Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde İş İmkanı Mersin & Haftalık 2000 TL Kazan

Evde iş imkanı Mersin il ve ilçelerinde yaşayanlara ek kazanç fırsatı sunuyor. Mersin’de evde paketleme işi yaparak para kazanmak gibi amacınız varsa o zaman doğru yerdesiniz.  İçeriğinde devamında evde ek iş ilanları Mersin il ve ilçeleri için bilgi paylaşımı yapılacaktır. Eğer Mersin’de ikamet etmiyorsanız güncel ek işler sayfamızdan Türkiye geneli verilen işlere göz atabilirsiniz. 

Mersin’de yapılacak işler

Mersin’de yapılacak işler çok fazladır. Turizm, tarım şehri olması açısından birçok işletme personel aramaktadır. Tabi bunlar bir işyerinde çalışabilecek olanlar için geçerli işlerdir. Eğer evde çalışmak istiyorsanız o zaman Mersin eve iş veren firmalardan iş alabilir ve evde kazanç sağlayabilirsiniz. Bu içerikte evde parça başı iş Mersin il/ilçelerine veren firmalardan bahsedeceğim.

Mersin paketleme iş ilanları

Mersin evde paketleme iş ilanlarına;

  • İşkur,
  • Kariyer.net,
  • İndeed gibi güvenilir iş ilan siteleri üzerinden erişebilirsiniz.

Evde iş ilanları Mersin ili için yukarıdaki güvenilir siteler aracılığı ile verilmektedir. Ancak bu sitelerden CV oluşturmanız, prosedürleri sağlamanız ve biraz zaman harcamanız gerekmektedir.

Mersin İşkur evde ek iş ilanları

Mersin işkur evde iş ilanları göz atmak ve başvurmak için;

  • Öncelikle buradan İşkur’un iş ilanları sayfasına giriş yapın: İşkur ek iş ilanları.
  • Açılan sayfada İl kısmını Mersin seçerek paketleme işlerini listeleyebilirsiniz.
  • Listeleme yaptıktan sonra size uygun işlere başvurabilirsiniz.
  • Başvuru için İşkur profil oluşturmanız ve profili aktif etmeniz gerekiyor.

Mersin gece ek iş

Mersin gece ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için birçok iş imkanı sunar. Gece ek iş olarak;

  • Taksilerde/dolmuşlarda şoförlük yapabilir,
  • Cafe/restoranlarda part time çalışabilir,
  • Kuryelik yapabilirsiniz.

Yukarıdakilerin dışında gece ek iş olarak yapılabilecek birçok iş vardır. Eğer evde zamanınız varsa çevrenizdeki paketleme iş ilanlarına başvurarak evde çalışabilir ve dışarı çıkmak zorunda olmadan gelir elde edebilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi Mersin

Evde davetiye katlama işi Mersin ve çevresindeki matbaaların evlere verdiği popüler işler arasında yer alır. Bu işi yapmak istiyorsanız evde davetiye paketleme işi başvurusu sayfasından iş hakkındaki bilgilere göz atabilirsiniz. Başvurunuzu ilgili kanallardan yaptıktan sonra Mersin’deki matbaalar ve diğer firmalar davetiye katlama işi için sizinle iletişime geçecektir.

Mersin fabrika paketleme iş ilanları

Mersin fabrika paketleme iş ilanları ek kazanç için popüler işlerdendir. Mersin il/ilçelerinde faaliyet gösteren birçok fabrika vardır. Bunlar evlere paketleme işi veren kişilere evde iş vererek hem kendileri tasarruf sağlamakta hem de bu işi yapmak isteyenler için ek gelir kapısı aralamaktadır. Eğer Mersin il/ilçelerinden birisinde ikamet ediyorsanız başvurunuzu yaparak Mersin’deki fabrikalardan iş alabilirsiniz.

Mersin Mezitli evde ek iş ilanları

Mersin Mezitli evde ek iş ilanları Mersin’in Mezitli ilçesinde ikamet edenler için uygun iş ilanlarıdır. Bu ilanlara İşkur resmi web sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Mersin evde ek iş veren firmalar iletişim

Mersin evde ek iş veren firmalar iletişim numarası, açık adres ve eposta gibi adreslerinin paylaşılmasını güvenlik açısından uygun bulmamaktadır.   Eğer bu firmalardan iş almak ve hemen para kazanmak isterseniz resmi iş ilan sitelerindeki başvuru formlarını  doldurmanız yeterli olacaktır. 

Mersin’de evde paketleme işi var mı?

Mersin İşkur evde paketleme işi ve diğer firmaların vermiş olduğu ek işler ile Mersin’de çalışarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Mersin’de evlere ek iş veren birçok firma bulunmaktadır. Siz de bu firmalardan iş almak için hemen başvurunuzu ilgili resmi siteler üzerinden yapabilirsiniz. İŞKUR evde iş imkanı Mersin ili ve tüm ilçeleri için uygun iş fırsatları yaratmaktadır.

1/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle