Evde Paketleme İşiGüncel Ek İşler

Çorap Paketleme İşi – 2023

Çorap paketleme işi ile ek gelir sağlamak ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Evde paketleme işi çorap alanında iş veren yüzlerce firmadan birisinden iş alarak siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternette ek iş çorap paketleme işi veren firmalar konusunda birçok bilgi mevcuttur. Ancak ne yazık bunlar gerçek bilgileri yansıtmamaktadır. Paylaşılan bu ek iş çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaralarının çoğu sahte numaralardır. Eğer evde çorap paketleme işi ile para kazanmak istiyorsanız doğru ve güvenilir bilgiler için doğru sitede olduğunuzu söyleyebilirim. 

Evde çorap paketleme nasıl yapılır?

Fason çorap paketleme işi oldukça basit bir iştir. Öncelikle güvenilir bir firma bulmalı ve iş başvurusu yapmalısınız. Güvenilir çorap paketleme işi veren firmalara aracı ve güvenilir iş ilan sitelerinden erişebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra firma uygun görürse size telefonla ya da birebir görüşme ile iş konusunda bilgilendirme yapar. Daha sonra çoraplar ve ambalaj/paket malzemeleri firma yetkilisi tarafından adresinize teslim edilir. Size yapılmış birkaç numune gösterilir. İşin nasıl yapılacağı da anlatılır. Zaten oldukça kolay bir iştir ve kısa sürede pratik kazanarak günde yüzlerce paketleme yapabilirsiniz.

Evde babet çorap paketleme nasıl yapılır?

Evde babet çorap paketleme işi de normal çorapla aynıdır. Tek farkı paketlenecek malzemelerin babet çoraplar olmasıdır. Firma size babet çorapları ve gerekli malzemeleri adresinize teslim eder. Yapılmış numuneleri gösterir. Size işin nasıl yapılacağını anlatır. Oldukça basittir. Babet çoraplar ayrı bir çuvalda, ambalajlar ayrı bir çuvalda adresinize bırakılır. Siz bunların paketlemesini yaparsınız. Özel bir beceri gerektirmez. Herkesin yapabileceği bir iştir.

Evde ek iş çorap paketleme ne kadar kazandırır?

Evde babet çorap paketleme

Evde ek iş çorap paketleme işi kazancı işi aldığınız firma ve size bağlı olarak ay içinde değişiklik gösterir. Bazı firmalar paket başına 0,5 kuruş öderken bazısı 1-1,5 lira gibi rakamlar öder. Yani ortalama günde 100-150 paketleme yaptığınızı varsayarsak ve günlük de düzenli iş verildiğini varsayarsak günlük ortalama geliriniz 100-150 TL, aylık ise 2500-3500 TL aralığında olabilmektedir.

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar

Çorap paketleme işi numarası internette paylaşılamamaktadır.  Tüm Türkiye’de Kurumsal firmalar da dahil olmak üzere bu işi veren yüzlerce firma bulunmaktadır.  Eğer gerçek çorap paketleme işi veren firmalardan iş almak istiyorsanız vakit kaybetmeden aşağıdaki güvenilir firmalar aracılığı ile başvurunuzu yapmalısınız. 

Penti evde çorap paketleme

Penti evde çorap paketleme işi veren Kurumsal ve en büyük firmalar arasında yer almaktadır.  Penti gibi kurumsal bir firmadan Penti çorap paketleme işi almak istiyorsanız hemen doğrudan firmaya ya da aracı iş ilan siteleri üzerinden başvurabilirsiniz. Ödemeler, teslimatlar ve her şey zamanında yapılmaktadır. Penti evlere iş imkanından yararlanmak için ise yapmanız gereken başvurunuzu hemen yapmaktır. 

Lcw evde çorap paketleme

LCW evde çorap paketleme işi ile ek gelir elde eden yüzlerce kişi arasına sizde katılmak ister misiniz? O zaman vakit kaybetmeden hemen başvurunuzu aracı iş ilan siteleri ile gönderin. LCW tüm Türkiye’de çorap paketleme işi veren önemli firmalar arasında yer almaktadır.

Çorap paketleme iş ilanları

Çorap paketleme iş ilanları birçok internet sitesinde mevcut. Ancak yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bunlar tamamen sahte işyerleri. Ek iş veren hiç bir firma bilgilerini açık olarak ilanlarda paylaşmamakta. Bu nedenle başvurunuzu güvenilir iş ilan siteleri ile yapmanız gerekmektedir. Ayrıca İşkur iş ilanları sayfasından paketleme işçisi iş ilanlarına bakabilir ve size uygun olanlara başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Çorap paketleme iş ilanları İstanbul

Çorap paketleme iş ilanları İstanbul‘da ağırlıklıdır. Firmalar en çok İstanbul bölgesinden çalışacak eleman talep etmektedir. Özellikle Esenyurt çorap paketleme firmaları ve Maltepe çorap paketleme firmalarının eleman ihtiyacı oldukça fazladır. Bu firmalardan iş almak için uygun yerlerden başvurmanız  yeterli olacaktır.

Evde babet çorap paketleme telefon numarası

Evde çorap paketleme işi telefon numarası Kişisel Veriler Kanunu kapsamında paylaşılamamaktadır. Firmalar telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerin paylaşılmasını istememektedirler. Bu nedenle başvuruları güvenilir aracı firmalara yapmanız gerekmektedir. 

Evde çorap paketleme işi başvuru

Evde çorap paketleme işi veren-firmalar için başvurularınızı aracı firmalar aracılığı yapabilirsiniz. Yapmanız gereken ise hemen aracı firmalar ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Firmalar iletişim üzerinden dönüş sağlayacaktır. Penti evde paketleme başvuru formu için aracı firmaları kullanabilirsiniz. 

Evde çorap paketleme yorumları

Evde çorap paketleme yorumları bu işi yapacak olanlar için yol gösterici olmaktadır. Yorumlara sayfanın altından ulaşabilirsiniz. Eğer bu işi yaptıysanız ya da yapmak istiyorsanız siz de iş hakkındaki yorumunuzu ilgili alana bırakabilirsiniz. 

Evde çorap paketleme dolandırıcılığı

Evde çorap paketleme dolandırıcılığı dolandırıcıların kullandığı son yöntemler arasında. Size Whatsapp üzerinden erişerek ek iş fırsatı olduğunu ve bunun için kapora ödemeniz gerektiğini belirtirler. Sakın ha sakın kapora yatırmayın. Bu şekilde ek iş verilmez. Bu yöntemle verilen işler dolandırıcıların kullandıkları taktikler arasındadır. 

Aşağıdaki işlere göz atarak ek gelir imkanınızı nasıl katlayabileceğiniz hakkında bilgi bulabilirsiniz;

Çorap paketleme işi nasıl yapılır?

Çorap paketleme işlemi oldukça basit bir iştir. Firmalar paketleri ve çorapları ayrı ayrı teslim ederler. Siz bunları paketler ve teslim ettikten sonra ödemenizi alırsınız. Penti paketleme işi de aynı şekilde yapılmaktadır.

Evde çorap paketleme işi var mı?

Evde çorap paketleme işi favori ek işler arasındadır ve birçok firma evlere bu işleri vermektedir. Bu işi yapmak istiyorsanız hemen aracı firmalarla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Penti evlere iş veriyor mu?

Penti evlere iş veren önemli firmalar arasında yer almaktadır. Her bayi evlere iş vermemektedir. Penti’den eve iş almak için bayilerden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

3.5/5 - (2 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İsmim yasemin saglik sorunlarindan dolayi calisamiyorum evde paketleme isi ile aileme destek olmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle