Ek İş FikirleriGüncel Ek İşler

Boncuk İşi ile Ek Gelir İmkanı ( 2000 TL ile 3000 TL Arası Kazan)

Boncuk işi ile evden ek gelir kazancı elde eden yüzlerce kişi arasına girmek ister misiniz? Ev hanımlarına evde boncuk işi ile 2022’de aylık 7000-8000 TL kazanan kişiler olduğunu söylesek size abartı gelir mi? Evet bu mümkün. Evlere boncuk işi verenler konusunda size bilgi veriyoruz. Eğer evde boncuk paketleme işi yaparak gelir elde etmek istiyorsanız detaylar ve başvuru hükümleri yazımızın devamında verilmiştir.

Boncuk dizme işi nasıl yapılır?

Boncuk dizme işi nasıl yapılır?

Boncuk işi yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyorsanız öncelikle iş hakkında kısa bilgi verelim. Evde ek iş boncuk paketleme ya da ipe geçirme şeklinde olabilmektedir. Firmaların bu konuda farklı talepleri olabilmektedir. Bazı firmalar sadece boncukların 100’lü paketlere konulmasını talep edebilirken bazıları ise ipe geçirilmesini talep etmektedir. Her iki durumda da iş çok basittir. Herkesin yapabileceği işler arasındadır.

Evde boncuk paket işi trend ek işler arasında yer alır. Öncelikle firmaya başvurunuzu yaparsınız. Firma başvurunuzu değerlendirir. Size iş hakkında gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra malzemeler adresinize teslim edilir. İşin detayları anlatılır ve teslim süresi iletilir. İşi bitirip teslim edersiniz ve sonra ödemeniz gerçekleştirilir.

Evlere boncuk işi ne kadar kazandırır?

Evlere boncuk işi için aylık net bir gelir belirtmek zordur. Aylık elde edilecek net kazanç işi aldığınız firma, işin verilme sıklığı, yapılış zamanı ve teslimat süresine göre farklılık gösterir. 2022 ortalamalarına göre bu işi yapanların aylık ek gelirleri ortalama 3000-4000 TL civarındadır. Evde Ek iş sitemiz üzerinden iş alanların geri dönüş bilgilerine göre ortalama aylık gelir bu şekildedir.

Boncuk işi veren firmalar

Evlere boncuk işi dağıtanlar bilgilerinin gizli kalmasını talep etmekteler.  Aşağı yukarı tüm Türkiye’de bu işi veren firmalar bulunmaktadır. Tabi ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara, İzmir boncuk işi veren firmalar vardır. Firmalar iletişim bilgilerinin paylaşılmamasını istiyorlar.  Bu firmalardan birisinden ek iş almak hiç de zor değildir. Yapmanız gereken sadece uygun başvuru kanalları üzerinden başvurularınızı yapmak olacaktır. 

Evlere boncuk işi veren firmaların telefon numaraları

Evlere boncuk işi Veren firmaların telefon numaraları firmalar Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında bilgilerin paylaşılmasını kesinlikle istemezler. Çünkü iletişim numaraları paylaşıldığında firmalar yoğun şekilde aranmaktadır. Bu nedenle başvurular telefon yerine aracı firmalar ile alınmaktadır. Başvurunuzu aracı firmalara ya da doğrudan işveren firmaya yapmanız gerekiyor. 

Kocaeli evde boncuk işi

Kocaeli evde boncuk işi veren birçok firma vardır. Kocaeli il ya da ilçe sınırlarında yaşıyorsanız hemen başvurunuzu aracı firmalara yapabilirsiniz. 

Evlere boncuk işi veren firmalar İzmir

Evlere boncuk işi veren firmalar İzmir bölgesinde yoğun olarak bulunmaktadır. Eğer İzmir il/ilçelerinden birisinde ikamet ediyorsanız başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Boncuk işi verilir

Evlere boncuk işi verilir Maltepe, Ümraniye, İstanbul ve Tüm Türkiye’ye iş verilir. Bu işi yaparak evinizin bütçesine katkıda bulunmak için zaman kaybetmeyin. İş kolaydır ve herkes yapabilir. Tüm aile bireyleri ile bu işi kolayca yapabilir ve hızlı teslimat gerçekleştirebilirsiniz.

Evlere boncuk işi nedir ve nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Boş zamanınızı değerlendirme ve üstüne para kazanmak istiyorsanız siz de üşenmeden aracı firmalardan başvurularınızı yapın. Bana geri dönüş yapılmaz daha önce şansımı çok denedim diyorsanız yanılıyorsunuz.  Sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.

Aşağıdaki ilanlara da göz atarak ek gelir imkanınızı nasıl katlayabileceğiniz hakkında bilgileri bulabilirsiniz;

Evde boncuk işi nerden alabilirim?

Evde boncuk işini İşkur, Kariyer.net gibi güvenilir iş ilan sitelerinden, çevrenizdeki güvenilir firmalardan ve sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

2/5 - (1 {oy})

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. merhaba istanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum daha önce el işi ve boncuk işleri yapma deneyimim var boncuk işi ek işi istiyorum

  2. Merhaba atakumda ikamet etmekteyim çocuk gelişimi mezunuyum ama çalışmıyorum evde böyle bir iş yapmayı düşünüyorum .

  3. 1984 AKYAZI doğumluyum.Akyazı İmam Hatip Lisesi 2002 mezunuyum. Evli ve bir çocuk annesiyim. Evde yapılabilen tüm işleri yapabilirim evde tüm paketleme işlerinden yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle