Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Evde Baharat Paketleme İşi & Günlük 250 TL Kazan

Evde baharat paketleme işi ile aylık yüksek miktarlarda gelir elde etmek ister misiniz? Evde ek iş sitesi olarak bugün sizlere ek iş olarak popüler olan işlerden birisi olan baharat paketleme işinden bahsedeceğim. Bu işle ciddi anlamda yüksek kazançlar sağlayan kişiler var. Siz de bunların arasına katılmak isterseniz o zaman yazımızın devamını okuyabilirsiniz. İlanın devamında bu işten ne kadar para kazanabileceğiniz, işin nasıl yapıldığı ve iş başvurusunu nasıl yapabileceğiniz ile ilgili tüm ayrıntılar verilecektir.

Evde baharat paketleme işi nasıl yapılır?

Evde baharat paketleme işi çok kolay bir iştir. Firmalar baharatı ve poşetlerini evinize teslim eder. Yanında poşetlerin ağzını kapatmak için bir de makine bırakır. Ayrıca gramajlarını ayarlamak için küçük de bir tartı bırakırlar. Siz baharatları poşetine/ambalajına koyar ve ağzını uygun bir şekilde kapatırsınız. Firmalar yaptığınız paket başına ödeme yapar.

Baharat paketleme işi zor değildir. Evde herkesin yapabileceği bir iştir. Tüm aile bireyleri yapabileceği için teslim edilecek paket sayısı artar ve buna göre de ek gelir imkanınız artmış olur. Çünkü diğer tüm işlerde olduğu gibi evde baharat paketleme işinde de ne kadar çok paket yapılırsa aylık gelir o kadar yükselmektedir.

Evde baharat paketleme işi ne kadar kazandırır?

Baharat paketleme işinde ödemeler günlük, haftalık ya da aylık olarak yapılmaktadır. Kazançlar işin ve firmanın durumuna ve en önemlisi de sizin durumunuza göre farklılık gösterir. Firma eğer her gün iş veriyorsa ve siz de zamanında paketleme yaparak teslimat yapıyorsanız kazancınız bu oranda yükselmektedir. Firma her gün iş vermiyorsa aylık kazanç size bağlı olmayacaktır. Ortalama bu işte paket başına 2022’de 2-5 TL arasında rakamlar ödenmektedir. Günlük kazanç ortalama 75-100 TL civarında olabilirken haftalık 750-1000 TL, aylık ise 4000-5000 TL arasında bir gelir imkanı doğmaktadır.

Evde baharat paketleme işi veren firmalar

Evde baharat paketleme işi veren firmalar ile Türkiye genelinde anlaşmamız vardır. Bu firmalar güvenlik nedeni ile iletişim bilgilerinin internet ortamında paylaşılmasını istememektedirler. Bu nedenle buradan sizinle iletişim numarası ve e-posta adresleri gibi adresleri paylaşamıyorum. Şu an özellikle Gaziantep, Diyarbakır gibi Güneydoğu illerinde birçok firma ile anlaşmamız var. Ayrıca İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa evde baharat paketleme işleri veren firmalar ile de anlaşmamız mevcut. Eğer siz de bu baharat firmalarından iş almak istiyorsanız hemen aşağıdaki başvuru formunu doldurarak gönderin. Evde para kazanmak için yapabileceğiniz diğer tüm evde paket işine güncel ek iş ilanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Evde baharat paketleme işine nasıl başvurabilirim?

Evde baharat paketleyerek para kazanmak için iş başvurusu yapmak için aracı iş ilan sitelerini ve devletin resmi iş ilan sitesi olan İşkur sayfasındaki iş ilanlarına başvurmanız gerekmektedir.

Bugün evde baharat paketlemek işini nasıl yapabileceğiniz, aylık ne kadar kazanabileceğiniz, firma bilgileri ve işin tüm detayları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bu iş imkanından yararlanmak için yapacağınız tek şey doğru başvuru firmasını bularak iş başvurusu yapmak. Ayrıca sitemizdeki diğer tüm iş ilanlarına da göz atarak iş imkanları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Hem ev hanımlarına hem de öğrencilere uygun birçok iş bulunmaktadır. Beni kimse aramıyor, dönüş yapmıyor demeyin. Başvurunuzu gerçekleştirin. Firmalarımız kısa sürede emin olun dönüş sağlamaktadır. Saygılarımla bol kazançlı günler dilerim.

Dilerseniz Evlere İş Veren Firmalar & Garanti İş & Ek Gelir sayfamızdan diğer firmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba ismim Deniz Önen hemşireyim 2 kız çocuğum vr okuyolar tek maaşıml geçim sağlıyorum evim kira evde bu tazz işler yapmak istiyorum

  2. Merhabalar, İstanbul’da ikamet etmekteyim. Evde paketleme işi için yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle