bursa /Gürsu.

  1. Mrb ben canan göçer . Maddi sıkıntılar nedeniyle evde iş. Yapıyorum . Evde kına
   Paketleme için bu firmadan da iş
   almak istiyorum İstanbul.Arnavutköyy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle