Güncel Ek İşlerİş Hayatı

Ankara Part Time İş İlanları & Referans Kodu ile Birlikte

Ankara part time iş ilanları her geçen gün artıyor. Özellikle tam zamanlı çalışmak için uygun zamanı olmayan ev hanımları, öğrenciler ve bu şekilde yarı zamanlı olarak çalışmak isteyenler için uygun olan part iş ilanları Ankara ve ilçelerinde çalışmak isteyenler için gelir fırsatı yaratmaktadır. Eğer siz de part time iş Ankara ve çevresi için arıyorsanız bu içeriğimiz sizin için tam bir rehber olacaktır. İçeriğin devamında part time iş ilanları Ankara ve çevresi için nasıl bulunur, aylık ne kadar gelir elde edersiniz gibi konu hakkında merak edilen tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Ankara’da part time iş ilanları konusuna geçmeden önce kısaca part time çalışmanın ne olduğu ve aylık ne kadar kazanabileceğiniz hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.

Part time çalışma nedir?

Part time diğer adı ile kısmi süreli çalışmadır. İş Kanunu kapsamında haftalık çalışma süresi 45 saat olarak belirlenmişken part time çalışma ise tam zamanı çalışmanın 2/3’üne kadar olan çalışma olarak tanımlanmıştır. Bu durumda kısaca part time çalışmayı şu şekilde tanımlamak mümkün olacaktır: ” Tam zamanlı çalışma süresinin 2/3’üne kadar olan haftalık çalışma part time çalışmadır.”

Part time asgari ücret hesaplama

Part time asgari ücret hesaplama formülüne göre part time olarak haftalık çalışma süresi olan 45 saatlik çalışma süresinin 30 saatine kadar çalışan bir kısmi süreli çalışan için aylık maaş asgari ücret üzerinden 2022 için yaklaşık olarak 2900-3000 TL aylık olmaktadır. Tabi bu maaş kısmi süreli çalışma hakkının tamamını kullanacak çalışan için geçerli olacaktır. Asgari ücretten yapılacak hesaplamaya göre bir asgari ücretlinin saat ücreti net olarak yaklaşık 24,44 TL olacaktır. Bu nedenle part time iş için saatlik olarak size ödenecek ücret 24,44 TL’den az olamayacaktır.

Ankara’da part time işler nasıl ulaşabilirim?

Part time iş imkanı Ankara için oldukça fazladır. Ankara ek iş ilanları güvenilir iş ilan siteleri üzerinden bulunabilmektedir. Aşağıda Part time Ankara iş ilanları için güvenilir sayfa bağlantılarını paylaşıyorum. İlgili sayfaları ziyaret ederek size uygun ilanlara başvurabilirsiniz. Tabi başvuru yapabilmek için ilgili web sitesinde profilinizin olması ve özgeçmiş, iş deneyimleri ve CV gibi bilgilerinizi tamamlamanız gerekiyor.

Part Time iş Ankara Sahibinden

Sahibinden sitesi hem Ankara’da hem de Türkiye genelinde günlük ya da yarı zamanı iş ilanlarının en çok verildiği siteler arasında yer almaktadır. Bir üst başlıkta doğrudan başvuru sayfasını paylaştık. Burada dikkat etmeniz gereken ise dolandırıcılardır. Sizden iş ya da ek iş için kapora isteyenler olabilir. Bunlar kesinlikle dolandırıcıdır. Kapora falan göndereyim demeyin. Ankara günlük yevmiyeli iş ilanları sahibinden ve yukarıda belirtilen diğer güvenilir siteler üzerinden verilmektedir.

Ankara’da marketlerde part time iş

Bim, A101, Şok gibi zincir marketlerde part time iş ilanlarına başvurabilir ve buralarda yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Eğer kendi imkanlarınızla iş bulamazsanız iş ilan siteleri üzerinden başvurularınızı oluşturabilirsiniz.

Ankara öğrenci iş ilanları

Ankara öğrenciler için part time iş imkanı oldukça geniştir. Marketlerde, paketleme işlerinde, Kurumsal firmalarda yarı zamanlı çalışarak hem okuyabilir hem de harçlığınızı çıkarabilirsiniz. part time iş Ankara öğrenci için uygun ilanların tamamına yukarıda paylaştığım bağlantılar aracılığı ile erişebilirsiniz.

Ankara iş ilanları part time iş bulamadım ne yapabilirim?

Yukarıda ev hanımları/öğrenci part time iş ilanları Ankara için ilgili sayfaları sizinle paylaştım. İlgili siteler en çok iş ilanlarının olduğu sitelerdir. Buralardan profil oluşturarak Ankara Kızılay part time iş ilanları ve diğer ilçelerin iş ilanlarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Ankara evde paketleme işleri sayfamızdan evde paketleme işleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Part time iş – Ankara öğrenci

Ankara part time iş ilanları öğrenci, ev hanımları ve ek zamanı olanlar için uygun ilanlardır.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle