Ek İş FikirleriGüncel Ek İşler

Elişi Satın Alan Firmalar & Ürünlerini Hemen Sat

Elişi satın alan firmalar ev hanımlarına kendi imkanları ile ürettikleri dantel, süs eşyası ve diğer el işi ürünlerinin satışını yaparak kazanç imkanı sağlıyor. Eğer siz de el emeği satılan siteler hakkında bir araştırma yapıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu içeriğimde elişi örgülerimi nasıl satabilirim sorusunun cevabı ayrıntılı olarak verilecektir. Güncel tüm el işi pazarı hakkında bilgi bulabilirsiniz.

El emeği satılan siteler

El emeği satılan siteler hem yurtiçinde hem de yurtdışında gelişen teknoloji ile birlikte hızla artmaktadır. Satış yapmak için birçok seçeneğiniz vardır. Tabi burada online mı satmak istiyorsunuz yoksa doğrudan toptancılara mı satmak istiyorsunuz bunun kararını öncelikle vermeniz gerekiyor. Eğer el işi dantel alan yerlerden ziyade online olarak satmak istiyorsanız en uygun satış kanalları aşağıda verilmiştir. Online olarak satış yapabileceğiniz başlıca platformlar şunlardır;

 • Trendyol, N11, Hepsiburada, Dolap, Çiçek Sepeti, Amazon gibi online pazar yerleri,
 • Etsy ( özellikle yurtdışına satış için en önemli platformdur),
 • Facebook ( El işi ve bu işi yapan toptancıların guruplarına üye olarak ürünlerinizi paylaşabilir ve satış yapabilirsiniz)
 • Artfire,( Global olarak tüm dünyada satış yapabileceğiniz en büyük platformlardan birisidir)
 • Shopfy: Hem Türkiye hem de globalde el işi ürünlerini satabileceğiniz popüler platformlardan birisidir.
 • İcraft: Bu site tamamen el işi ürünlerin üretilmesi, satılması için kurulan bir platformdur. Platforma üye olarak satışa başlayabilirsiniz.
 • Pinterest, instagram ve diğer sosyal medya kanalları: Özellikle İnstagram günümüzün çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasındadır. Sosyal medya reklamcılığı hakkında bilginiz varsa reklam ile daha fazla kitleye ulaşabilir ve ürünlerinizi satabilirsiniz.

En çok satılan el yapımı ürünler ve satışı kolay diğer ürünler hakkında bilgi için kolay satılacak ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Trendyol’da elişi satmak

Trendyol’da elişi satmak kulağa cazip bir iş fikri gibi gelebilir ancak o kadar kolay olmadığını söylemem gerekir. Türkiye’nin en fazla satış yapan e-ticaret sitesi olan Trendyol aynı zamanda satış yapmak için de en büyük pazaryerlerinden birisi. Satıcı sayısının fazla olması doğal olarak rekabeti de arttırmaktadır. Herkesin yaptığı ve sattığı rekabeti yüksek ürünlerle Trendyol’da satış yapamazsınız. Eğer elinizdeki ürünün rekabeti düşükse bu durumda Trendyol sizin için uygun bir platform olacaktır. Eğer satış yapabilirim diyorsanız Trendyol Mağaza Başvurusu sayfasından kolayca ve birkaç dakika içerisinde mağazanızı açabilirsiniz.

Dantel satın alan yerler

Yukarıda kadın el işi satış siteleri bölümünde online olarak satış yapabileceğiniz platformları listeledim. Kendi imkanları ile el işi, süs eşyası yapıp satan kadınlar vergiden muaftır. Bu muafiyet ile sanal pazar yerlerinde mağazanızı açarak satışa başlayabilirsiniz. 

BİTCOİN’E HEMEN ŞİMDİ BYBİT İLE YATIRIM YAPMAK İÇİN TIKLA !!

Yurtdışına elişi satışı

Yurtdışına elişi satışı son zamanların trend ve kazançlı işlerinden birisi. El işinden kasıt sadece dantel ve benzeri şeyler değil el ile yapılan her şeydir. Süs eşyaları, kişiye özel tasarımlar ve aklınıza gelebilecek her türlü el yapımı ürün bu guruba girer. Yurtdışına satış için en uygun platformlar ETSY, İcraft ve Shopfy platformlarıdır. Bu platformlara üye olarak yurtdışında satışa başlayabilirsiniz.

El işi satın alan yerler İzmir yakınında

El işi satın alan yerler İzmir yakınında oldukça fazladır. Dilerseniz çevrenizdeki toptancılara sorarak bunlar hakkında bilgi alabilir ya da internetten araştırabilirsiniz.  

Yaptığım el işlerini nerede satabilirim?

El işlerini satabilmek için birçok seçenek var. Eğer ticari mükelleflik ile uğraşmak ve vergi kaydı açtırmak istemezseniz Dolap, Gardrops gibi uygulamalar ya da İnstagram, Facebook gibi sosyal medya siteleri üzerinden satışını yapabilirsiniz.

BİTCOİN’E HEMEN ŞİMDİ BYBİT İLE YATIRIM YAPMAK İÇİN TIKLA !!

2.6/5 - (5 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Merhaba ismim Asiye amigurumi yapıyorum uzun zamandır satmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim Instagram sayfam @sumbulun örgü dünyası
  Facebook sayfamda aynı

 2. Adanada yaşıyorum amigurumi oyuncaklar satmak istiyorum instgram adresim @uceller2020_amigurumi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle