Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Dikiş İşi ile Ek Gelir İmkanı & Haftalık 500 TL

Evde dikiş işi ülkemizde popüler ek işler arasında yer almaktadır. Ülkemiz tekstil alanında oldukça gelişmiştir ve bu nedenle de özellikle tekstil bölgelerinde evden çalışabilecek işçi ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle son zamanlarda internette “evlere düz makine işi verilir” ilanlarında büyük bir artış vardır. Eğer siz de evde dikiş işi yapmak istiyorum ve para kazanmak istiyorum diyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Bu yazımızda evlere dikiş işi verenlere nasıl ulaşabileceğiniz, işi nasıl yapabileceğiniz, aylık ne kadar kazanabileceğiniz ve iş başvurularını nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi verilecektir.

Evde dikiş işi nasıl yapılır?

Evde dikiş nakış işleri evde ek gelir elde etmek isteyenler için cazip işlerden birisidir. Dikiş becerisi gerektiğinden herkesin yapabileceği bir iş değildir ve biraz zordur. Dikişten anlayan ev hanımları için uygundur. Eğer siz herkesin yapabileceği ek işler isterseniz evde ek iş ilanları sayfamızdan size uygun ilanlara göz atabilirsiniz.

Evde dikiş işi dediğim gibi biraz zordur. Bu nedenle diğer ek işlere göre aylık kazancı daha yüksektir diyebiliriz. Bu işi yapmak istiyorsanız öncelikle evlere dikiş işi veren firmaları iyi araştırmalısınız. İnternette birçok ev dikiş nakış iş ilanları var ancak bunların çoğu asılsız ilanlardır. Ayrıca sırf telefon numaranızı almak için dolandırıcılar da ek iş ilanları çıkabilmektedir. Bu nedenle bunlara güvenmeyin ve kişisel bilgilerinizi bunlarla paylaşmayın.  Firmayı bulduktan sonra size yapacağınız iş hakkında bilgilendirme yapılır. İşin yapılış şekli ve teslim süresi gibi şartlar tarafınıza iletilir. İşi yapar, teslim eder ve son olarak ödemenizi alırsınız.

Evde dikiş işi ne kadar kazandırır?

Bu işten kazanılabilecek para evde dikiş işi verenler ile size bağlı olarak ay içerisinde değişir.  Ayrıca bazı firmalar evde çalışıyor olmanıza rağmen sigortanızı da yapmaktadır. Bu işte parça başına ödeme yapılmaktadır. Ortalama haftalık kazanç 1000 TL aylık ise 4000-5000 TL kadar olabilmektedir.

Parça başı dikim fiyatları genellikle küçük parçalar için ortalama 10 TL gibi rakamlar olurken daha büyük parçalar için 40-50 TL gibi rakamları bulabilmektedir. Net bir tutar belirtmek mümkün bulunmamaktadır.

Evde dikiş işi veren firmalar

Evde dikiş işi veren firmalar Türkiye’nin her yerinde bulunmaktadır.  Eğer bu işi yapabilirim diyorsanız doğrudan firmalar ya da aracı ve güvenilir resmi iş ilan siteleri üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurunuz bulunduğunu İl/İlçe durumuna göre değerlendirilir ve size uygun bir iş olursa iletişim kanalları üzerinden dönüş sağlanır.

Evlere nevresim dikiş işi veren firmalar

Evlere nevresim dikiş işi veren firmalar son zamanların popüler işverenleri arasındadır. Özellikle tekstilde yurtdışına ihracatın artması ile beraber nevresim ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır. Özellikle tekstil bölgesi olan Adana, Denizli, İstanbul ve Bursa’da bu iş ağırlıklı olarak verilmektedir. Siz de bu firmalardan birisinden iş almak için hemen başvurunuzu ilgili kanallar üzerinden yapabilirsiniz.

Bursa’da evde dikiş işi veren firmalar

Bursa’da evde dikiş işi veren firmalar ile son zamanlarda birçok elemana ihtiyaç duymaktadır. Eğer Bursa il/ilçelerinde ikamet ediyorsanız “Fason dikim işi verilir” firmalarından iş almak için hemen başvuru kanalları üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Evde parça başı dikim işi Bursa firmaları başvurunuz üzerine kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaklardır.

Sakarya evde dikiş işi

Sakarya evde dikiş işi ile Sakarya ya da çevre il/ilçelerde yaşıyorsanız başvurunuzu yaparak çalışmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sakarya firmaları iletişim kanalları üzerinden size dönüş yapacak ve işin detaylarını aktaracaktır.

Evde parça başı dikim işi İzmir

Evde parça başı dikim işi İzmir ve çevresinde de oldukça popülerdir. İzmir il/ilçelerinden birisinde ikamet ediyorsanız başvurunuzu yapın ve ek iş fırsatlarından yararlanmaya başlayın.

Evde parça başı dikim işi İstanbul

Evde parça başı dikim işi İstanbul ve çevresi için yoğun olarak eleman talebinin olduğu işler arasındadır. Parça başı dikim ile ev hanımları para kazanmakta ve aile bütçesine katkı sağlamaktadırlar. İşi yapabilmek için dikim beceresi olan ve tercihen bu işi daha önce yapanlar talep edilmektedir. Eğer bu şartlara haizseniz başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evlere nevresim dikim işi veren firmalar

Evlere nevresim dikim işi veren firmalar aracılığı ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye dilimi yapılacak ürünler kargo ile gönderilmekte ve teslimatta ödemeniz sorunsuz olarak gerçekleşmektedir. Bu işyerlerinden iş almak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evlere bakliyat torbası dikiş işi verilir

Evlere bakliyat torbası dikiş işi verilir ilanlarını siz de son zamanlarda çok gördünüz değil mi? Torba dikim işi özellikle marketlerde poşetlerin para ile satılmaya başlanmasından sonra baya cazip bir iş haline gelmiştir. Siz de bu işi yapmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın.

Evde dikiş iş ilanları

Evde dikiş iş ilanlarına güvenilir kariyer sayfalarından ulaşabiliriz. Evde ek kazanç imkanını arttırmak için aşağıdaki işlere de göz atabilirsiniz;

Evde dikiş dikecek bayan

Evde dikiş dikecek bayan eleman arayan firmalar son zamanlarda bizden bir hayli fazla eleman talep etmeye başladı. Eğer evde parça başı dikim işi için uygun zamanınız ve en önemlisi de yeteneğiniz varsa ve evde dikiş işi arıyorum diyorsanız ilgili kanallar üzerinden hemen başvurunuzu tamamlayın.

4.5/5 - (2 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Slm hayırlı güler dilerim ve İstanbul da yaşıyorum sanayi tipi otomatik düz singer makinesi var ek iş olarak yapmak istiyorum

  2. Slm hayırlı güler dilerim ve İstanbul da yaşıyorum sanayi tipi otomatik düz singer makinesi var ek iş olarak yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle