Ek İş Fikirleri

Evde İş Fikirleri 2022 ( En Kazançlı İşler)-Ayda 5000 TL

Evde iş fikirleri ekonomin kötüye gitmesi ile birlikte özellikle ev hanımları ve öğrencilerin sık araştırdığı konuların başında gelmektedir. Biz zaten evden iş fikirleri.com sitesi olarak sizin için evden yapabileceğiniz ve ek gelir elde edebileceğiniz tüm işleri listeliyor ve evlere iş veren firmalar konusunda bilgi veriyoruz. 2022 için evden iş fikirlerim önerilerime geçmeden önce evde ek iş ilanları sayfamızdan güncel tüm iş ilanlarına göz atabilir ve bu işler hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Evde iş fikirlerim

Evde iş fikirlerim

Evde ek iş fikirleri sınırsızdır. Size evde yapılacak iş fikirleri listesi kapsamında yüzlerce iş sıralayabilirim. Ancak sizin için en kazançlı olabilecek ve doğrudan gelir elde edebileceğiniz işleri araştırdım ve bugün bu işlerin neler olduğu ve nasıl yapabileceğiniz konusuna değineceğim.

1- Makale yazarak para kazanmak

Evde iş fikirleri Kadınlar Kulübü önerilerinin başında da yer alan makale yazarak para kazanmak evden ek gelir elde edebilmenin en kolay yollarından birisidir. Sermayesiz bir iştir. Bir bilgisayarınızın olması yeterlidir. Özellikle online ticarete olan ilginin artması ile birlikte özgün içeriklere olan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Benim de blog işine başlamadan önce ilk yaptığım iş makale yazarlığıydı. Bu işten çok ciddi gelirler elde etmiştim. 2022 yılı için 100 kelime başına ortalama 5 TL ödeme yapılmaktadır. Yani 500 kelimelik bir içerik ürettiğinizde bir makale için kazancınız ortalama 25 TL olacaktır. Günde en az 10 makale yazdığınızda bu işten günlük kazancınız asgari ücreti geçebilir. Bu işi webmaster forum siteleri olan r10.net ve wmaraci.com gibi sitelere ilan vererek ya da içerik ajanslarına başvurarak yapabilirsiniz.

2- Online ders vererek para kazanmak

Ek iş fikirleri evde yapılabilecek işler listemizin ikinci sırasında online ders vererek para kazanma işi vardır. Eğer bir uzmanlığınız varsa ilan sitelerine ilan vererek ve online ders vererek para kazanabilirsiniz. Dil eğitimi, matematik dersleri, yazılım dersleri, diksiyon dersleri, e-ticaret eğitimi son zamanların popüler eğitimleri arasında yer almaktadır.

3-Evde paketleme işleri

Evde paketleme işleri evde sermayesiz iş fikirleri içerisinde birinci sırada yer alır. Hiç bir sermaye gerektirmez ve genellikle özel yetenekler de aranmaz. Evden yapılabilecek iş fikirlerinden olan evde paketleme işlerine sayfamızdan erişebilirsiniz. Boncuk dizme, tespih dizme, kına paketleme, davetiye paketleme gibi işler popüler paketleme işleri arasında yer alır. Tüm bu işlerin ilanlarına evde paketleme işi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

4- Çeviri yaparak para kazanmak

Bayanlar için evde iş fikirleri arasında bir diğer önemli işlerden birisi de çeviri işleridir. Eğer iyi derecede yabancı diliniz varsa tercüme bürolarına başvurarak ya da forumlara üye olarak çeviri hizmeti verebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca yabancı dilde makale yazarak ve bunların satışını yaparak da ek gelir elde edebilirsiniz.

5-Ürün girişi yaparak para kazanmak

Evde iş yapma fikirleri arasında popüler bir diğer iş de ürün girişi yapmaktır. E-ticaret sitelerinin artışı ve online satışların yükselmesi ile birlikte e-ticaret sitelerinin eleman ihtiyacı da her geçen gün artmaya başlamıştır. Evden ürün girişi yaparak siz de ek gelir elde edebilirsiniz. İş oldukça basittir. Girilecek ürünlerin bilgisi ve açıklamaları liste olarak size verilir. Siz girişini sağlarsınız. R10.net ve wmaraci.com forum siteleri üzerinden her gün yüzlerce ilan verilmektedir. Bunları takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

6-Dolap/Gardrops’tan satış yapmak

Ev hanımları için iş fikirleri arasında bence en kolayı ve en çok para kazandıranıdır. Dolap ve Gardrops üzerinden satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Hem 2. el ürünleri hem de sıfır ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Toptancılardan özellikle çocuk giyim ve bayan iç giyim ürünlerini toptan alarak Dolap üzerinden satışını yapabilirsiniz. Bu şekilde çok ciddi gelirler elde edenler vardır.

Evde yeni iş fikirleri listesini sizin için güncellemeye devam edeceğiz. Eğer evde farklı iş fikirleri ile para kazanmak isterseniz sayfamızdaki ilanların altında yer alan başvuru formundan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evde iş yapmak istiyorum ne yapabilirim?

Evde yapılabilecek birçok iş vardır. Paketleme işleri, ikinci el elbise satmak, e-ticaret siteleri için ürün girişi yapmak, makale yazarlığı yapmak, çeviri işleri, anket doldurmak, reklam izleyerek para kazanmak, online ders vererek para kazanmak bu işlerin başında gelmektedir.

Evde ne yapsam para kazanırım?

Özellikle boş zamanı fazla olanlar bu soruyu kendisine sorar. Bundan önce kendinize şu soruyu sorun. En becerikli olduğum ya da uzmanı olduğum iş ne? Örneğin ben makale yazarlığını seviyorum ve bu sitemde bunu yaparak gelir elde ediyorum. Siz de sevdiğiniz ya da uzmanı olduğunuz işleri pazarlayarak ya da yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Sermayesiz ne iş yapabilirim?

Sermaye olmadan yapılabilecek birçok iş vardır. Sayfamızda paylaştığımız evde paketleme işleri, online ve freelancer işler, online ders verme, çeviri ya da makale hizmetleri, dropshipping sermayesiz olarak yapabileceğiniz başlıca işler arasında yer almaktadır.

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle