Ek İş Fikirleri

Anket Doldurarak Para Kazanma & Haftalık 500 TL Garanti

Anket doldurarak para kazanma bilgisayar ya da telefon başında boş zamanı fazla olan ve internetten para kazanmak isteyenler için popüler işler arasında. Daha önce reklam izleyerek para kazanma başlıklı sayfamızdan reklam izleyerek nasıl para kazanabileceğiniz hakkında bilgi vermiştim. “Anket para kazan” şeklinde hizmet veren birçok site var. Bu içerikte anket ile para kazanmak için yapılması gerekenler ve anket doldurarak para kazanma siteleri hakkında size bilgi vereceğim. İnternetten anket doldurarak para kazanma işine ilave olarak sayfamızdaki diğer ek işlere başvurarak evde paketleme işleri ile de kazanç sağlayabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak

internetten anket doldurarak para kazanmak mümkündür ve bu şekilde haftalık harçlığını çıkaran birçok öğrenci vardır. Anket uygulaması ile anket dolduran ve para kazananların geri dönüşlerine göre haftalık kazançları ortalama 500-600 TL olmaktadır. İçeriğin devamında anket doldurarak para kazandıran siteleri sizinle paylaşacağım. Ayrıca anket doldurma işi veren firmalardan iş almak isterseniz yazımızın sonundaki başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Anket doldurarak nasıl para kazanılır?

Online anket para kazanma kolay bir iştir ve herkes yapabilir. Anket cevaplayarak para kazanma işi için;

  • Öncelikle anketlerden para kazandıran sitelere üye olmanız ve tüm doğrulama işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. En güvenilir anket siteleri listesi içeriğimizin devamında paylaşılmıştır.
  • Üye olduktan sonra sıra paralı anket doldurma işlemine geliyor. Uygulama size anketleri gönderir ve tamamlamanız için belli bir süre tanır.
  • Anketleri doğru bir şekilde ve eksiksiz doldurmanız gerekir.
  • Anketi başarı ile tamamladıktan sonra genellikle aynı gün ya da birkaç gün içerisinde anketten kazandığınız ödül hesabınıza yansır.
  • Online para kazandıran anket sitelerinde ödüller ödeme eşiğine vardığında çekme talebinde bulunursunuz. Ödemeler nakit ya da hediye çeki şeklinde yapılır.

Güvenilir anket siteleri

Anket yap para kazan için birçok uygulama ve site bulunmaktadır. Ancak anket çözerek para kazanma uygulamalarının hepsi güvenli değildir. Bu nedenle kişisel veriler ve bilgilerinizi her bulduğunuz site ve ya uygulama ile paylaşmamanızı öneririm. Şimdi sizinle en iyi para kazandıran anketler sitelerini sırasıyla paylaşıyorum.

1-Swagbucks Türkiye

Türk para kazanma siteleri içerisinde belki de en güvenilir site Swagbucks’tır. Global bir sitedir ve dünyanın birçok yerinde hizmet vermektedir. İstatistikler bu sitenin bugüne kadar tüm dünyada 600 milyon dolara yakın ödül dağıttığını gösteriyor. Site anket çöz para kazan ile kazanmanızı sağlarken aynı zamanda video/reklam izleme, internetten alışveriş yapma, internetten arama yapma gibi birçok görevle de para kazanmanızı sağlamaktadır.

Swagbucks para kazanma uygulamasında öne çıkan bazı özellikler şunlardır;

  • Site ödülleri kupon, hediye çeki ya da nakit olarak vermektedir.
  • Anket başına ortalama 30 – 150 SB arasında ödül verilmektedir. SB sitenin kendi para birimidir.
  • 100 SB 1 dolar etmektedir.
  • Sitede yaklaşık 1 saatlik anket karşılığında 6-7 dolar ödül alabilirsiniz.

Ankete katıl para kazan uygulaması arıyorsanız Swagbucks açık ara en güvenilir ve en iyi sitedir. Bana göre para kazandıran anket siteleri içerisinde en iyisidir. Sadece anket doldurarak değil diğer görevleri yerine getirerek de para kazanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı indirebilir, üye olabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

2-Toluna

Anket oluşturma sitesi listemizin ikinci sırasında Toluna yer alıyor. Swagbucks uygulamasından sonra anketle kazan konusunda en iyi ve güvenilir sitelerden birisidir. Ödüller para ya da hediye çeki ile verilmektedir. Ödemeler Paypal ile yapılmaktadır. Paypal hesabınız yoksa Amazon ya da benzeri bir e-ticaret sitesinde kullanmak üzere hediye kuponu verirler. Eğer online anket yapmak ve bununla para kazanmak istiyorsanız Toluna bunun için en iyi tercihlerden birisi olacaktır.

Anket doldurarak para kazanma uygulaması da olan Toluna her bir anket için ortalama 1200-50000 puan arasında puan vermektedir. 80000 puan yaklaşık 15 sterlin etmektedir. Ödemeyi alabilmek için en az 27000 puan toplamanız gerekiyor. Uygulamada her bir anketin doldurulması yaklaşık 15 dakika sürmektedir. 4 saatlik bir anket çalışması sonucu 14 sterlin kazanabilirsiniz. Hemen buradan Toluna para kazanma sitesine giriş yaparak üye olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz ⇒ Toluna anket doldurma sitesi.

3-Branded Surveys

Anket yapma sitesi olarak dünyanın en popüler uygulamaları arasında yer alan Branded Surveys günlük olarak birçok anket görevi sunması nedeni ile öne çıkan siteler arasında yer alır. Sitede her bir anket başına ödenen tutar süresine ve uzunluğuna göre değişmektedir. Ödeme alabilmek için 10 dolar eşiğini doldurmanız gerekmektedir. Anket işi ile para kazanmak için legal ve güvenilir bir site olduğunu söyleyebilirim. Sizin referansınız ile üye olanların kazançlarından da belli yüzde ile size gelir sağlanmakta.

4-Lifepoints

Anket sitesi araştırması yaptıysanız daha önce MySurvey ve GlobalTestMarket sitelerini duymuşsunuzdur. İşte Lifepoints bu iki şirketin birleşimi ile oluşmuştur. Ödemeler Paypal kanalı ile yapılıyor. Türkiye’de artık Paypal hesabı açılmıyor. Paypal hesabınızın olmaması durumunda ödemenizi Amazon gibi sitelerde kullanmak üzere hediye çeki olarak da alabilirsiniz. Sitede her bir anket ortalama 15 dakika sürüyor. Bir anketi tamamladığınızda 100 puan kazanıyorsunuz. 100 puan ise yaklaşık 5 pound etmektedir. Ödeme eşiği 5 Pound. Bu eşiği aştığınızda ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

5-i-Say

Ücretli anket siteleri listemizde beşinci sırada i-Say yer alıyor. Para kazandıran anket uygulamaları arasında güvenli bir yere sahip olan bu uygulama ile anket doldurup para kazanabilirsiniz. Tüm dünyada bilinen güvenilir markalar ile çalışmaktadır. İ Say anket uygulaması her bir anket için yaklaşık 1 pound ödenmektedir. Ödemeler nakit ya da hediye çeki olarak yapılmaktadır. Ödeme eşiği ise 10 pound.

6-Opinion Outpost

Evde anket doldurarak para kazanma için 6. sırada Opinion Outpost yer alıyor. Öne çıkan özellikleri ödeme eşiğinin düşük olması, anketlerin diğer sitelere göre daha eğlenceli içerikler içermesi ve ödemelerin hızlıca yapılması. Ödeme için eşik 2,5 pound. 2,5 pounda ulaşmak için en az 5 anket tamamlamanız gerekiyor. Anketler ise ortalama 10-15 dk sürmekte.

7-Valued Opinions

Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar listemizin 7. sırasında Valued Opinions yer alıyor. Anketlerden para kazanmak isteyenler için güvenilir bir ödeme sistemi sunan bu sitede her bir anket için ortalama 1-5 pound arası ödeme yapılmaktadır. Anketlerin ortalama süresi 10-30 dakikadır. Ödeme eşiği 10 pound olarak belirlenmiştir.

8-Online Darphane anket

Online Darphane anket, anket doldurarak para kazanabileceğiniz Türkçe bir sitedir. Siteye giriş yaparak üye olabilir ve diğer sitelerdeki gibi size gelen ya da sistemden düşen anketleri tamamlayarak gelir elde edebilirsiniz. 

9-Google anket doldurarak para kazanma

Google anket en güvenilir anket doldur para kazan uygulamaları arasında yer almaktadır. Google tarafından desteklenen bu uygulama ile tamamlanan her anket için 0,10 ile 1 dolar arasında ödeme alırsınız. Google ödüllü anketler uygulaması ile ya da google anketle para kazanma sayfası üzerinden üye olabilir, mailinize gelen anketleri tamamlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Anket doldurarak para kazanma güvenilir mi?

İnternetten anket doldurarak para kazanmak istiyorum ama bu iş güvenilir mi diye soran birçok kişi var. Tabi ki her site güvenli değil. Sizin için en iyi para veren anket siteleri ve aynı zamanda en güvenilir olanları zaten yukarıda listeledim. Herkes tarafından bilinen ve güvenilir sitelere üye olduğunuzda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ancak yukarıda listede yer almayan bir siteye üye olacağınızda lütfen internette anket doldur kazan yorumlarını iyice okuyun.

Anket doldur para kazan sahtekarlığı

Para ödeyen anket siteleri yukarıda listelenmiştir. Tabi dolandırıcılar her alanda olduğu gibi anket alanına da el atmıştır. Bu nedenle bu alanda da suistimaller oldukça fazladır. Bazı anket siteleri anketleri yaptırıp ödeme yapmamaktadır. Bazısı ise sadece kişisel verileri ele geçirmek için bilgilerinizi almaktadır. Lütfen güvenilir sitelere üye olun. Yukarıdaki en iyi anket sitesi listesinden bir anket firması seçin.

Anket doldurarak para kazanma yorumları

Anket yapma siteleri hakkında ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar yazının altındadır. Eğer siz de internet anket siteleri konusunu daha önce deneyimlediyseniz ya da yapmak istiyorsanız görüşünüzü/yorumunuzu içeriğin altından yapabilirsiniz.

Anket yaparak para kazanma konusunda size bilgi vermeye çalıştım. Gerçek para kazandıran anket siteleri içerisinde en güvenilir olanları paylaşmaya çalıştım. Para kazandıran anket şirketleri hakkında soru ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz. Anket yoluyla para kazanma konusunda yukarıdaki sitelerin geliri size az geldiyse aşağıdaki ek işlere göz atarak ek kazancınızı arttırabilirsiniz;

Anketcepte 2500 CP ne kadar?

Anketcepte popüler anket doldurarak para kazanma uygulamaları arasındadır. Anketcepte uygulamasında her 100 puan 1 TL etmektedir. 2500 CP ise 25 TL etmektedir. Bu limite ulaştığınızda ödeme profilinizden ödemeyi talep edebiliyorsunuz.

Cevapla kazan uygulaması nedir?

Cevapla kazan uygulaması anketle para kazanma konusunda popüler siteler arasındadır. Markaların anketlerini yaparak gelir elde eden firma aynı zamanda anketlere katılan üyelerine de anket başına ödeme yapmaktadır.

Hangi site daha çok kazandırır?

Anketler ile en yüksek kazançları elde edebileceğiniz site ve uygulamalar şunlardır: Swagbucks, Valued Opinions, Opinion Outpost, i-Say, Lifepoints, Branded Surveys,

Anketör ne kadar kazanıyor?

Anketörlerin aylık elde edebileceği gelir anket veren firmaya, yaptığı başarılı ve gerçek anket sayısına ve daha birçok faktöre göre farklılık gösterir. Bu işi meslek olarak yapanların ortalama aylıkları 5-6 bin TL civarındadır. Ek iş olarak yapanlar ise ortalama 500-1000 TL gibi rakamlar kazanabilmektedir.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle