Ek İş FikirleriEvde Paketleme İşi

3 Saatlik Ek İşler ( Ayda 5000 TL Ek Kazanç)

3 saatlik ek işler ile ayda en az 5000 TL ek gelir elde etmek ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Saatlik iş ilanları ile siz de mesai saatiniz dışında ek kazanç elde edebilirsiniz. Günlük 3 saat çalışabileceğiniz ve ek gelir elde edebileceğiniz bu işleri sizin için derledim. İçeriğimize geçmeden önce özellikle ev hanımlarına evde ek gelir imkanı sağlayan aşağıdaki ek iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.

3 saatlik ek işler ne kadar para kazandırır?

3 saatlik ek işler ile kazanabileceğiniz para size ve işi veren firmaya bağlı olarak değişir. Bu işlerle ayda ek olarak 1500 TL kazanan da var 5000 TL kazanan da. Yapılan iş, firma ve size bağlı olarak aylık gelir tutarı değişkenlik gösterir.

3 saatlik ek işlere nasıl başvurabilirim?

3 saatlik ek işler ilanlarına internetten güvenilir siteler üzerinden ulaşarak başvurabilirsiniz. Kariyer.net, İndeed gibi siteler güvenilir olarak ek iş siteleri olarak gösterilebilir. 

3 Saatlik ek iş fikirleri

3 saatlik işler ile hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de ek gelir elde edebilirsiniz. Bu ek iş fikirleri ile günde 2-3 saatinizi ayırarak ek gelir elde edebilirsiniz.

1-Paketleme işleri

Evde paketleme işleri yaparak günde sadece 2-3 saatinizi ayırıp ek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş hakkındaki bilgilere, aylık kazanabileceğiniz gelire ve diğer bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

2- Hazır yemek satışı

Hazır yemek yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Günlük 2-3 saatinizi ayırarak firmalara hazır yemek dağıtımı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.  Bunun için çok yüksek bütçenizin de olması gerekmiyor. Çevrenizdeki esnaflarla anlaşarak onlara yemek yapıp ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

3- Makale yazarak para kazanma

Makale yazarak para kazanma son zamanların trend ek işleri arasındadır. 500 kelimelik makalelere 25-30 TL ödenmektedir. Günde 2-3 saatinizi ayırarak 5-6 makale yazabilir ve günlük 150-200 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. Makale yazarlığı iş ilanlarına r10.net, wmaraci.com ve freelancer iş ilanı sitelerinden ulaşabilirsiniz.

4-Oyun oynayarak para kazanma

Oyun oynayarak para kazanma ek işler arasında en cazip olanıdır. Hem oyun oynayarak eğlenebilir hem de bu oyunlardan para kazanabilirsiniz. Bu oyunların hangileri olduğunu biz sizin için sayfamızda listeledik. Kendiniz de internette araştırma yaparak oyun oynanarak para kazanılan sitelere göz atabilirsiniz.

5-E-ticaret ürün girişi yaparak para kazanma

Ürün girişi yaparak para kazanma iş ilanları son dönemlerde oldukça arttı. E-ticaret hacminin artışı ile birlikte bu alanda iş yapacak personele olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. E-ticaret firmaları tarafından verilen iş ilanlarına başvurarak günlük 2-3 saatinizi ayırıp girdiğiniz ürün başı ödeme alabilirsiniz.

6-Dropshipping ile para kazanma

Dropshipping yöntemi stoksuz e-ticaret olarak adlandırılır. Sistem oldukça kolaydır. Bir drop shipping firması bulacaksınız. Ürün listesini alacaksınız. Onların ürünlerini sosyal medyadan satacaksınız. Onlar ürünü alıcıya gönderecek siz de komisyonunuzu alacaksınız. Günde 2-3 saatlik çalışma ile ciddi gelir elde eden tanıdıklarım var. Siz de yapabilirsiniz.

7-Dolap uygulamasından satış yaparak para kazanma

Dolap uygulamasından ikinci el eşya satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Bu uygulamada kendinize ait sıfır ya da ikinci el eşyaların satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca bit pazarı gibi yerlerden temiz ikinci el ürünler alarak satışını yapabilirsiniz.

Günde 3 saatlik iş arıyorsanız yukarıdaki işlerden birisini yukarıda size uygun olan işlerden birisini seçebilir ya da içeriğin altındaki başvuru formundan başvurunuzu yaparak sayfamızdaki diğer işleri de yapabilirsiniz. 

Akşam 2 saatlik işler

Akşam 2 saatlik işler arıyorsanız bu içerikte sizinle paylaştığımız işler sizin için uygun olabilir. Ayrıca evde paketleme işleri isterseniz sayfamızdaki diğer ek iş ve paketleme işlerine de göz atabilirsiniz. 

3 saatlik ek işler İzmir

3 saatlik ek işler İzmir ve ilçelerinde yaşayanlar için oldukça uygun işlerdir. Sayfamızdaki paketleme ek işlerinin tamamı İzmir ve çevresinde yaşayanlar için uygundur. Aracı firmalar üzerinden iş başvurularınızı yapmanızı öneririm. 

Ekstra ne iş yapabilirim?

Akşam saat 8’den sonra ek iş arayanlar ya da gündüz boş işlerini ek işlerle doldurmak isteyenler için içeriğimizde tüm ek iş fırsatlarını paylaştık. Bu işler özetle şunlardır; evde paketleme işleri, makale yazarak ya da oyun oynayarak para kazanma, E-ticaret ile uğraşarak para kazanma gibi işleri içermektedir.

İlanı Oyla! İş Başvurusunda Öne Geç!

Miran

Merhaba. Ben miran. Hacettepe Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Üniversitede okurken maddi sıkıntılar yaşadım. Bu nedenle hep ek işler yaptım. Şimdi ek iş tecrübelerimi sizinle paylaşıyorum. Sizinle güncel ek iş firmalarını paylaşıyor ve sizi ek iş firmaları ile buluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film izle