Ek İş FikirleriGüncel Ek İşler

Evde Anahtarlık Yapımı Ek İş & Ayda 4000 TL Kazan

Evde anahtarlık yapımı işi ile aylık 5000 TL’ye kadar ek kazanç elde edebilirsiniz. Evde anahtarlık işi son zamanların trend ek işleri arasında yer alıyor. Ek iş olarak yapabileceğiniz bu iş ile ilgili ayrıntılar bu içeriğimizde verilecektir. Ayrıca sayfamızdaki diğer ek işlere hakkında da bilgi edinerek bütçenize katkıda bulunmaya başlayabilirsiniz. 

Evde anahtarlık yapımı ek iş nasıl yapılır?

Evde anahtarlık yapımı için öncelikle iyi bir ek iş firması bulmanız lazım. Özellikle E-ticaret üzerinden satış yapan çoğu firma anahtarlık işini ev hanımlarına, öğrencilere ve boş zamanlarını ek gelirle değerlendirmek isteyenlere yaptırmakta. Böylece hem firma siparişlerini hızlı teslim edebilmekte hem de çoğu kişiye ek iş fırsatı sunmaktadır.

Evde anahtarlık ek işi yapmak için öncelikle iyi ve güvenilir bir firma bulmanız lazım. Firmalara kariyer.net, indeed gibi güvenilir iş ilan siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Örneğin kariyer.net sitesine girerek arama bölümüne “Evde ek İş ilanları” yazıp il/ilçenize uygun ek iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Tabi bunun için CV oluşturmanız, mülakata girmeniz gibi bazı prosedürleri yerine getirmeniz gerekiyor bu emek harcamanıza neden olur. 

Evde anahtarlık işi veren firmalar iş talebiniz üzerine size iletişim kanalları üzerinden erişirler. İşin detayları, parça başına ödenecek ücretler gibi konularda ayrıntılı olarak bilgilendirme yaparlar. Daha sonra malzemeleri adresinize kargo ya da araçla bırakırlar. İşin nasıl yapılacağını anlatır ve birkaç numune bırakırlar. İşi bitirip teslim ettikten sonra ödemeniz haftalık ya da aylık olarak hesabınıza aktarılır.

Evde anahtarlık yapıp satmak ne kadar kazandırır?

Evde anahtarlık yapımı ek iş ile aylık 4000 TL’ye kadar kazanan kişiler var. Tabi bu işten aylık elde edilecek gelir firmadan firmaya, parça başına ödenecek ücrete, sizin performans ve teslim süresi gibi birçok kritere göre değişir. Ortalama parça başı ücret 1,5-2 TL gibi rakamlardır. Günce 50-60 tane yapabilirsiniz. Bu durumda günlük 75-100 TL arasında bir gelir elde etme imkanınız olacaktır.

Evde anahtarlık yapımı veren firmalar

Evde anahtarlık yapımı veren firmalar için telefon, adres ve diğer iletişim bilgilerini  paylaşamıyoruz. İnternette bilmediğiniz ek iş siteleri üzerinden paylaşılan numaralar, whatsapp iletişim numaraları gibi numaralara güvenip aramayın. Çoğu dolandırıcı firma. Güvenilir sitelerden aldığınız numaralarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca size önerim T.C. numaranız, açık ev adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi hiç bir ek iş sitesi ile paylaşmamanız.

Evde anahtarlık yapım işi başvurusu nasıl yapılır?

Evde anahtarlık işi hakkında bilgi verdikten sonra gelelim bu iş için başvurunuzu nasıl yapabileceğiniz hususuna. Başvuruları doğrudan firmaya ya da İşkur gibi iş ilan siteleri üzerinden yapmanızı öneririm.

Aşağıdaki ilanlara başvurarak evde iş ve kazanç şansınızı arttırabilirsiniz;

Anahtarlık hangi iple örülür?

Anahtarlıktan beklentinize göre kullanacağınız ipin türü değişir. Düz püsküllü bir şey yapma gayeniz varsa String tipi ip kullanmanızı öneririm. Dalgalı püskül yapma gayen varsa bu durumda 3 mm 2 bükümlü ip kullanmanız lazım.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle