Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde İş İmkanı Samsun & Aylık 5500 TL Ek GeliR

Evde İş İmkanı Samsun il/ilçesinde ikamet edenlere iş fırsatı sağlıyor. Eğer Samsun ili sınırları içerisinde yaşıyorsanız Samsun evde iş ilanları sayfasından size uygun iş bulabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Samsun evlere iş veren firmalar konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Samsun il/ilçeleri dışında Türkiye geneli verilen ek işlerle kazancınızı katlamak için ise ek iş ilanları sayfamızdan uygun işlere göz atabilirsiniz.

Samsun’da evlere iş ne kadar kazandırır?

Samsun’da evde iş ile kazanç sağlayan birçok ev hanımı, öğrenci ve diğer meslek guruplarından kişiler bulunmakta. Bu işi yapanlardan aldığım geri dönüşlere göre ortalama haftalık gelirlerinin 750-1000 TL arasında olduğunu, aylık ise 3000-4000 TL arasında ortalama gelir elde ettiklerini söylemekteler. Tabi bunlar ortalama tutarlardır. Aylık 5500-6000 TL gibi rakamlar kazananlar da bulunmaktadır. Firmaların ödeyeceği meblağlar firmaya, yapılan işe ve ek işi yapacak kişilere göre farklılık göstermektedir.

Samsun evden iş ilanları

Samsun evden iş ilanları arıyorsanız bunlara;

  • eleman.net,
  • kariyer.net,
  • isbul.net,
  • iskur.gov.tr gibi güvenilir iş ilan sitelerinden ulaşabilirsiniz. İşkur Samsun evden iş ilanları sayfasında girdikten sonra il kısmında Samsun’u seçerek iş ilanlarını listeleyebilir ve size uygun İŞKUR Samsun evde iş İmkanı ilanlarına başvurabilirsiniz.

İlgili sitelere üye olmanız, özgeçmiş ve tecrübe bilgilerinizi girmeniz ve size uygun iş ilanlarına başvurmanız gerekiyor. Bu biraz zaman alıcıdır ve genellikle bu sitelere ilan veren firmalar geri dönüş yapmamaktadır. Eğer evde paketleme işine hızlıca başvurmak istiyorsanız ve CV, özgeçmişinizi doğrudan firmalara kendiniz ulaştırabilirsiniz.

Samsun Kirazlık sanayisinde iş ilanları

Samsun Kirazlık sanayisinde iş ilanları personel ihtiyacı sebebi ile son zamanlarda oldukça artmıştır. Eğer siz de bu bölgede Kirazlık paketleme iş ilanları arıyorsanız İşkur iş ilanları sayfasından uygun işlere başvurabilirsiniz.

Samsun evde iş veren firmalar iletişim

Samsun evde iş veren firmalar iletişim bilgilerinin internette birçok sayfada paylaşıldığını görüyorum. Şunu bilmenizi isterim ki bunların Samsun’da evde ek iş veren firmalar olarak paylaşılan numaraların hepsi sahte numaralar ya da iletişim bilgileri. Hiç bir kurumsal firma iş ilanlarında doğrudan iletişim bilgilerini paylaşmaz. Dolandırıcılara dikkat edin çünkü bu sektöre çoktan el attılar. Bu firmaların birisinden iş almak için yapmanız gereken tek şey başvuru kanalları üzerinden başvurunuzu tamamlamak.

Samsun’da evlere boncuk işi veren yerler

Samsun’da evlere boncuk işi veren yerler Samsun’da kazanç elde etmek isteyenler için popüler ek işlerden birisi. Evlere boncuk işi veren Samsun firmalarına erişmek için resmi iş ilan sitelerinden başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. . Eğer Türkiye geneli boncuk işi veren firmalar konusunda bilgi edinmek isterseniz evlere boncuk paketleme işi sayfamızdan da göz atabilirsiniz.

Samsun’da evlere mandal işi veren firmalar

Samsun’da evlere mandal işi veren firmalar ek iş için önemli kazanç kapılarından olan evde mandal paketleme işi vermekteler. Samsun’da mandal fabrikaları oldukça fazla. Samsun evde paketleme işi veren firmaların eleman ihtiyacı da her geçen gün artmakta. Siz de bu eleman ihtiyacını karşılayacak personel arasında yer almak isterseniz hemen başvurunuzu ilgili yerlere yapabilirsiniz. Eleman ihtiyacı fazla olduğundan Samsun ek iş firmaları kesinlikle dönüş sağlamaktadır.

Samsun evlere iş veren fabrikalar

Evde paketleme işi Samsun’daki fabrikalar tarafından da verilmektedir. Samsun’da aktif olarak faaliyeti olan yüzlerce paketleme firması bulunmaktadır.  Eğer fabrikalardan iş almak istiyorsanız başvurunuzu ilgili iş ilan siteleri üzerinden yapabilirsiniz.

Samsun’da evde sabun paketleme

Samsun’da evde sabun paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Sabun paketleme işi hem Samsun hem de tüm Türkiye için popüler işler arasında ve en iyi ek işler arasında yer almaktadır. İşi herkes yapabilmekte ve kolay bir iştir. Siz de Samsun’da sabun paketleme işi ile gelir elde etmek isterseniz başvurunuzu resmi kanallar üzerinden yapabilirsiniz.

Tekkeköy’de evlere iş veren firmalar

Tekkeköy’de evlere iş veren firmalar bir hayli çoktur. Samsun Tekkeköy’de ikamet ediyorsanız ve iş imkanlarından yararlanmak istiyorsanız  firmalara doğrudan ya da iş ilan siteleri üzerinden başvurabilirsiniz.

3.3/5 - (3 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba, ben Amasya’da öğrenciyim ve iş arıyorum evde paketleme yapmak için çok boş vaktim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle