Ek İş FikirleriGüncel Ek İşler

Evde Davetiye Katlama İşi- 4000 TL Garanti Kazan

Evde davetiye katlama işi yaparak ek kazanç sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Özellikle nişan ve düğün sezonlarının popüler ek işlerinden birisi olan evde davetiye işi ile siz de evinizin bütçesine katkıda bulabilirsiniz. Size evde davetiye katlama işi verenler konusunda bilgi veriyor ve kolay yoldan ek kazanç elde edebileceğiniz hakkında verileri paylaşıyoruz. Yazımızın devamında bu işi nasıl yapabileceğiniz, ne kadar kazanabileceğiniz ve en önemlisi de nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgi verilecektir.

Evde davetiye işi nasıl yapılır?

Evlere davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaraları bilgisine nasıl ulaşabileceğiniz konusuna geçmeden önce kısaca işin nasıl yapıldığına değinelim. Bazı zor davetiye modelleri hariç az bir el becerisi olan herkesin yapabileceği bir iştir. Öncelikle evde ek iş davetiye katlama işi veren firmaları iyi araştırmalı ve size uygun olan bir firma seçmelisiniz.

Davetiye katlama işi evde kolayca ve evdeki herkesin yapabileceği bir iştir. Firma ile anlaştıktan sonra firma yetkilisi gerekli bilgilendirmeyi yapar. Davetiyeyi kargo ya da bizzat teslimatla adresinize bırakırlar. Firma yetkilisi işin nasıl yapılacağı, davetiyeleri nasıl katlamanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirir ve yapılmış örnek davetiyeleri bırakır. Bunların ardından siz seri bir şekilde katlama işine başlar ve işi bitirerek firmaya teslim edersiniz. Firma gerekli kontrolleri sağladıktan sonra ödemenizi gerçekleştirir.

Evde davetiye katlama işi yapanlar ne kadar kazanır?

Evde davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaralar

Evde davetiye katlama işi yaparak 2022’de aylık ortalama 4000-5000 TL ek gelir sağlayabilirsiniz. Tabi katlanan davetiye sayısına, davetiye hazırlatan firmanın vermiş olduğu işe ve parça başına ödenen ücrete ve en önemlisi de sizin performansınıza göre alınabilecek gelir tutarı değişkenlik göstermektedir. Ortalama söylemek gerekirse haftalık minimum 700-800 TL gelir sağlayabilmektedir.

Evde davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaraları

Evde bayanlara davetiye katlama işi veren firmalar iletişim ve diğer bilgilerinin gizli kalmasını talep etmektedirler. Şu an tüm Türkiye’de faaliyet gösteren binlerce firma vardır. Özellikle evde davetiye katlama işi İstanbul, İzmir, Konya, Adana, Ankara, Bursa gibi illerde birçok firma bulunmaktadır. Matbaalardan da sıklıkla evde çalışabilecek ve davetiye katlayabilecek eleman istenmektedir. Bu işi yaparak gelir elde etmek için yapmanız gereken çok basit. İşkur ya da aracı diğer firmalar aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Antalya evde davetiye katlama işi

Antalya evde davetiye katlama işi veren firmaların yoğun olduğu illerimizden birisidir. Düğün ve nişan turizminin gelişmiş olması, tesis sayısının fazla olması ve özellikle de yurtdışından talebin fazla olması nedeni ile Antalya evde davetiye katlama işi veren firmalar sürekli olarak eleman talep etmektedirler. Eğer siz de Antalya evde davetiye katlama işi yeri ile bir sözleşme imzalamak ve bu işi yapmak istiyorsanız hemen ilgili başvuru kanalları üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizli evde davetiye katlama işi

Denizli evde davetiye katlama işi veren firmalar  bir hayli fazladır. Şu anda Denizli’de evde davetiye katlama işi veren firmaların sayısı yüzlercedir. Bunlar sürekli Denizli ili ve ilçelerinde evden çalışabilecek işçi talep etmektedir. Eğer Denizli İl/ilçelerinden birisinde ikametiniz varsa başvurunuzu ilgili kanallardan yapabilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi Manisa

Evde davetiye katlama işi Manisa ve çevresinde popüler işler arasındadır. Manisa il/ilçelerinde anlaşmalı olunan birçok matbaa bulunmaktadır. Eğer siz de bunlardan birisinden iş almak ve kazanç sağlamak isterseniz hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi Adana

Evde davetiye katlama işi Adana‘da ve ilçelerinde ikamet edenler için çok iyi fırsatlar sunmaktadır. Adana’da bu işi evlere veren birçok firma bulunmaktadır. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bolu evde davetiye katlama işi

Bolu evde davetiye katlama işi Bolu ve çevre ilçelerde ikamet eden ev hanımlarına, öğrencilere ve ek iş yapmak isteyenlere iş fırsatı sunmaktadır. Eğer davetiye işi yapmak istiyorum diyorsanız ve  bunların arasına katılmak istiyorsanız vakit kaybetmeden başvurunuzu hemen yapın.

İnegöl evde davetiye katlama işi

İnegöl evde davetiye katlama işi İnegöl’de ikamet eden birçok kişiye evden çalışarak ya da ek zamanlarını değerlendirerek para kazanma fırsatı sunmaktadır. Hem Türkiye geneli firmalardan hem de İnegöl’e kayıtlı firmalardan iş almak için yapmanız gereken tek şey başvurunuzu yapmak olacaktır.

Yalova davetiye katlama işi

Yalova davetiye katlama işi Yalova ve ilçelerinde ikamet edenlere aylık en az 4000-5000 TL gelir elde etme imkanı sunmaktadır. Yalova ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız ve evde davetiye paketleme işi yaparak bütçenize katkıda bulunma gayeniz varsa hemen başvurun.

Yağmur davetiye evlere iş

Yağmur davetiye evlere iş veren önemli firmalar arasında yer almaktadır. Firmaya doğrudan başvurarak ya da aracı sitelerden başvurarak Yağmur davetiyeden eve iş alabilirsiniz.

Davetiye Katlama işi Sahibinden

Davetiye Katlama işi Sahibinden sitesi üzerinden de verilebilmektedir. Ancak burada verilen ilanlara dikkat edin. İlan sahibinin sahibinden üzerinden verdiği ilanların bir tür dolandırma yöntemi olmadığından emin olun. İlan sahibinin sahibinden.com profiline ve geçmişine göz atın.

Evde davetiye katlama işi başvurusu

Evde davetiye katlama işi konusunda bilgi vermeye çalıştım. Eğer evde davetiye yapımı işi yapmak isterseniz hemen aracı firmalardan evde davetiye katlama başvuru formunu doldurarak başlayın. Diğer evde ek işler için ek iş fikirleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıda bağlantısı verilen ek işlere de göz atabilirsiniz. 

5/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle